תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 09:47
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  tamirpetito  
בעיה בחיבור M-Audio Profire 2626 עם RME Fireface 800
הודעה פורסם: רביעי 05 פבר',14 00:29   
שלום חברים #thumbsup
אני מנסה לשמור על אופטימיות ומקווה שכאן יוכלו לעזור לי למצא את הפיתרון לבעיה שיש לי בחיבור של היציאות הדיגיטאליות ADAT מהאמאודיו 2626 ל - RME

תחילה אני רוצה לציין שתי עובדות:
1) אני טכנאי סאונד מבין ובקיא במאות תקלות מהסוג הזה, אז ניסיתי לחפש שמידע באנטרנט ולשנות הגדרות בלי סוף אך ללא תוצאה.
2) פעם זה לא הייתה את הבעיה הזאת. אז אני יודע שזה לא אמור להישמע ככה.

אז מה קורה בעצם?
אני מחבר בצורה מאוד סטנדרתית את ה - M-audio2626 ל- Fireface800 באמצעות כבלי טוסלינק , דיגיטאל אודיו 8 ערוצים, עד כאן הכל טוב.
אני מקבל סיגנל , שומעים, אבל רק מצד אחד של הRME כלומר - אני מקבל בRME סיכום מונו של שתי הערוצים שאני מוציא בדיגיטאל (software return 1/2) .
ב-RME אני רואה ערוץ אחד בודד במיקסר של הfireface (ערוץ 13) שקופץ לו בהנאה שסיגנל נכנס אליו..
מה שאני אמור לראות זה שתי ערוצים , 13+14
כמובן שאני משנה במטריקס את הכניסות שיהיו בסטריו , כלומר באלכסון, אבל אז אני שומע רק ברמקול אחד.

הבעיה מובנת יותר / מסתבכת יותר כאשר אני מחבר מיקרופון לinput 8 אני מקבל אותו בכניסה 16 ב-RME במקום 20. מה המסכנה? 4 הכניסות האחרונות לא פועלות. אני מוציא את הסיגנאלים בסיכומי מונו של ערוצים זוגיים, מכאן התוצאה של 4 ערוצים שכן עובדים (ה4 הראשונים) ו4 שכן עובדים 1-4 ביציאת ה-ADAT - בRME זה 13,14,15,16

אם משהו מכיר את התופעה בבקשה תעזרו לי, זה נחוץ לי לעבודה.

ואם משהו ממש נחמד :

050-9551213

תודה רבה #thankyou
תמיר
אולפן פוסט-פרודאקשן
http://TamirSound.co.il
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון