תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 12:10
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל
  AriG  
תומך
הודעה פורסם: שבת 03 מאי,14 17:54   
חסר לי מאיפה ?

לא (יותר נכון : כן. לדרישות שלי - הדי צנועות ובטח שמקובלות בעולם בוני מחשבי האודיו - אין
ממש בונה מחשבים "רישמי" בארץ).

מה שכן, חסר לי הכסף.... (אני רוצה מחשב שיחזיק לי מינימום 5 שנים, עם עדיפות ל-7... כמו
המחשב שיש לי היום + אני צריך כרטיס אודיו חדש היות וה-RME 9632 לא עם מחשב
חדש מהסוג שאני רוצה....).

בקשר לפלאג... סבבה. הכי טוב שתרגיש טוב עם מה שיש לך ! #thumbsup

בקשר לפילטר : אני שמייח בשבילך, אחא.... רק קרא משפט שכתבתי בטופיק הפותח
שלי. יש בו את המילה "קטן" #wink
The Expert needs very few options
Isak.MOE
תומך
הודעה פורסם: שבת 03 מאי,14 18:39   
כופרה להזכירך אתה רצית שאני יעשה את זה.
לא זוכר באיזה פוסט זה היה ואפילו אולי בפרטי? כבר לא זוכר.
אם לא מעניין אותך זה סבבה, הכול טוב #smile

IsakE.MOE@gmail.com - drop me a line
My YouTube Channel
facebook
  AriG  
תומך
הודעה פורסם: שבת 03 מאי,14 19:12   
בפרטי....

אבל זה כבר לא רלוונטי.

תודה #thankyou
The Expert needs very few options
Reason7
הודעה פורסם: ראשון 04 מאי,14 01:15   
עם כל הכבוד ל U-HE לMassive עדיין יש את הממשק הגאוני ביותר.. בכל מקרה הסינטים שלהם הם חובה והסאונד פשוט מטורף. אני שמח שיש אנשים בפורום הזה שהגיעו להבנה שהווירטואליים הם מתחרים כבדים לכל הווירטואליים מבוססי מעבדים ייעודיים. אני הגעתי למסקנה הזו לפני שלוש וחצי שנים הגיע הזמן שאנשים ייפקחו את העיניים #wink ויפסיקו לנסות להצדיק תוכנה שיושבת על מעבד ייעודי. בכל מקרה סינטים אנלוגים בחיים לא יאבדו מהקסם שלהם...
DrDataMiner
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 04 מאי,14 07:26   
הקשר בין Massive ל-ACE הוא כמו הקשר בין כמו הקשר בין מטוס ומכונית
פורמולה 1 : שניהם אמצעי תחבורה, שניהם מהירים מאד. ו....זהו.

הסינתים האלו הם שתי חיות שונות בתכלית :

Massive זו חיית מודולציה.
ACE יותר הולך לכיוון של התקרבות למודולר (גם Massive מודולארי אבל לא בדרך
המקובלת).

בכל מקרה, מדובר בשניים מהתותחים הכבדים ביותר שיש בעולם הוירטואל.
מיקס זה מיקס, אתם מיקסרים או שאתם קוף.
פשוט.
(מייקל בראואר)
Reason7
הודעה פורסם: ראשון 04 מאי,14 11:57   
הקשר בין Massive ל-ACE הוא כמו הקשר בין כמו הקשר בין מטוס ומכונית
פורמולה 1 : שניהם אמצעי תחבורה, שניהם מהירים מאד. ו....זהו.

הסינתים האלו הם שתי חיות שונות בתכלית :

Massive זו חיית מודולציה.
ACE יותר הולך לכיוון של התקרבות למודולר (גם Massive מודולארי אבל לא בדרך
המקובלת).

בכל מקרה, מדובר בשניים מהתותחים הכבדים ביותר שיש בעולם הוירטואל. :

לא התכוונתי באופן ספיציפי ל ACE אבל התגובה שלך מאופיינת בהיבריס מכוער. בכל מקרה תשים לב שאין שום הגיון בין המשפט הראשון שלך לאחרון. אתה סותר את עצמך לחלוטין #think. מאסיב וACE שניהם עונים להגדרה סינטים "סמי מודולארים" הם מאפשרים גמישות אדירה בעלת מאפיינים כאלו שדומים לסינטיסייזר מודולארי אך הם אינם מודולארים מהסיבה שהם בעלי ארכיטקטורה קבועה שאינה ניתנת לשינוי להבדיל מסינטיסייזרים כמו המודולאר 4 של סוניק קור והריאקטור של נייטיב ששם אתה בונה סינטיסייזר מחלקים (מודולארי - הגדרה) בסינט מודולארי אתה קובע את התכונות של הכלי אותו אתה בונה אתה לא מוגבל בכלל. נחזור לACE וMassive, מאסיב הוא כלי גאוני בעיקר בגלל ממשק החיווט שבו, להבדיל מהכבלים של סינטים כמו ACE. מאסיב מספק ממשק חיווט נקי יותר ונוח יותר כזה שאינו עושה לך כאב ראש. לסיכום שניהם "סמי מודולארים" והם נחשבים ככה בגלל שאתה כמעט ולא מוגבל אתה יכול לאפנן כמעט כל דבר. להגיד שהם שונים זו בתכלית זו טעות. ונעזוב את העובדה שבהתחלה אמרת שאין בניהם קשר ואז אמרת ששניהם מדולארים. הדבר ההגיוני היחיד שאמרת זה שמאסיב אינו מודולארי בדרך המקובלת או לייתר דיוק שיטת החיווט בו היא אומנם לא מקובלת אבל היא גאונית לטעמי.

יום טוב #smile
Solar P
תומך
הודעה פורסם: ראשון 04 מאי,14 14:44   
סליחה על "ההתפרצות" אבל אני נוטה להסכים עם אריאל בניסיון ההקבלה\השוואה של מאסיב ל ACE . אין שום קשר ביניהם לא בגישה , לא בתצורת העבודה , וממש לא בסאונד
נכון שויזואלית על פניו המאסיב נקי יותר ופחות מבולגן בעין . מאסיב לדעתי הוא חרא טהור שארוז בחיתול יפה כאשר בפנים הוא עדיין מסריח משטויות ושיווק אגרסיבי של נייטיב . מלבד אפשרויות המודולציה הנרחבות שקיימות בכלי אין שום דבר מעניין או מרגש ואני מאוד אוהב כלים של נייטיב וחושב שלרוב הם עושים עבודה מצויינת במקרה הספציפי של מאסיב נפילה לעומת היצור שקדם לו , האבסינט . עד היום נמכר כאחד הסינטים תוכנה היותר מעניינים שקיימים מאז שהוא שוחרר לשוק .
mikeg
הודעה פורסם: ראשון 04 מאי,14 14:48   
ציטוט:
אין שום קשר ביניהם לא בגישה , לא בתצורת העבודה , וממש לא בסאונד

100%
הודעה פורסם: ראשון 04 מאי,14 15:20   
סליחה על "ההתפרצות" אבל אני נוטה להסכים עם אריאל בניסיון ההקבלה\השוואה של מאסיב ל ACE . אין שום קשר ביניהם לא בגישה , לא בתצורת העבודה , וממש לא בסאונד
נכון שויזואלית על פניו המאסיב נקי יותר ופחות מבולגן בעין . מאסיב לדעתי הוא חרא טהור שארוז בחיתול יפה כאשר בפנים הוא עדיין מסריח משטויות ושיווק אגרסיבי של נייטיב . מלבד אפשרויות המודולציה הנרחבות שקיימות בכלי אין שום דבר מעניין או מרגש ואני מאוד אוהב כלים של נייטיב וחושב שלרוב הם עושים עבודה מצויינת במקרה הספציפי של מאסיב נפילה לעומת היצור שקדם לו , האבסינט . עד היום נמכר כאחד הסינטים תוכנה היותר מעניינים שקיימים מאז שהוא שוחרר לשוק . :

אין שום הסבר מאחורי המילים שלך, על איזו גישה אתה מדבר תגיד בדיוק בנוגע ל ACE וMassive כי אני לא מבין אנשים שזורקים גימיקים לאוויר ללא יכולת לעמוד מאחוריהם. לגביי הסאונד אף אחד לא אמר שיש להם אותו סאונד. אבל שניהם "חיסוריים" שנחשבים "סמי מודלארים". ברגע שאמרת שMassive זה "חרא טהור" אין לי מה לדבר איתך. מי שאומר שמאסיב לא יותר מגמיק שוויקי לא מבין מה הוא אומר או שהוא לא יודע להשתמש בכלי הזה שבעיניי לא מעט אומנים הוא הכלי האולטימטיבי.
Solar P
תומך
הודעה פורסם: ראשון 04 מאי,14 15:39   
ציטוט:
אין לי מה לדבר איתך.

אף אחד לא מכריח אותך בנאדם ..... לא שאני שש להתדיין איתך בנושא .
קח אוויר , ותחשוב לפני שאתה ממהר להסיק מסקנה שמונעת מתוך סימפטיה יתרה לפלאגין כזה או אחר . התגובות שלך אובר אימוציונאליות ולא מכבדות את שאר הכותבים שהגיבו כאן בשירשור לכן אין לי שום עניין לפתוח איתך מה אני יודע או לא יודע . צא מנקודת ההנחה שאין לי אפילו מושג קלוש על מה אני מדבר אז כמו שאומרים בעיראקית ספרותית ... "ח'אק אויאק" ידידי .
ציטוט:
בעיניי לא מעט אומנים הוא הכלי האולטימטיבי.

מעניין לי את דופן האשך השמאלי שלי .
בכיסי לא מעט אומנים נמצאים כמה אלפי דולרים שהתקבלו בעבור גימיק שיווקי מצד נייטיב אז ....... תחסוך ממני את הבולשיט .
שא ברכה , וחג עצמאות שמח ומאסיבי שיהיה לך .
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » סינתזה ומבנה צליל

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 3 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון