תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 05:57
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
gusti
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 28 אפר',14 06:33   
תעשה מה שהלב שלך אומר לך ותסנן הרבה דברים שיגידו לך מסביב שזה לא תמיד כזה קל ..

אם התחלת ללמוד זה כבר טוב , עם הזמן אחרי שכבר תכנס לעניינים יותר לעומק אתה כבר תמצא באינטרנט הרבה אתרים עם מידע שמעניין אותך וגם תבין יותר את מה שהם אומרים שם ..

המלצה נוספת שלי היא לעיין כאן בארכיון של הפורום בזמנך הפנוי , יש פה הרבה מידע , ותוכל לשאול כאן שאלות יש פה אנשים שלמדו באופן מקצועי וחלקם גם עובדים בתחום שמבינים דבר או שניים בלשון המעטה .. וכולם עוזרים פה #wink

לגבי כמה רחוק תיקח את זה אז תכלס אף אחד או אני לפחות לא יכול להגיד לך עזוב הכל לך רק על המוזיקה או ההיפך ..
מה שכן תזרום עם מה שעושה לך טוב ועם הזמן אתה כבר תדע עד לאן אתה מוכן לתת למוזיקה לקחת אותך וכל המסביב איכשהו כבר יסתדר לך ..
#thumbsup
לך על זה בכל הכוח
הודעה פורסם: שני 28 אפר',14 09:26   
קבל עצה מניסיון :
אם אתה עדיין צעיר, גר עם ההורים או לחילופין לבדך (ללא אישה ו\או ילדים) - לך על זה ותן כל מה שיש לך.
אחרי זה זה פשוט נהיה קשה יותר לתמרן. אני בן 32, וישר שהשתחררתי מהצבא למדתי די,ג'יי והפקה מוסיקלית - ממש 4 ימים אחרי השחרור. רק שבמקום ללכת על זה עד הסוף, השקעתי גם בחברה, גם בעבודה יומיומית, עברתי לגור עם החברה, השקעתי יותר בעבודה כדי לממן את זה, הלכתי ללמוד תואר ראשון...כך שבסוף המוסיקה, שהייתה מגיל 11 הדבר העיקרי אצלי, הפכה להיות משנית.
אז אם זה מה שאתה רוצה - לך על זה. לנגן, ליצור, להפיק - את כל הדברים הללו אפשר לעשות לבד, ומהבית. יש היום מספיק טכנולוגיות ואפשרויות. תעבוד מ 8 עד 17 או במשמרות כדי לממן את עצמך ותחזור הביתה ותעבוד כל יום 5-6 שעות על המוסיקה שלך. זו ההזדמנות הכי טובה והחלון הזה לא הולך ונסגר, אבל בוא נגיד שהוא מקבל יותר אבק כך שניקיון בפסח כבר לא יחזיר אותו למצבו #biggrin
בהצלחה !
הודעה פורסם: רביעי 30 אפר',14 12:18   
תודה gusti, ו- shatrix
כרגע אני באמת יותר פנוי בחיים כדי ללכת עם זה רחוק.
אני ממש מודה לכולם על העידוד והעצות, ציפיתי לתגובות
של אנשים חסרי אמפתיה שיגידו לי שאני עצלן ובמקום קיבלתי תמיכה.
זה יפה שיש פה קהילה תומכת.

רציתי לשאול אתכם,
אם בסופו של דבר אני מצליח כן למצוא מימון כלשהו מה הם המקומות המומלצים
מבחינת מרצים ויחס?
לפי מה שהבנתי, מכללת אונו ממש טובה, המליצו לי עליהם ממש. אני לא יודע מה זה אמור להביע אבל הם נראים לי קצת סחים שם..
מנגד יש את מיוזיק ורימון.
אני רוצה ללמוד הפקה, הלחנה כתיבה, פיתוח שמיעה וכו..
מה מומלץ באיזור המרכז?
shatrix
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 30 אפר',14 12:37   
זו מכללה מצוינת :
לינק 1
ויש גם ספרים שאפשר להוריד בחינם.

אני למדתי במחזור הראשון של מכללה "הפקה מוסיקלית". את האמת, לא למדתי שם משהו שלא ידעתי או שלא הייתי לומד יותר לעומק בהמשך.
שוב, זה הניסיון שלי והוא בוודאי לא משקף.
יחד עם זאת, הייתי מציע לך קודם כל להבין מה אתה רוצה ומה היכולות שלך להשיג את זה.
אתה רוצה ללמוד הפקה ? אתה רוצה להפיק ? תפיק קודם כל לעצמך. תראה שיש לך יצירתיות, תשומת לב לפרטים קטנים, חשיבה מחוץ לקופסא, הבנה של השוק. יש לך את אלו ? כי אם לא, מה יעזור לך ללמוד איך להפיק ? אתה תדע איך, אבל לא יהיו לך את הכישורים לעשות את זה.
לכן, אני מציע שקודם כל תתמקד. תתחיל ב...להתחיל ! תעשה ! תיזום ! בשום "מקצוע" בתחום המוסיקה לא תצליח בלי יצירתיות, חזון ועבודה קשה. אין קיצורי דרך. תתחיל, תראה במה אתה רוצה להתחיל להתמקצע, מאיפה הדרך הקלה יותר עבורך באופן אישי לפרוץ בתחום, ואז תתחיל ללמוד מקצועית, אם עדיין תרגיש שחסר לך ידע.
הודעה פורסם: רביעי 30 אפר',14 13:49   
בכיף , וברוך הבא למשפחת אקט חבר !

מנסיוני כל מוזיקאי כזה או אחר שפגשתי בחיים היה נחמד , נדירים אם בכלל אלא שבלי האמפתיה ..ברי מתעסקים במשהו שעושה טוב לנשמה אז אולי פה ושם יש קטע של אגו אבל כולם נחמדים ..

לגבי בצפר אני לא יכול להמליץ כי אף פעם לא הלכתי לאחד כזה ..

שיהיה בהצלחה !
ברוך הבא לאקט
הודעה פורסם: רביעי 30 אפר',14 21:39   
יש מוזיקאים מצויינים ואנשים נהדרים במדינה הזו, חוויתי כמה אנשים מדהימים לחלוטין שאמשיך לעבוד איתם, לחלוטין.

ללא ספק מדי פעם סופגים חבטה פה ושם, נותן שירות שלא ענה על הציפיות הן מבחינת היכולת או הן מבחינת החיבור, קורה.

תזכור דבר אחד חשוב וקריטי, גם כשהמצב נעשה קשה אל תוותר, אם תמשיך בדרך שלך לא משנה מה, תגיע למקום מבטחים ותתעלה מעל הציפיות אפילו של עצמך.

המכללה\אוניברסיטה הכי טובות הן ללא ספק, כמו שנרשם מעליי, היוטיוב.

אבל, כשאתה בוחר, בגלל סיבותיך שלך לוותר על מכללה אתה מגלה שמה שלמעשה ירים או יפיל אותך הוא התהליך עצמו, ההליך דומה לזה של דיאטה.

צריך להתמיד ובכל יום לשבת וללמוד, לאחר מכן לתרגל בעצמך עם הציוד הביתי שלך, בהנחה שיש לך כזה.

ההרגל הזה יוכל להעניק לך את כל הידע שאתה זקוק לו.

בהצלחה רבה!
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון