תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 00:04
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
בריאות אוזניים
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
  gusti  
Act Compatible
בריאות אוזניים
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 18:02   
אהלן חברים , ולמי שלא הבין את הכותרת אז שיעשה קופי פייסט בויקיפדיה ..

ובקיצור אני סובל מכאבים איומים !
מישהו יודע משהו בנושא שיכול אולי להרגיע אותי ..
כי חוץ מהכאבים אני קצת בלחץ ..

אם אני משחזר לכם את החודשיים האחרונים אז ככה זה היה ..
היו לי כאבים אזניים עשיתי ניקוי אזניים והכאבים קצת החמירו .. הלכתי לרופא קיבלתי תרופות וזה עבר חלקית .. לפני שבועיים שוב חזר , הלכתי שוב לרופא נתן לי אנטיביוטיקה בטבליות ושם לי חיטוי באוזניים חוץ מזה בכל ביקור הוא דחף לי מצלמה כדי לראות מה קורא בפנים ..

אחרי הביקור האחרון שלי אצלו לפני שלושה ימים החלטתי ללכת לרופא אחר פשוט כי הכאבים בלתי נסבלים ..

הלכתי לרופא אחר והוא היה הרבה יותר חביב ונעים מהקודם ..
הוא הכניס לי מצלמה לאוזן ומיד הבין מה יש לי ונתן לי הפניה לבית חולים לצילום CT

במילים פשוטות אם הרופא הראשון היה מבין משהו במה שהוא עושה הוא יכל מזמן לפתור לי את הבעיה ובעצם גם גרם לה להחמיר ..

הסיפור הזה קורה לי ביפן , אז אין שום פה עניין של רופא מפוקפק בארץ .. אין לנו רופאים כאלה גרועים עדיין .

המסקנה הפשוטה שקיבלתי מכל הסיפור הזה היא
תקפידו לנקות את האזניים שלכם ..
אני הייתי גולש גלים המון שנים ופעם רופא אף אוזן גרון בארץ אמר לי בגלל שאני גולש לא לנקות את האוזניים עם המקלונים אלא רק בעזרת צמר גפן (היתה לי תקופה כזאת בחיים שסבלתי מהאוזניים).. אז זה לא כזה בריא כי הלכלוך יוצר בעיות וזיהומים עם הזמן ומבחינה הגיונית זאת אחת הסיבות שגרמו לי לכל זה .
ואל תסמכו על רופא במאה אחוז ותקשיבו למה שהגוף אומר לכם . . במקרה שלי מרחתי אצלו יותר מידי זמן ..

זהו חברים
תהיו בריאים !
ושיהיה לכם לילה טוב
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 18:31   
אז מניסיונך איך היית ממליץ לנקות את האוזניים אם בכלל?
  gusti  
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 19:31   
אם אין לך בעיות עד עכשיו תמשיך לנקות איך שאתה רגיל ולא לחפור יותר מידיי עם המקלון ..
אם יש לך בעיה לנקות את האוזניים שלך אז פשוט לך לרופא אף אוזן גרון מידיי פעם שינקה לך את האוזניים בלי להתעצל !

פעם שהרופא אמר לי לא לנקות אז לא ניקיתי הוא פשוט אמר לי שבים האוזניים שלי יתנקו גם ככה .. והמעט שישאר באוזן יגן עליה והוא לא טעה כל השנים שגלשתי לא היו לי אף פעם בעיות באוזניים ,מה שקרה זה שבשלוש שנים האחרונות הפסקתי לגלוש מכורך המציאות אבל לא חזרתי לנקות את האוזניים כמו שצריך ועם הזמן זה הפך לזיהום , נשמע מטומטם אבל הייתי רגיל לא לנקות תאוזניים שנים ואף פעם לא היו לי שום בעיות ..
ואני אומר לך את כל זה בקטע שעשיתי עם עצמי שחזור כדי לנסות להבין איכשהו איך כל זה קרה ..
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 21:20   
חברים,
מה שיש לכם באוזן זה לא איזה ג'יפה שהגיעה לשם מאיזה מקום, זה שעווה (צרומן בעגה של הרופאים) שהאוזן מייצרת כדי להגן על העור העדין בתעלת השמע.
לחומר הזה תכונות אנטי-בקטריאליות, והוא גם תופס כל מיני חלקיקים קטנים ומונע מהם להכנס לכם לאוזן.
במלים אחרות, החומר הזה הוא חבר טוב שלכם.
אין צורך לנקות אותו, בטח לא עם מקל אזניים שהוא מקור כל הרוע בעולם (טוב הגזמתי קצת). ניקוי מוגבר רק מגרה את העור ויכול ליצור כל מני בעיות.
אם השעווה מצטברת יותר מדי עד לחסימה של תעלת השמע, יש דרכים לנקות אותה. אבל זה לא משהו שעושים כל יום.
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שלישי 27 מאי,14 23:19   
שאבין, זה התחיל בבת אחת בשתי האזניים?
אם יש הצטלקות, היא יכולה להגיע מגירוי (זהה?!) בשתי האזניים, נאמר שריטות וחיכוך קבוע ממקלות האוזניים המסוכנות, או דלקת מסונכרנת לבעיה אחרת.
אז שאלה ראשונה תהייה הזהות בין שתי האוזניים. זהות אומרת מכנה משותף זהה שגורם להן להציג סימפטומים יחד.
אנטיביוטיקה זה למקרי חירום כיום. מסוכנת בעצמה.
האם ערכו לך בדיקות דם, בחינת חוסרים בויטמינים (כמו D לדוגמה)?
לא הבנתי גם מה המצב כעת, או מהרגע שיש אבחנה.
הודעה פורסם: רביעי 28 מאי,14 01:10   
אז זה פשוט עצמאי כל העסק? לא לגעת? גם אם זה כבר מגעיל #smile
  gusti  
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 28 מאי,14 05:33   
ציטוט:
אז זה פשוט עצמאי כל העסק? לא לגעת? גם אם זה כבר מגעיל

לא !

חייב לנקות את האוזניים ובזהירות ועדינות שלא יגרמו שריטות קטנות בחלל האוזן כי השריטות האלה מתפתחות לזיהום ..
אמרתי שבשנים שגלשתי האוזניים שלי היו נקיות כי מי הים כנראה ניקו אותם עם המלח וכאלה ..

ודבר נוסף מאוד חשוב !

היה לי הרגל מאוד מטופש של לעצור את האפ צ"י ע"י סתימה של האף והפה וככה אני לא יעיף את כל השפריץ של רוק הזה לכל עבר ..

חברים זה אסור כי כל הלחץ של האויר עובד לאוזניים וזה לא טוב בלשון המעטה לעור התוף ..
הרגל מטופש מאוד !
תנו לגוף שלכם כל הזמן לשחחר את מה שצריך בטבעיות ובלי לנסות לעצור הוא מוציא את מה שלא צריך החוצה ..!
הודעה פורסם: רביעי 28 מאי,14 08:18   
ניקוי במקלות אוזניים עלול לגרום לשתי בעיות שכיחות:
1. שריטה של תעלת האוזן ויצירת גישה לזיהום מקומי
2. פרט למה שיוצא על המקל ( #faint ) חלק של הצרומן נדחק הלאה ובמשך הזמן נוצר פקק צרומן

במידה וממש רוצים להרגיש שניקיתם, אפשר בעדינות רק בפתח התעלה לשם הצרומן נפלט גם כך במשך הזמן.

לאלו שיש הצטברות חוזרת של צרומן (חלקנו מייצרים יותר..) מומלץ ללכת אחת לחצי שנה לרופא אא"ג לשאיבה וניקוי

באשר לכולסטאטומה, אם זו אינה מולדת, קרוב לודאי שנוצרה על רקע דלקת כרונית
במקרה של טנטון, הפרשות רבות , ירידה בשמיעה וכאב, מומלץ ללכת להיבדק ורצוי יותר מבדיקה אוטוסקופית פשוטה
הודעה פורסם: רביעי 28 מאי,14 10:24   
בדיוק ! שריטות בחלל האוזן מתפתחות לזיהום בקלילות בחלק מהמקרים ..
היום הייתי בבי"ח ושם הרופא אחרי הסתכלות שוב עם המצלמה הזאת אמר שלדעתו זה לא כולסטאטומה אלא דלקת חריפה שלא טופלה טוב במשך זמן ..
הוא נתן לי תרופות בין השאר אנטיביוטיקה ..

ביפן עם כל הכבוד להתקדמות הטכנולוגית אין להם טיפות אוזניים , לא קיים דבר כזה כאן .. שבדיעבד אם הייתי משתמש מההתחלה בטיפות אוזניים זה לא היה מגיע למצב כזה !
כמו כן אני מרגיש שיש לי נוזלים בתוך האוזן , משהו בניקוז שם ..

אני יושב זמן ממושך באולפן באופן אינטנסיבי בתקופה האחרונה
אבל אף פעם לא בווליום גבוה , לפעמים אני מגביה אבל ממש לזמן קצר .
אז אולי האוזניים שלי גם התעייפו וצריך לתת להם מנוחה .

אז בנתיים אני מרגיש יותר טוב מהיום בבוקר , קיבלתי כדורים נגד כאבים יותר חזקים שזה עזר לי להשלים קצת שעות שינה ..
מקווה שזה יעבור ויתברר שזאת היתה רק דלקת וזהו ..
כאבי אוזניים זה לא דבר נעים בכלל .. היו לי כמה לילות עם שינה דלילה מאוד ..
הודעה פורסם: רביעי 28 מאי,14 10:30   
אגב, טריק קל להוצאת מים שתקועים באוזן הוא עם שמן. הוא פשוט מעיף אותם משם.
מציע לטפטף כורכומין וגם לצרוך אותו בריכוז טוב כי הוא עוזר בדלקות, כמו כן לקחת ויטמין D.
היכן אתה ביפן?
יש שם מטפלים גם בלי אנטיביוטיקה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון