תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 02:40
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
המוסיקה של תוכניות הריאלטי
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
tomshir
Expert
הודעה פורסם: שני 06 אוק',14 23:47   
מעולם לא עבדתי עם בנק וגם לא כל מי שאני מכיר ומנסיוני בסדרות ישראליות ובסרטים ( לא ריאליטי ) אני לא רואה יחס של 20\80 לטובת הבנק ...

ברוב מה שאני מכיר יש מוסיקה מקורית כולל דוקו.

להתאים מוסיקה קיימת לריאליטי זו בעיה קטנה ברוב המקרים, להתאים משהו שנכתב מראש לסרט קולנוע מסחרי או לסדרה איכותית עד לרמת הפריים ? אני לא רואה את זה קורה, לא באופן גורף, כאשר אתה צריך אופי למוסיקה והתפתחות שלה עם העלילה, לעבוד עם בנק? #confused

כאשר אני כותב מוסיקה לתמונה אני חייב לקבל אפילו גרסה ראשונית של העריכה כדי שיהיה לי עם מה לעבוד. אין תמונה, אני לא נוגע במקלדת.

יש מקרים בהם הבימאי והמוסיקאי מכירים היכירות עמוקה ומבינים אחד את השני הבנה עיוורת ומנסיון, במקרה כזה ניתן לכתוב גם לפני שרואים משהו.

היחסים בין מוסיקה ותמונה הם מאוד מורכבים וסובייקטיביים, ישנם סרטים בהם המוסיקה רק צריכה לתמוך מאחור ויש כאלה בהם היא ממש מובילה את הסרט ומשחקת תפקיד מרכזי בעלילה.

חשוב גם לציין שעבודה על מוסיקה לסרט קשורה מאוד לבימאי ולעורך ולרוב שניהם יהיו מעורבים בתהליך הכתיבה עד לסיומו.
  impressions  
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 07 אוק',14 00:22   
פשוט יש כל מיני סוגים של עבודות למלחין. אני אישית גם לא מסתדר עם בניית ה"בנק יצירות", תמיד עבדתי עם תמונה.
ואלו שעובדים עם ריאלטי או תוכניות בקצב מאוד גבוה, לא כותבים לתמונה.

לא חסרים במאים שאפילו זו שיטת העבודה שלהם. אם זה מתוך הרגל או צורת עבודה(מוזרה).

בקיצור, זה לא פשוט בכלל בשני המקרים. כי כשאתה יוצר טראק בלי לראות תמונה אתה חייב לשמר את המומנט ושלא יהיו תפניות חדות במוסיקה, במשך 2 דקות או יותר. אפשר לפטור את זה בלופ אבל לא נראה לי שזה ממש עובד תמיד. חייבים התפתחות אבל שלא יאבד התחושה שרוצים להעביר. בכלל לא קל.
החלק הקל הוא שיותר קל להתרכז בהפקתיות ובאיכות ההגשה.
וכאשר כותבים לתמונה הרבה יותר קשה להתמקד בהפקה(רק בסוף) אלא יותר ביצירת הרגע.

בקיצר חפרנו, בהצלחה לכולכם, לכל מי שמתעסק במקצוע הפסיכי הזה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון