תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 10:25
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
טינטון טינטון. די
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
zionm
הודעה פורסם: שני 21 מרץ,16 00:24   
היי חברים, מתנצל שלא עדכנתי הרבה זמן, אבל ניסיתי לאמץ עצות רבות, כולל של חברים מכאן, שלא לעסוק בזה לתקופה...אז בסוף עברתי את ה MRI שיצא תקין. לפני כחצי שנה (כחצי שנה לאחר שהופיע הטנטון) הטנטון נחלש למשך כ 3 שבועות. שמחתי מאוד והפכתי אופטימי, אך אז, לצערי, הסכמתי לעבור טיפול שיניים אצל שיננית ומאז, הטנטון גבר אף מעבר למה שהיה קודם, התדר הפך לגבוה יותר, וזה נמשך עד היום (חצי שנה). להרגשתי, מרעש המכשירים החזק והכל כך קרוב לאוזן, שעובר גם דרך הפנים לאוזן. ממש נראה לי שעכשיו זה מה שהפך אצלי את הסיפור לקבוע ולבלתי הפיך...אני עדין בשלב של לנסות להשלים עם זה, והיום גיליתי שעליי לעבור טיפולי שיניים נוספים (לא שיננית) ואני ממש בחרדה גדולה. חושש שיתדרדר עוד יותר. הרי לא נראה לי שאפשר למתן את רעש המכשירים, אטמים לא יעזרו...המצב ביש. #sad
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שני 21 מרץ,16 07:34   
אני מזכיר, כדי להחליש את התופעה- ברוב המקרים של טינטון - יש להימנע ממחשבה על זה, מפחדים ודאגות ופארנויות. חובה ללמוד להיות רגוע ולהימנע מלהתרכז בזה בכל פעם ברעש.
זה לא קל, אבל אפשר די מהר להחליש או להדחיק.
כמעט לכולם קיים רעש קבוע והם פשוט לא שמים לב אליו. ברגע שישימו לב זה עשוי לאחוז בהם ולא להרפות ויחסית אפילו להתחזק מבחינת התפישה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
עמוד 4 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון