תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 09:33
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
טינטון טינטון. די
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שלישי 05 מאי,15 19:28   
ציון, אל כל מקרה אחד דומה לשני. תאר מה התופעה אצלך ומה בדקת עד היום.

אגב, אחרי חצי שנה הודיעו לי לפני שבוע שנמצאתי מתאים לקבוצת המחקר/ניסוי שעומדת להתחיל עוד כחודש. כבר חתמתי על הטפסים הנוספים הנדרשים.
מקווה שאוכל לעמוד בזמנים ו/או שתימצא פריצת דרך לפחות לחלק מהמקרים.
הודעה פורסם: שלישי 05 מאי,15 20:13   
יש לי פגיעה בשתי האוזניים ובמיוחד באוזן ימין בתדרים גבוהים. וכבעל נסיון רב ומר בנושא, נראה לי שאין לך ברירה אלא ללכת לבדיקת שמיעה.אם הבדיקה תראה שיש לך ירידה בתדרים מסוימים תצטרך להתאים לך מכשירי שמיעה.לפי רמת הנזק ואם זה המקצוע שלך ,תצטרך לבחור מכשיר איכותי. הם יקרים!. הבעיה במכשירים האלה שהם מגבירים גם רעשים סביבתיים.
המכשירים היום הם דיגיטליים ולכן אפשר יהיה להגביר לך באזורים הכי פגועים בעזרת תוכנת מחשב מיוחדת.הם גם משתפרים כל הזמן.
אני מניח שיצליחו לאתר את הבעיה ואז קורה דבר מפתיע[אצלי] הטינטון המעצבן נפסק לאחר זמן לא רב.אם יש לך בעיות בשתי האוזניים,המכשירים מסונכרנים אחד לשני.כמו שראובן אמר כנס לאינטרנט ותחקור את העניין ותברר גם חברות שמביאות מכשירים איכותיים.אגב,כמוסיקאי וכאיש אולפן אפשר להמשיך לעבוד .בינתיים תשתדל לא להחמיר את הבעיות ע'י חשיפה לרעש .בהצלחה.לעצה מבעל נסיון אני מוכן לעזור למי שמעונין.
zionm
הודעה פורסם: רביעי 06 מאי,15 16:21   
עשיתי כבר מס' בדיקות שמיעה ונמצאה רק ירידה קלה ולא משמעותית, השמיעה בגדר הנורמה. הרופאים טוענים שאין לי פגיעה משמעותית ובטח לא כזו שמסבירה את התופעות עליהן אני מתלונן. בנוסף, התלונה שלי על ימין בלבד, והתוצאות די זהות ב 2 האזניים.
מלפני כ 5 חודשים הרגשתי אי נוחות בימין לאחר חשיפה לפידבק (לזמן קצר מאוד במגבר ביתי), ומאז לאחר כל חשיפה לרעש (לאחר חזרה) - הרגשת אטימות וכאב קל כמו של דלקת, שהלך והתפוגג לאחר יום או יומיים. עשיתי בדיקה ואמרו לי שאין לי כלום ולהמשיך הכל כרגיל. מלפני חודשיים, לאחר חזרה - החל טנטון. העניין הוא שבימים הראשונים דוקא הוא היה חלש יותר, כך שאני חושש שדוקא הולך ומתגבר. לאחר בדיקה חוזרת, ובדיקת BERA תקינה, עדין לא נמצא הסבר...רופא אחד אמר לשמור מרעש וזה יעבור עם הזמן, רופא אחר אומר אפילו להמשיך לנגן ושזה יעבור מעצמו. אבל לשניהם אין הסבר לתפועות.
עשיתי עכשיו אטמים ER25 ואני מתלבט אם בכלל לנסות לנגן אפילו איתם...
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: רביעי 06 מאי,15 18:28   
ציון, כמובן ששקט הכי טוב כעת, ולמי שאין אטמים-מנחיתים יכול פשוט לשים צמר גפן באוזן הפגועה (כי האיכות כבר לא משנה אלא הגנה)..
תהליך השיקום אכן ארוך, וגלי קול בגובה ועוצמה, כל עוד לא החלמת לגמרי, יכולים להפוך את זה לקבוע. מכאן שיש להיזהר ושימוש באטמים עוזר (אם זה רק באוזן אחת אפשר להצמיד רק אליה).
ביקור בחדרי חזרות לא אחראיים או בהופעות ומועדונים בסמוך ללחץ קול גבוה אינו מומלץ. חשוב כעת אם האוזניים חשובות לך בעתיד ואז ההמתנה וההפוגה יהפכו הגיוניים.

בדיקות שמיעה או ברה לא תמיד מתאימות לפגיעה כזו. אני מתפלא על הבורות של הרופאים, אבל זה מה שיש והם עושים זאת יותר לשלילה.

יש להיות רגוע ולחפש אלו תוספי תזונה יכולים לעזור בשיקום, אבל מנוחה לאוזן מגלי קול ו/או הגנה הם חובה.

בפשטות: אם אתה רוצה להבין מה קרה, חפש ברשת על מבנה האוזן, שים לב לשערות השבריריות שבתוכה, ודמיין שסופת טייפון עבר עליהן כמו על שדה חיטה. חלקן עדיין מכופפות,..
הודעה פורסם: רביעי 06 מאי,15 18:48   
מה שמלחיץ זה שהטנטון לא הופיע מיד בעוצמתו הנוכחית, אלא חלש יותר ונראה שללא חשיפה משמעותית לרעש, הוא התגבר עם הזמן...לכן השאלה היא אם עם הזמן זה ישתפר או שיש סיכוי שעוד יחמיר...
וד"א, מדובר על פרופסורים מהטובים בארץ.
Jupiter
הודעה פורסם: שבת 09 מאי,15 00:02   
אצלי לפחות, לא נמצא קשר בין טינטון לירידה בשמיעה. עשיתי כמה בדיקות וכולן ממש בסדר. מה שכן, אני רושם לעצמי מעקב מתי מופיע טינטון כדי למצוא קשר נסיבתי, והקשר הוא חד משמעי - טינטון יופיע אצלי כיום אחרי שימוש באזניות, אזניה של טלפון סלולרי או הימצאות במועדון ללא אטמים. יש לציין שאני מקפיד להוריד ווליום למינימום כאשר אני שם אזניה או דיבורית, ועדיין זה מגיע. אצלי הטינטון מלווה באטימות/חרשות פתאומית לכמה שניות.

אני מניח שהנזק הבלתי הפיך לשתי האזניים הגיע מכיוון של שימוש באזניות בווליום ממש חזק במשך תקופה ארוכה בעבר :/
zionm
הודעה פורסם: ראשון 10 מאי,15 08:15   
ולאחר כמה זמן הוא נעלם?
  ziv.australia  
הודעה פורסם: שישי 29 מאי,15 07:44   
היי ציון
מתנצל על התגובה המאוחרת.
נראה שהמקרה שלך שונה משלי.
לי יש ירידת שמיעה באוזן ימין (ושם יש לי את הטינטון)
ה MRI יצא תקין, והסיבה לטינטון היא כנראה הירידה בשמיעה
הנה וידאו שמסביר את הקשר:

https://www.youtube.com/watch?v=fIAjJogJ0cs

בכל אופן - יש לי ימים טובים ופחות טובים
אני לוקח תוספי מזון וזה עוזר.

מקווה שהועלתי במשהו
zionm
התלבטות אם לבצע MRI
הודעה פורסם: שישי 26 יונ',15 06:04   
2 רופאים אומים בנחישות שאני צריך לבצע MRI. אני חושש מאוד מהרעש של הבדיקה עצמה. זה רעש די חזק למשך כ 40 דקות. ואני בדילמה מאוד רצינית כבר המון זמן, מצד אחד יתכן ואני לא מטפל במשהו חמור יותר, מצד שני יתכן והבדיקה היא זו שתהפוך את הסיפור לחמור יותר וקבוע.
מה אתם אומרים, למישהו מהסובלים פה המליצו גם על MRI והוא ביצע?
  ziv.australia  
הודעה פורסם: שישי 26 יונ',15 07:09   
היי ציון.
אל תחכה עם זה.
בטוח שה MRI יצביע על כך שהכל בסדר, אבל כדי לשלול אפשרויות כדאי שתעשה את הבדיקה.

אני עשיתי את זה לפני כמה חודשים, 20 דקות עם אטמי אזניים, לא סוף העולם. הרעש עצמו לא היה חזק מדי ולא היה מתמשך.

לא הייתי מהסס.
בהצלחה ושתף אותנו בתוצאות.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 3 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון