תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 17:02
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
digi 003 rack + cubase 6.5/7.5
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' אביד- AVID
  recstudio  
digi 003 rack + cubase 6.5/7.5
הודעה פורסם: שלישי 20 ינו',15 02:52   
שלום לכולם.
לאחרונה קניתי מיד שניה digi003 rack ורכשתי קיובייס 6.5 שעודכנה ל7.5 בשרת (כך שבפועל אכן התקנתי את שתיהן) והופיעו לי מספר בעיות בשילוב של השניים.
אז ככה. ראשית העכבת של המכשיר עומדת על כ15ms בסמפל רייט של 512 שזה רע מאוד אבל אני מסוגל לחיות עם זה תקופה. הבעיה האמיתית מתחילה כשאני שומע ערוץ אודיו כלשהו בתוכנה. כאשר אני מקליט והערוץ/הערוצים מושמעים במוניטור (לא בדיירקט כמובן) הסאונד נשמע נקי וסביר לי בהחלט, הבעיה היא באיכות ההשמעה של הקובץ המושמע והוא נשמע כסאונד המוקלט בתוספת קרחץ תמידי.
ביצעתי עד כה מספר נסיונות כגון: העברתי לgeneric asio ולמרות העכבת הנוראית הסאונד נשמע תקין לחלוטין כך שאין בעיה של כבלים, או שום דבר בשרשרת ההקלטה מלבד לasio. הורדתי חמישה דרייברים ישנים יותר משלי והתפללתי לטוב אך לשווא. יש לציין שהתופעה מתרחשת גם ב7.5 וגם ב6.5 כאחד. יש למישהו רעיון יצירתי?
הודעה פורסם: חמישי 22 ינו',15 10:36   
בהנחה שבקר 1394 מבוסס TI, ובהנחה שהותקן במצב Legacy, כל מה שנשאר זה אכן גרסאות פרו טולס ישנות (רמז: גם בטא) שאחת מהן תספק ASIO סביר.

2 נקודות שכדאי לקחת בחשבון: לא ניתן להגיע למצב בו גם פרו טולס וגם קיובייס תעבודנה כמו שצריך. מדובר בכרטיס עם ASIO גרוע וביצועי ה- Latency (גם בלי הקרחץ) יהיו רחוקים מלהיות משביעי רצון.

בהצלחה #smile
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מש' אביד- AVID

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון