תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 11:12
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » ציוד היקפי
  tomshir  
Expert
CRANE SONG HEDD 192 צמרמורת ! סקירה מהזווית הריגשית + עדכון
הודעה פורסם: שני 22 יונ',15 23:05   
אני זוכר את הרגע הזה שעברתי מה - FF800 ללינקס אורורה לפניי מספר שנים וזה היה שמיים וארץ,

הכל נפתח, התעמק, גדל, התעדן הומתק ... אני זוכר היטב את ההרגשה ההיא, מכרתי את ה - FF ועליתי ליגה.

ובכן אני רוצה לציין שאתמול בלילה חוויתי שוב את אותה ההרגשה ואולי יותר, הגיע אלי ה - HEDD 192 לבדיקה אתמול בלילה, אני חייב לציין שההשוואה לא הייתה AB קלאסי בלחיצת כפתור אלא של דקה שתיים ביו ממיר לממיר כי לא היו החיבורים המתאימים אבל גם לא ממש היה צורך...

אני מכיר כל כך טוב את הסאונד שיש לי בחדר שמספיק יתוש קטן כדי להוציא אותי מאיזון.

מכירים את התחושה שאתם נוהגים עם חלון מטונף, מבריקים אותו ופתאום כל העולם נראה צלול וזוהר ?

החלפתי את הממיר והתגובה הראשונה שלי הייתה "משהו מאוד מוזר קורה כאן" האימאג' רחב מידי הוא הרגיש לי כמעט רחב יותר המוניטורים, לרגע הרגשתי שהגיטרה המצודדת נמצאת בכלל בחלון, ולא, לא מדובר בפייז אם מישהו חושד אלא באימאג' מטורף כמותו לא נשמע בחדרי מעולם, כל כך ברור שניתן לשמוע תזוזה קטנה מאוד ב - PAN מה שעם האורורה הרבה יותר קשה להבין.

אם חשבתי שקבלתי עומק במעבר מה- FF800 לאורורה אז אתמול הרגשתי שהריוורבים שלי נמצאים כל כך רחוק ועמוק אי שם בממ"ד שמאחורי האולפן ומה שקרוב נמצא ממש קרוב.

אתמול גם הבנתי שהאורורה שלי דוקר בגבוהים, קטן ועכור בהשוואה.

פתאום הבס לא נמרח אלא הדוק כמו כפפה ברור וגדול מאוד.

הטופ מתקתק כמו ורטרס אורגינל

והמיד ? מיד של צמורמורות

כל דינמיקה במיקס מורגשת בבירור.

פתחתי סתם ראפ מיקס בפרוייקט באמצע העבודה, באורורה רציתי להחליש את הפסנתר מימין כי התדרים קפצו לי באופן לא נעים עם ה - HEDD הוא ישב כמעט מושלם.

בכלל כל המיקס בסאונד ה"יקר" של ה - HEDD נדבק הרבה יותר והגעתי למסקנה שאני צריך לעבוד פחות קשה כדי לשמוע את מה שאני רוצה.

אחר כך האזנתי לשירים מוכרים שאני אוהב ומכיר ממש טוב והיה קשה להפסיק, אתה עוצם עיניים והזמר אתך בחדר, כל כך אמיתי שאין לתאר.

אבל כמה מרגש היה לשמוע את המוסיקה, את זה אני לא יכול להסביר ולא להעביר, מי שלא שמע המרה ברמה כזאת לא שמע מעולם מוסיקה כמו שצריך, זאת באמת חוויה שעד עכשיו פועמת בי, להקשיב ולהתרגש, עוד שיר ושוב להתרגש כמו ילד, עם החצי חיוך המרוצה הזה שאתה לא שולט בו.

וכל זאת בכלל עוד לא דברתי על הפרוסס המובנה שלו שעושה עבודה נהדרת בכל מה שקשור להעשרת הסאונד בהרמוניות זוהרות אבל על זה בפעם אחרת.

כמה שעות מאוחר יותר החזרתי את המכשיר ונשארתי בודד וגלמוד בחושך עם לסת שמוטה שאי אפשר להרים והאורורה שלי, עכשיו לך תעשה ככה מיקס ...

אין ברירה צריך לחסוך, שוב.
C172
Expert
הודעה פורסם: שני 22 יונ',15 23:40   
אז פה אני צריך לסתום איזה חור בהשכלה כי אף פעם לא עבדתי בתצורה כזו.
איך זה משתלב עם הכרטיס שאני עובד בו כרגע ושנותן לי את כל ה-IO שאני צריך?
אם אני לא טועה, המכשיר הוא סטיריאו בלבד, לא?
הודעה פורסם: שלישי 23 יונ',15 00:01   
כן, המכשיר הוא ממיר AD - DA עם זוג כניסות ויציאות בלבד,

אתה תוכל להקליט אתו זוג אחד בלבד של מקרופונים / LINE בו זמנית,

אתה תוכל להאזין דרכו לכל מה שאתה עושה במקום דרך הכרטיס שלך.

תפרט קצת יותר מה הם הצרכים שלך מבחינת כניסות ויציאות ומהי דרך העבודה שלך, מיקס בקופסא או מיקס אנלוגי חיצוני?

בכל מקרה אם אתה עובר מההמרה של הפוקוסרייט את ה- HEDD אני מעריך שהלסת שלך לא תיפול על הרצפה אלא תעוף לשכנים.

שווה לך לא לסמוך על אף אחד ולעשות בדיקה כמוני אצלך באולפן כדי להיווכח בעצמך.
C172
Expert
הודעה פורסם: שלישי 23 יונ',15 00:44   
לא ממש ענית לי, אבל בסדר, השלמתי את החסר לבד.
לגבי ההבדלים, טוב נו, אין גבול הרי....
תודה בכל אופן.
הודעה פורסם: שלישי 23 יונ',15 08:00   
עדיין מדובר במעבד אודיו ולא רק ממיר, כך שקל לאוזן להתמסר ולאהוב את ההרמוניות שהוא מכניס, ומכאן שהבדיקה צריכה להיעשות דרך הקלטה ומיקס מלאים ומשם לשמוע על מערכת קודמת או מערכות אחרות.
הודעה פורסם: שלישי 23 יונ',15 08:08   
ציטוט:
אין ברירה צריך לחסוך, שוב.

יש לך דוגמיות סאונד ? (שלך או מהרשת)
מיקס זה מיקס, אתם מיקסרים או שאתם קוף.
פשוט.
(מייקל בראואר)
yraziel
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 23 יונ',15 08:13   
אני חייב לשאול משהו...

בעבר , תמיד כוונו לקנות מוניטורים "אמיתיים".
דברים שלא מייפים או "משקרים" יותר מדי.
עכשיו, אתה מתאר כאן מצב בו דברים שנשמעים לך שיט באורורה, נשמעים לך פתאום טוב יותר בקריין סונג.

אני שואל שאלה אחת:
מאיפה לך לדעת שמה שאתה שומע בקריין יישמע ככה בחוץ במערכות אחרות?
איפה ה"אמת"?

לדעתי? אין תשובה.

אם היית רוכש, לא הייתי פוצה פה. האמן לי.
אבל אם עדיין לא רכשת, יש לי הרגשה שמעבר לשדרוג ממירים פעם בעשור (דבר שקשור כבר להתפתחות טכנולוגית), לא נמצא לעולם "טוב יותר".
יש "שונה", אבל טוב ורע? וואלה... לא יודע.... #nene
הודעה פורסם: שלישי 23 יונ',15 12:52   
C172 כמו שנשמע הסשן עם גיטלה, נשמע שאתה מסתדר מצויין (בלשון המעטה) עם הפוקוס רייט כל הכבוד
הודעה פורסם: שלישי 23 יונ',15 13:58   
הניסיון שלי לימד אותי להסתמך על Double blind test בלבד. כל דעה שנאמרת בקונסטלציה אחרת היום חסרת משמעות מבחינתי. מצד שני אמרת בכותרת "סקירה מהזווית הריגשית" אז הקדמת את התגובה הנ"ל #smile
C172
Expert
הודעה פורסם: שלישי 23 יונ',15 14:35   
ציטוט:

C172 כמו שנשמע הסשן עם גיטלה, נשמע שאתה מסתדר מצויין (בלשון המעטה) עם הפוקוס רייט כל הכבוד

תודה! ומי אמר שאני לא מסתדר? סתם מסתכל לצדדים כדי ללמוד דברים חדשים #smile
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » ציוד היקפי

לך לעמוד 1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 1 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון