תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 23:59
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
אמולציות של חומרה ? נמאס לי מההייפ
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (45) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  tomshir  
Expert
אמולציות של חומרה ? נמאס לי מההייפ
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 02:59   
כמעט לכל חומרה פופולרית היום יש את האמולציה הדיגיטלית שלה, השוואתי כבר כמות לא מבוטלת של פלאגינס לחומרה ומעולם לא הייתי מרוצה, הדבר הבאמת הכי קרוב שניסיתי היה ה"נבולה" שבהחלט הרשימו אותי ונמצאים בדרגה אחת מעל אבל כל השאר מבחינתי לא היו קרובים.

כמו כולם, אני משתמש בלא מעט פלאגינס בעבודה וחושב שהם כלי מדהים ליצירה אם אתה לא מחפש לנצח אף אחד אבל אם יש משהו שאני פשוט לא יכול לסבול זה את ההייפ התקשורתי והיחצנות של "פולטק אחד לאחד בתוך הקופסא" UAD המציאו את השטות הזאת ולטעמי היום זה הגיע לממדים בלתי נסבלים,

אתה פותח את הפלאג היפה הזה שנראה ממש כמו המקור ( וידוע שבחצי מהזמן אנחנו שומעים עם העיניים... ) ואנחנו לרגע משתכנעים שאנחנו שומעים את הדבר האמיתי והנכון ביותר למיקס שלנו.

לפני כמה ימים פתחתי את הדמו של ה - BAX EQ של UA וניסיתי אותו על סנר, חיפשתי משהו אוורירי ונעים בקטנה, אהבתי מאוד את מה ששמעתי ואז החלטתי לחפש משהו שיעשה את אותה העבודה עם מה שיש ברשותי, שני פלאגינס שניסיתי לא התאימו אבל עם השלישי - EQ מסוים של WAVES מהדור האחרון והגעתי לתוצאה שהייתה זהה לאוזניי ועשתה אותי מרוצה, אז מה אני אמור להבין מכך ? שבחלק גדול מהמקרים פשוט עובדים עלינו בעיניים ? ולצערי לא מדובר במקרה בודד.

250 דולר הם לוקחים על השיט הזה עם האמולציה המסוימת של הפילטרים, ואני אומר לכם שה- WAVES היה לא פחות טוב לאוזניי הייקה פוצ שלי.

מדובר מכונה משומנת שמפילה המון צעירים ויותר מזה בפח התקשורתי הזה, מעולם לא שמעתי אמולציה שנשמעת כמו חומרה, לכל היותר מדובר בתפישה של רוח הדברים אבל כאשר נכנסים קצת לעומק התוכנה מתפרקת לחתיכות בהשוואה.

אין כרגע פלאג שיכול לקמפרס כל כך קרוב ואורגני כמו חומרה, פשוט אין.

UAD ( לא רק ) למשל שולחים נציגים ממומנים רבים לפורומים כמו גירסלאטס שנכנסים כצרכנים רגילים וכותבים דברים כמו,

UAD NAILED IT AGAIN" או - "THIS IS DEFINITELY MY NEXT BUY" ושולחים טכנאים מהשורה הראשונה בעולם עם המון חומרה מאחורי הגב שיגידו לך ( תמורת כסף שהם מקבלים כמובן ) כמה שזה נפלא וכל זה כדי ליצור את התחושה שהנה זה הדבר החם הבא שלכולם יש ורק לך לא.

ק - ו - מ - ב - י - נ - ה !

בא לי להקיא מזה.

אני אומר שוב, פלאגינס הם דבר נפלא, יש מביניהם יוצאים מן הכלל אבל הייתי יותר משמח אם היו עוזבים את החומרה לנפשה ומשתמשים במושגים קצת יותר הוגנים כדי למכור.

תקשיבו לריוורב הזה של לקסיקון שמודל ע"י UAD, בשמיעה ראשונית אתה אומר "וואו הם עשו את זה הפעם" ואני מסכים שוב שהם כן תפשו את רוח הדברים, את האופי אבל אז כאשר מקשיבים טוב יותר מגלים כל מיני דברים חדשים וצפויים,

דבר ראשון הריוורב של - UAD מושמע חזק יותר והוא מעט ארוך יותר, אני מכיר את העניין הזה בהשוואת חומרה תוכנה בריוורב מעצמי כי מאחר והריוורב התוכנתי מעט שטוח יותר ופחות מרשים אתה מנסה קצת לפצות על זה בהגבר קל, טריק ידוע מעוד השוואות פלאגינס ברשת.

שימו לב לתופים, בהתחלה זה נשמע מרשים עד ששמים לב שפתאום בהשוואה הנמוכים בתוכנה מרוחים ושמנים מידי- שוב כדי לפצות על הכלום ושום דבר שמוכרים לך ( מישהו אמר UAD EMT -140 ?), שומעים את הקורוס בהחזרים הגבוהים של הסנר בברוטאליות, יש מקרים שהוא ממש מצלצל כמו פייזר, ובעיקר איך המקור לא מתחבר לצליל באופן אורגני אלא קצת לידו.

אצל הזמרת זה בכלל פארסה, תקשיבו לדקה 03:31 הנמוכים של ההחזרים ב -" WOULD YOU WALK" ממש מוגזמים מהדהדים ומתפרקים כמו טרמולו עדין ולא משכנעים ותקשיבו איזה SMOOTH, עשיר ואמיתי זה בתוכנה בהשוואה, לאחר מכן תקשיבו להיילייט , לאות - S שב - "BESIDE ME" שוב נשמע כל כך מוגזם ממש סינטטי ולא אפילו קרוב למשהו שהייתי רוצה שיהיה במיקס שלי ( איכס עולה לי בראש ) ואני כבר לא מדבר על מה יקרה אם אני אשתמש בזה על מספר ערוצים ביחד ( הרבה איכס ).

עכשיו אני נדרש לשלם על כל הפיאסקו הזה 350 זלוטי, שוד לאור היום.

Isak.MOE
תומך
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 05:59   
היי תום שיר, מבין ללבך #smile
רוצה clone לpultec?
מעולם לא שמעתי את המקור במציאות אבל מספרים אנשים/אולפנים שזה הclone הכי קרוב שיצא אי פעם.
יש גם LA2A מאותו בית יוצר #smile

IsakE.MOE@gmail.com - drop me a line
My YouTube Channel
facebook
Avodaraba
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 06:56   
גם על חומרה כתוב 1073 וזה לא אומר שזה נשמע כמו המקור. אז מה?
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 07:19   
סתם עוד דרך שיווקית.
מי שמאמין לפרסומות, וסופרלטיבים ריקים מתוכן שכתובים בפורומים ובכתבות, נופל בכל פח אפשרי.
פה זה כסף שהוא מוציא על ציוד, במקום אחר זה הצבעה בבחירות, או לפעמים סתם איזה מוצר אופנתי, או איש "דת" שמוכר ברכות וסגולות.

גם בצילום יש היום טרנד של פריסטים שמתיימרים לתת תוצאה דומה לפילם (VSCO).

הדברים האלה עובדים. אנשים מרגישים עם זה טוב שהם מתקרבים "לגדולים".

יש מי שיודע לנצל את נמיכות הקומה של ההמון.

רק חינוך לחשיבה עצמאית וביקורתית יציל את הדור הבא.

Logic Pro 8, FF800
yoavcohen
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 07:55   
רגע, אבל בעצם למה שזה לא יישמע אותו דבר? מדובר באלגוריתמים דיגיטליים.
אם אין להם באג במימוש, והדוקומנטציה המקורית היתה נגישה למפתחים של הפלאגין בזמן המימוש, זה צריך להיות אפשרי לגמרי.

Logic Pro 8, FF800
UV
Supporter
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 08:09   
אני חושב שהכוונה היא לומר שהאלגוריתמים הדיגיטליים לא מסוגלים לדמות את החומרה האנלוגית ברמה טובה מספיק.

למרות שעד כמה שאני מבין מדובר גם בקונבולוציה שזה משהו קצת שונה מאלגוריתם, למיטב הבנתי.

אפרופו וויבס, גם הם "חוטאים" בהדמיות למיניהן ואני אישית, למרות שאת חלקן אני אוהב בלי קשר למקור, גיליתי למשל קומפרסורים שברירת המחדל שלהם כאשר הם נפתחים מעלה את העצמה של הסיגנאל ברוב המצבים הנפוצים, וכך זה אוטומטית נשמע "יותר טוב".

שלא לדבר על זה שחלקם מכילים כפתור "אנלוג" שעד כמה שאני הצלחתי לשמוע, פשוט מוסיף רעש עבודה "אנלוגי".

כל זה עדיין לא אומר שהמעבדים האלה לא טובים, וכמו שאמרתי אני אישית נהנה מהם בלי קשר לחומרה מקורית כלשהי.
shaharv
S.Supporter
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 09:05   
יובל, תקרא את המניואלים, עבור רוב המקומות שהכפתור הזה נמצא בהם, זה אכן רעש, וזה מוצהר.

tomshir - אם אתה מדבר על הRS56, אז האוזניים שלך לא טעו.
shayshez
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 09:27   
זו תעשייה שרוצה למכור ולכן היא מחפשת שיטות למיקסום מכירות.
לא צריך להשוות את זה לשום דבר (ובטח שלא לחומרה אנלוגית), אוהב - תשתמש, לא אוהב - אל תשתמש.
DrDataMiner
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 09:32   
ציטוט:
זו תעשייה שרוצה למכור ולכן היא מחפשת שיטות למיקסום מכירות.

לא צריך להשוות את זה לשום דבר (ובטח שלא לחומרה אנלוגית), אוהב - תשתמש,
לא אוהב - אל תשתמש.

+1 לקחת לי את המילים מהפה.
מיקס זה מיקס, אתם מיקסרים או שאתם קוף.
פשוט.
(מייקל בראואר)
yoavcohen
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 13 יול',15 12:07   
אבל הלקסיקון המדובר, אינו כלי אנלוגי, נכון?
אם כן, אפשר לממש אותו במדויק (ולא רק "לדמות") בכל מחשב (ולא רק במחשב שהיה בחומרה המקורית).

Logic Pro 8, FF800
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i

לך לעמוד 1, 2, 3   הבא
עמוד 1 מתוך 3

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון