תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 22:26
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
Amplitube mesa Boogie
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (50) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3, 4, 5   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  ziv.australia  
Amplitube mesa Boogie
הודעה פורסם: רביעי 02 ספט',15 05:25   
סקרן לדעת מה אתם חושבים על האמולטור הזה

http://www.ikmultimedia.com/products/mesa/
TanTan
Expert
הודעה פורסם: רביעי 02 ספט',15 08:50   
איזה תענוג. עדיין לא שמעתי את הפלאגין אבל ה Lonestar וה Dual Rectifier הם מהמגברים האהובים עלי ביותר להקלטות..

http://www.facebook.com/pages/TanTan-Studios/73704855169?ref=stream

http://www.facebook.com/pages/DB-Music-Studios/157025280987856
ArielY
Supporter
הודעה פורסם: רביעי 02 ספט',15 09:45   
אני לא משתמש בפלאגינים בכלל אבל זה מאוד מעניין והייתי שמח לנסות את זה.
מעניין לראות שמשתמשים פה בשם המסחרי האמיתי של החברה (Mesa/Boogie) כולל כל הניואנסים בעיצוב הממשק / איך שהמגבר נראה.
בד"כ בכל מני מדמים תוכנה/ברזל, תמיד יש שם "דומה" למגבר אותו מדמים.
מעניין מי שילם למי בשביל הפרסומת.
זה קטע שאף פעם לא הבנתי, אם יצרן דיגיטל מדמה את המדבר האמיתי, למה שלא ישתמש בשם האמיתי אפילו אם זה סימן מסחרי, הרי זו אחלה פרסומת לדבר האמיתי.
  ziv.australia  
הודעה פורסם: חמישי 03 ספט',15 01:49   
ואפילו לא מאד יקר
Dror_Shi
תומך
הודעה פורסם: חמישי 03 ספט',15 06:04   
אני לקוח של החברה וקצת מקומם אותי שחברות לא מאפשרות דמו.
בכל מקרה לטעמי IK עם האמפליטיוב שלה מביאה אמנם מוצר פחות נוח וגמיש מNI, אבל ההדמיית מגברים שם טובה בהרבה.
כשאני רוצה אמולציה מאוד נאמנה למקור, IK.
לכל דבר אחר NI.
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
tomshir
Expert
הודעה פורסם: חמישי 03 ספט',15 21:57   
בזבוז של זמן וכסף, אותה הטכנולוגיה באריזה חדשה, טכנולוגית אין כאן פריצת דרך, ממחזרים וממתגים כדי למכור.

שמיש ? בוודאי, כמו כל מדמה מגברים הגון במצבים מסוימים ( ולא רק לגיטרות ), תחליף לדבר האמיתי עדיין לא, זה נראה כמו מסה אבל זה לא נשמע כמו אחד, אף לא קרוב.

מה כן ? תמיד כיף להשתעשע עם תוכנות כאלה ולהחליף פריסטים וגם נורא יפה לראות מגבר של מסה על צג המחשב בגרפיקה כל כך טובה עם כל הפרטים הקטנים.
Dror_Shi
תומך
הודעה פורסם: חמישי 03 ספט',15 23:31   
לא יודע אם יש מישהו שמצפה שזה יהיה תחליף למסה בוגי אמיתי, צריך להיות דביל כדי לחשוב שהדמיה דיגיטלית כלשהי תדמה לאסופה ענקית של רכיבים ומנורות רותחות שנכנסות ל4 אלמנטים שדוחפים אוקיינוס של מולקולות אוויר.

כל מי שניגן פעם על מגבר היי גיין ופתח אותו יודע שהמגבר זה יצור חי, בלתי צפוי, מהיר תגובה, מוזיקלי בטירוף שבקלות מתמכרים אליו כמו למכונית מירוץ. התוכנות האלה הן במקרה הטוב סימולטור.

יחד עם זאת, היא תכונה שימושית בטירוף. לפעמים אני עובר דרך הפרא של הJCM ויוצא להקלטה ואז מחמש בבוקסה זה עונה על הצורך המהיר בהורדה של טייק גיטרה מהיר ויצירתי.
בהקלטות בס, אני משתמש בDI טוב שהולך לפרא טוב שהולך לאמפליטיוב לחבילת הSVT. בעניין הדמית מגברים שהכי בשימוש אצלי. זה פשוט נשמע טוב ובס בדרכ מוקלטות דיירקט ממילא אז למה לא?
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
ogeva
Act Compatible
הודעה פורסם: שישי 04 ספט',15 18:15   
לא מבין מה פשר האמירות האלה.
עובדה שוידאו דיגיטלי החליף את סרט הצילום (וגם נראה הרבה יותר טוב), פורמטים דיגיטליים שאיחסון מוסיקה מזמן החליפו את הקסטות והתקליטים, טייסים אוטומטיים ממוחשבים החליפו את אלה האנלוגיים, ואפשר למצוא עוד המוני דוגמאות.
זה עוד לא לגמרי שם? אולי. אבל כל הפאקינג סטודיו שלכם דיגיטלי כבר מזמן, רק שמרנות של גיטריסטים ממשיכה לכבול אותם לטכנולוגיה של שנות הארבעים.
אני לא אומר שאני לא חוטא בזה... יש לזה קטע. אבל לחבר מחשב למגבר כח ובוקסה תמיד אפשר.

אמפליטיוב תוכנה כייפית ומצויינת.
הודעה פורסם: שבת 05 ספט',15 09:26   
בהחלט שמרנות. אני הפסקתי לסחוב מגברים כבר מזמן.
ההדמיות של היום מתחרות יפה מאוד עם המגברים עצמם ואפשר בהחלט לוותר על המקור ברוב המקרים.
הודעה פורסם: שבת 05 ספט',15 10:25   
אני חושב שצריך לעשות הפרדה בין שימוש בלייב לאולפן.
ללייב ההדמיות מחשב עדין מאוד נדירות, מהסיבה הפשוטה שלא הרבה גיטריסטים יסמכו על מחשב כמקור עיקרי לסאונד שלהם בסיטואציה חייה מה גם שזה מוסרבל ושביר ומעל לכל שיש פתרונות דיגיטליים כיום ברמה הכי גבוה (Axe, 11R, Kemper).
אבל לאולפן...מה רע?
דיי נוח אם אין את הדבר האמיתי, לא?
אני מתייחס לדימויים דיגיטליים באופן כללי, לאו דווקא ספציפית למוזכר למעלה שאין לי איתו ניסיון כלל.
לגבי לייב, אני כבר כל כך הרבה זמן לא סוחב מגברים אמיתיים אלא אך ורק דיגיטל, לפעמים עם מגבר frfr לבוקסה 4x12 בסטריאו ולפעמים דיירקט למיקס.
התוצאות ללא דופי.
אנחנו לא פותחים פה שוב חזית אנלוג מול דיגיטל אני מקווה #wink אבל כן, הדיגטל כיום זה ליגה אחרת לגמרי.
אני מצטט את עצמי שוב, באופן אישי חויתי את המעבר הזה לדיגטל במשך כעשור, שלב אחרי שלב ולכל אורך הדרך הייתי חצוי בין מנורות וראקים במשקל עשרות ק"ג לבין הדיגיטל ובסוף הדיגטל ניצח מבלי למצמץ #pardon
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i

לך לעמוד 1, 2, 3, 4, 5   הבא
עמוד 1 מתוך 5

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון