תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 20:25
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בקרת צליל, שמיעה
  kfir27  
לא מצליח לשמוע סאונד מהמקרן קול/סאונד בר
הודעה פורסם: רביעי 23 דצמ',15 21:33   
שלום, יש לי מקרן קול/סאונד בר של הרמן קרדון מדגם SB-16 הכולל מקרן וסאב.
לאחר שווידאתי שהוא פועל וכלל הכפתורים מכוונים נכון, לא הצלחתי לשמוע סאונד מהטלוויזיה, גם אחרי ששיניתי בטלוויזיה את ההגדרה שהסאונד ייצא מיציאת השמע ולא מרמקול הטלוויזיה. ניסיתי גם עם כבל RCA אדום לבן וגם עם כבל אופטי, אך ללא הצלחה. מנגד, חיברתי את המקרן ישירות לממיר של הוט, ואז הכול עבד וייצא סאונד מדהים מהמקרן והסאב.
העניין, שמדובר בטלוויזיה סמארט (סמסונג, סדרה 5500 48 אינץ') ואני משדר מהמחשב לטלוויזיה סדרות וסרטים וזו עיקר הצפייה, וכאשר אני עושה זאת אין סאונד מהמקרן.
ניסיתי לשנות את הsource בטלוויזיה שיגיע מהטלוויזיה עצמה ולא מהHDMI (שזה הממיר של הוט) אך זה לא עוזר.
שורה תחתונה, המקרן תקין ובחיבור ישיר עם הטלוויזיה אין סאונד..
עברתי על כל המדריך של המקרן ובהגדרות של הטלוויזיה
אשמח לעזרה, תודה מראש
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: חמישי 24 דצמ',15 08:55   
שאבין - עם אותם חיבורים אתה מצליח לשמוע מתוך הממיר ומהטלוויזיה לא?
הטלוויזיה הזו מאפשרת כל חיבור שעולה בראש מבחינת סאונד, כולל ARC (אם היה חיבור כזה במקרן זה היה מצוין).
נסה להיכנס ל- Edit Device Type ולשנות שם. אפשר שיש מיתוג מותנה ברגע שמחברים כבל שהוא לכניסות.
הודעה פורסם: חמישי 24 דצמ',15 16:30   
1. סביר להניח שבתצורת חיבור ממיר HDMI יוצא למסך וניכנס לכניסת HDMI במסך
אם תצא מיציאה אנלוגית LּR לא תשמע שום דבר מאחר ורוב המסכים לא ממירים אות דיגיטלי ליציאות אנלגיות במסך .
2. תבדוק בתפריט המסך אם יש איזשהו איזכור או הגדרה ליציאה אופטית מהמסך שאמורה לאפשר שליחה של אותות אודיו מכניסת HDMI ליציאה האופטית במסך .
ציטוט:
ואני משדר מהמחשב לטלוויזיה סדרות וסרטים וזו עיקר הצפייה, וכאשר אני עושה זאת אין סאונד מהמקרן.

לא הבנתי אותך ..... גם כשאתה משדר מהמחשב למסך הסאונד בר לא משמיע כשהוא מחובר למסך אבל המסך כן משמיע מהרמקולים המובנים ?
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בקרת צליל, שמיעה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון