תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 14:02
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
אוזניות מוניטור, רשמים שלכם...
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (95) › תצורת הדפסה
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הגברת ותאורת מופעים - PA
  rami  
Act Compatible
אוזניות מוניטור, רשמים שלכם...
הודעה פורסם: חמישי 03 מרץ,16 11:37   
שלום לכל החברים היקרים!
די מזמן היתה הפעם האחרונה שדנו בIn Ear Monitor.
מאחר וברצוני לקנות זוג שכזה, רציתי לאחר שכבר הרבה יותר אנשים
צברו נסיון בנושא, שתשתפו אותנו בכל מה שרק עולה על דעתכם בנושא.

בכל זאת, מספר שאלות מנחות:

1.איזה אוזניות לזמר?
2.האם ליצוק בארץ או לשלוח לחו״ל?
3.אם אני טס לאמריקה , האם יש רשת ידועה שמרכיבה?
4.האם ניתן לשמוע אוזניות שונות כדי לבחור והיכן יש מבחר?
(אני שואל כיוון שהן נכנסות לאוזניים...)
5.הבנתי שיש סוגים של יציקות -רך/קשה , מי שיוכל לשפוך אור על הנושא מנסיון.
6.הבנתי שכדאי לקבל לתוך האוזניות גם קצת ״בחוץ״ כדי להרגיש... ,האם ניתן
לעשות זאת עם כל אוזניות / זה תלוי רק בכבל אם יש בו מיקרופון ? (אני מכיר
את האופציה של הצבת מקרופון חיצוני ושליחתו במידה לאוזניות... , אך רוצה
להמנע מכך אם ניתן מראש).
7.מרשמים קודמים שקיבלתי ,אוזניות של אולטימייט ושל ווסטון ,הן הטופ, האם ישנם
דגמים מומלצים? (אני חושב שהשקעה כזו גדטלה כדאי לשלם יותר ולקבל תוצאה
אופטימלית)
8. אם אתם חושבים שיש משהו חשוב לציין , ששכחתי לשאול , wellcome #smile

אני מאוד רוצה לקרוא את תגובותיכם , אך כאדם שומר שבת, לא אוכל לקרוא תגובות שנכתבו מכניסת השבת ועד יציאתה, אודה לכם על התחשבותכם. #sorry
תודה מראש לכולם ויום נפלא.
S.Supporter
הודעה פורסם: חמישי 03 מרץ,16 15:12   
1. מה שתבחר. לUE יש דגם עם יותר מיד שמיועד לזמרים וגיטריסטים. אולי גם לאחרים יש כזה.
2. ליצוק את התבנית (האוזן) או לבצע את ההרכבה? יש מכונים טובים בארץ שיכולים לעשות את ההתבנית ואתה יכול או לקחת אותה ולשלוח בעצמך לבניה, או להעזר בנציג מקומי (למכונים גם יש מותגים שהם מייצגים)
3. לא מכיר רשת שעושה את זה, אבל לחלק מהיצרנים יש נציגים שיטפלו לך בכל התהליך. כמה שאני יודע, בכל מקרה ההרכבה נעשית אצל היצרן עצמו.
4. יש פטנט שמאפשר לך לחבר כל IEM ליציקה משלך, אבל זה לא מדוייק ואתה כאמור צריך את היציקה הפרטית שלך (טכנאי מוניטור משתמשים בזה כדי להקשיב לאוזניות של אומנים)
באוזניות קאסטום טובות הדרייברים יושבים ישר בתוך המעטפת פלסטיק שנכנסת לאוזן, לכן אי אפשר להקשיב למוצר מהמדף.
שלא לדבר על זה שIEM טוב עולה כמה מאות דולרים במינימום, אז בהצלחה למצוא חנות שתחזיק כמה כאלה שיצוקים "אוניברסלית" (כמו סתם אוזניה) להדגמות #think
5. לא מכיר, אני מניח שזה תלוי בחברה שמייצרת.
6. זה תלוי באוזניה וביציקה. זה לא אמור להעשות דרך מיקרופון. לJH יש כאלה שהאטם שלהן אמור להנחית בצורה טבעית יותר ויש להם גם פתח לאמביאנס.
הכבל מיקרופון באוזניות כאלה הוא בתוספת להתאמה לטלפון (באוזניות טובות הכבל נתיק וניתן להחלפה, הייתי מראש מזמין כבל נוסף לגיבוי)
7.אולטימייט, ווסטון, JH, פיוצ'רסוניקסר, סנסהפוניקס. תבדוק מה נכנס לך בתקציב ותבדוק תגובות של אנשים. בכולם משתמשים בטורים וכולם טובים ברמות הגבוהות
8. באמת לא לחסוך אם זו הפרנסה שלך, אל תצפה לשלם פחות מ500-600 דולר לזוג קאסטום לפני העלות של יציקת תבנית, ואני מדבר על הקצה הנמוך של הסקאלה. מחירים יש בכל האתרים של היצרנים (שכאמור מוכרים ישירות לצרכן מהסיבות שכבר הזכרתי)
  rami  
Act Compatible
הודעה פורסם: חמישי 03 מרץ,16 18:51   
שחר יקירי, ראשית כל, תודה רבה.

שנית, לגבי מיקרופון מובנה בכבלים , שמעתי שיצרנים עושים זאת במכוון
ולא כהתאמה לפלאפונים... , כדי שהזמר/האומן ירגיש קצת מה קורה ״בחוץ״.

אני לא מצפה למחיר נמוך מוכן לשלם גם יורת מ600 דולר אם צריך, ובלבד שהמעבר
ממוניטור - רמקול יהיה כמה שיותר קל והסאונד יהיה מעולה ולא מכאיב באוזן.

אתה יכול להרחיב , לתת דוגמאות , לגבי מכונים בארץ , דוגמאות לכאלה, איך זה מתבצע
בפועל, על מה אתה מדבר כשאתה אומר מותגים -האוזניות או היציקה? לא מבין בזה כלום
(סעיף 2)

(סעיף 1) תוכל לכוון אותי לדגם המסוים לזמרים של UE?

למי יש נסיון עם אוזניות ספציפיות? מי יכול לענות על סעיף 5.

שחר שוב תודה ותודה מראש.
תומך
הודעה פורסם: שישי 04 מרץ,16 02:17   
5. לכל חברה יש את הסוג הרך יותר, לי היה ניסיון עם הרך של UE שנקרא Hybrid Silicone. הבידוד היה מדהים וגם ההתאמה. אבל תוך פחות משנה הוא התחיל להתפרק, והייתי צריך לשלוח לארה"ב בחזרה (כמובן לשלם משלוח הלוך חזור) בשביל שיעשו יציקה חדשה, מהחומר הרגיל האקרילי. הם גם אמרו שאם אני רוצה לעשות יציקה חדשה מסיליקון - הם לא אחראים אם זה מתפרק שוב... אז עשיתי אקרילי וטפו טפו עד היום מחזיק מעולה.

מצד שני לכל חברה יש את הרך שלה, יכול להיות שיש מוצלחים יותר.

בשביל UE יש מקום ספציפי שהם ממליצים בארץ, אבל בכל מקרה היום יש נציג שלהם בארץ אלון איתן, והוא מלווה בכל התהליך מהיציקה עד לקבלת האוזניות, שווה לבדוק איתו.

כמו שאמרו כאן מעל, גם חברות כמו Westone, JH, Alien Ears וכו' הן מדהימות לא פחות.

אם אתה רוצה להעמיק עוד בשיעורי הבית (שלא לומר לגמרי להתבלבל) יש את האתר הזה עם פי 100 יותר מידע ממה שאי פעם תצטרך.

ציטוט:
הבנתי שכדאי לקבל לתוך האוזניות גם קצת ״בחוץ״ כדי להרגיש... ,האם ניתן
לעשות זאת עם כל אוזניות / זה תלוי רק בכבל אם יש בו מיקרופון ? (אני מכיר
את האופציה של הצבת מקרופון חיצוני ושליחתו במידה לאוזניות... , אך רוצה
להמנע מכך אם ניתן מראש).

לא יודע לגבי כל החברות, אבל ל UE יש כמה דגמים שיש להם חור עם פקק שאפשר לסתום אותו (מבודד כרגיל) או לפתוח (מאפשר לסאונד מבחוץ להיכנס).
הודעה פורסם: ראשון 06 מרץ,16 02:57   
מיק מובנה בכבל - לא יודע איך זה אמור לעבוד אם זה מיועד לבמה ולא לטלפון. מאיפה מגיע מתח הפעלה? מי קובע את המיקס? מה קורה אם היום אני עומד קרוב יותר למתופף?
לרוב הכבל מובל מאחורי האוזן אל העורף ומשם דרך הגב אל המותן. איפה נמצא המיק'? מה קורה אם הכבל מתחכך בבגד? נשמע לי כמו הזיה.
לא מכיר כזה פטנט, שלח לינק אם יש לך כזה. שוב, אני מכיר רק כבלים לטלפונים, ולצורך אמביאנס פתיחה של חריר באטם או שימוש באטם בעל הנחתה נמוכה יותר (או מאוזנת)
(אגב, בטלפונים יש מנגנון ניטור ע"י פידבק שמחזיר לך לאוזניה גם את את המיקרופון. אולי זה ביבלבל כמה אנשים שפתאום באוזניה טובה שמעו את עצמם טוב יותר #wink )

אוזניה גם ב200 דולר צריכה להשמע ליגה, מה שעושה את ההבדל (בין אוזניה להאזנה לאוזניית מוניטור אמיתית) היא היכולת של אוזניות כאלה לייצר נמוכים ולא להכנס לדיסטורשן בעוצמות שנדרשות על במות. כואב או לא, תסגור את זה עם הסאונדמן #biggrin

יש מכונים כמו אדוט ואודיולוג'יק (אלה שושים את האטמים), שמייצגים גם יצרני אוזניות. לא זוכר אלו מותגים ולא יודע אם הם מרכיבים בעצמם או שולחים לחו"ל.
אם אתה לא מעוניין במותג שלם, אתה יכול לעשות אצלם יציקה ולשלוח בעצמך.

אתר נחמד מה ששטיק שם פה, אבל שים לב שכמו כל אתר של "אודיופילים". צריך להזהר במה שאתה מבין שם #thumbsdown
שים לב גם שליצרנים הידועים שכבר הזכרנו יש ליינים שונים לגמרי להאזנה ולבמה. אל תתפשר בעניין הזה.

אקסטרה מיד לזמרים וגיטריסטים.לא יודע כמה מזה זה שיווק וכמה זה עניין אמיתי, אני רק מעביר מידע:
http://pro.ultimateears.com/products/custom-monitors/for-stage/ue-7-pro
t
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הגברת ותאורת מופעים - PA

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון