תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 22:06
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מחשבים - חומרה
mixtrim
תומך
הודעה פורסם: ראשון 21 אוג',16 10:32   
קודם כל - אם המחשב איננו לגיימינג אז הנתונים הכלליים הם אכן סבבה לגמרי
(אמנם יש דיון אם SSD רצוי לשני הכוננים או רק למערכת... אבל אני לא אומר את מה שאינני יודע בוודאות)

ולגבי הבדיקות והתאמת החומרה הספציפית אני לא מאשר ולא שולל אני פשוט ממליץ תמיד לבדוק..

ובלי קשר לגופו של עניין
ציטוט:
למעשה לא כדאי לערבב בין השניים מכיוון שכרטיס גרפי לגיימינג ועבודות וידאו מבזבז משאבי מעבד ויוצר יותר חום לעומת כרטיס פשוט

זה ממש לא מדויק
א. מחשב מודרני בהחלט עשוי להיות כלי לא פחות ממושלם עבור כמה מטרות ותחומים שונים (לפחות כל עוד זה לא בו זמנית)
לרוב זה עניין של השקעה כספית..

ב. כרטיס גרפי קצת יותר טוב לא חייב ליצור יותר חום משמעותית
וגם הוא יכול להיות בגרסת "סיילנס" (ללא מאוורר) רק שהצ'יפים שלו קצת יותר טובים בנתונים
אין המדובר כאן על כרטיס גיימרים מפוצץ עם אורך של רכבת ושני מאווררים או קירור מים..
אלא על כרטיס איכותי יותר שיכול "לסחוב" יפה גם משחקים, ווידיאו בלי "תקיעות"..

ג. ברוב המיקרים, ככל שהכרטיס טוב יותר מבחינת כח עיבוד הוא לא מבזבז משאבי מעבד! (לפחות כל עוד לא רצים משחקים וכדומה)
להיפך המעבד הגרפי חזק יותר ומטפל בעומס הגרפי בפחות צורך בכח המעבד והזכרון של המחשב עצמו.
ולפעמים זה גם תלוי מה בדיוק מתקינים עבור הכרטיס האם זה רק דרייבר או יישומים נוספים שרצים כל הזמן

בכל מקרה כמו שאמרת אצלך העניין כנראה מיותר כיוון שזה לא לצרכים אלו

מקוה שעזרתי
MiXtRiM
Solar P
תומך
הודעה פורסם: ראשון 21 אוג',16 12:57   
לא אוהב להיות "הורס מסיבות" אבל , בגדול אתה הולך על הימור שיכול להצליח או , לסבך אותך בשרשרת בעיות שלא נפתרות ורק מתסכלות את זרימת העבודה שלך .
מלבד החומרה ושאר הרכיבים , ואני מדבר מניסיון של שנים , יש חשיבות קריטית ביותר למערכת הפעלה (בהנחה שהיא מקורית) ופלאגינים מסוימים (פריצות לא מוצלחות וכל מיני חולות רעות) .
  zahush76  
הודעה פורסם: ראשון 21 אוג',16 14:14   
ציטוט:
א אוהב להיות "הורס מסיבות" אבל , בגדול אתה הולך על הימור שיכול להצליח או , לסבך אותך בשרשרת בעיות שלא נפתרות ורק מתסכלות את זרימת העבודה שלך .
מלבד החומרה ושאר הרכיבים , ואני מדבר מניסיון של שנים , יש חשיבות קריטית ביותר למערכת הפעלה (בהנחה שהיא מקורית) ופלאגינים מסוימים (פריצות לא מוצלחות וכל מיני חולות רעות) .

הכל טוב. מערכת הפעלה מקורית. קיובייס מקורי שקניתי בפיסי פאוור, נייטיב אינסטרומנטס קומפליט אולטימט 11 שקניתי בקילומבו. הכל בסדר גמור.

ועכשיו אחרי ששמנו את ענייני התוכנה רגע בצד - מה אתה חושב לגבי מפרט החומרה?
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » מחשבים - חומרה

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3
עמוד 3 מתוך 3

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון