תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 11:30
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » על המדרגות - לפני רכישה
  Gclef  
מתלבטת בין קונדנסרים..
הודעה פורסם: שלישי 04 אוק',16 21:40   
היי #read

אני מתלבטת בין 5 קונדנסרים. אני לא מקליטה מקצועית ואני לא מחפשת קונדנסר לאולפן. אני רוצה קונדנסר בשביל להתנסות ולחקור את אמנות הקול ואמנות ההקלטה.

יש לי כמה גיטרות, כרטיס קול מכובד וסינטי. אני מקליטה לפעמים קולות עם עוד בחורה אחרת בהרמוניות ואני מחפשת קונדנסר עם צליל "חם". משהו שנעים לשמוע באוזן. עמוק.

לא שטוח, לא מכני.

אני כן רוצה שהוא יעמוד טוב בצלילים גבוהים, אבל אנחנו לא מתכננות לצעוק המון. בעיקר קונדנסר שיחמיא לקול, שישמיע את כל הדברים הקטנים ששומעים בלייב.

*חשוב להגיד שהתנסתי בעבר בAKG C4000 אבל הוא לא מיוצר יותר. אהבתי אותו ממש, מהמעט שהתנסתי בו. אני יודעת שאפשר להשיג אותו אבל קצת מחשיד אותי לקנות מיקרופון שהורידו מייצור.

אלו הקונדנסרים שאני מתלבטת ביניהם:

1. Rode k2
2. Audio Technica at4050
3. AKG C414 XLS
4. AKG C414 XLII
5. Rode nt2000

מישהו או מישהי מכירים או יכולים להסתכל בspecs של המיקרופונים ולעזור לי? אעריך את זה מאוד. תודה!
squeezo
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 04 אוק',16 22:38   
נותן לך את ה 2 סנט שלי על ה K2 וה 4050.

ה K2 דיי חמים. דיי ALL AROUNDER כזה. לדעתי לא עם הרבה אופי. הוא מנורתי ונחמד. קצת יקר למה שהוא נותן (לפחות בארץ)

ה 4050 הוא הכי ALL AROUNDER שיש. עם אפילו פחות אופי מה K2. דיי FLAT ועושה את העבודה על הכל. לא מחמיא אבל גם לא הורס.

לדעתי אם ידך תצליח להשיג AT4057 את לא תתחרטי. זה מה שאת מחפשת.
Tuluz Debit
Expert
הודעה פורסם: רביעי 05 אוק',16 11:28   
היי Gclef,

אין לי נסיון עם כל האופציות שהזכרת, אבל אוכל לשתף בכמה מחשבות:

ה-NT1000 הוא אחד המיקרופונים האהובים עליי במדרגת מחיר שלו. יש לי איתו נסיון מצוין על כל מקור קול בערך, לכן אני יכול להעריך שה-NT2000 שהזכרת יתן תוצאה דומה. כנ"ל לגבי ה-AT4050, הייתי מבסוט גם מה-4033a ואפילו מה-AT2020 שנותן פייט מטורף ביחס למחיר שלו.

*אזהרת המלצה לא קונבנציונלית* #read
ה-AKG C1000 הוא ה-All Arounder המועדף עליי כרגע, למרות שהרבה אנשים רואים אותו בתור מיק' היי-האט\Overhead וזהו.

עשיתי השוואה בין כמה מהם בסיטואציה של אולפן ביתי, מוזמנת לקחת מזה משהו אם רלבנטי עבורך:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLXRkewyG0GSxkV1Fka0Xjh6mGbiwEokbT

בהצלחה! מוזמנת לשתף אותנו במסקנות ובתוצאות #thumbsup
הודעה פורסם: שני 10 אוק',16 07:44   
squeezo :
נותן לך את ה 2 סנט שלי על ה K2 וה 4050.

ה K2 דיי חמים. דיי ALL AROUNDER כזה. לדעתי לא עם הרבה אופי. הוא מנורתי ונחמד. קצת יקר למה שהוא נותן (לפחות בארץ)

ה 4050 הוא הכי ALL AROUNDER שיש. עם אפילו פחות אופי מה K2. דיי FLAT ועושה את העבודה על הכל. לא מחמיא אבל גם לא הורס.

לדעתי אם ידך תצליח להשיג AT4057 את לא תתחרטי. זה מה שאת מחפשת.

תודה רבה! אני גם חשבתי על הK2. את האמת שהמליצו לי עכשיו על כמה מיקרופונים מSE electronics..שמעת עליהם?
ודרך אגב התכוונת at4047? אני מחפשת multi pattern #smile
  Gclef  
הודעה פורסם: שני 10 אוק',16 07:46   
Tuluz Debit :
היי Gclef,

אין לי נסיון עם כל האופציות שהזכרת, אבל אוכל לשתף בכמה מחשבות:

ה-NT1000 הוא אחד המיקרופונים האהובים עליי במדרגת מחיר שלו. יש לי איתו נסיון מצוין על כל מקור קול בערך, לכן אני יכול להעריך שה-NT2000 שהזכרת יתן תוצאה דומה. כנ"ל לגבי ה-AT4050, הייתי מבסוט גם מה-4033a ואפילו מה-AT2020 שנותן פייט מטורף ביחס למחיר שלו.

*אזהרת המלצה לא קונבנציונלית* #read
ה-AKG C1000 הוא ה-All Arounder המועדף עליי כרגע, למרות שהרבה אנשים רואים אותו בתור מיק' היי-האט\Overhead וזהו.

עשיתי השוואה בין כמה מהם בסיטואציה של אולפן ביתי, מוזמנת לקחת מזה משהו אם רלבנטי עבורך:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLXRkewyG0GSxkV1Fka0Xjh6mGbiwEokbT

בהצלחה! מוזמנת לשתף אותנו במסקנות ובתוצאות #thumbsup

ממש ממש תודה. אני פשוט מחפשת multi pattern. אתה מכיר במקרה את se electronics? כי המליצו לי עליהם. ראיתי שיש אחד שנקרא 2200a II שנראה ממש מעניין.

דרך אגב, אני ממש אוהבת את הערוץ יוטיוב שלך, אני מכירה אותו כבר כמה זמן, ביצועים יפים ממש!
Tuluz Debit
Expert
הודעה פורסם: שני 10 אוק',16 09:20   
תודה רבה, איזה כיף לקרוא #sorry

נתקלתי בהם לא מעט אבל אין לי נסיון אישי עם SE Electronics.. נראה מעניין ה-2200A הזה. ראיתי שיצא לו גם Mark 2 ששווה לבדוק #read

בהצלחה!
הודעה פורסם: שני 10 אוק',16 16:02   
אם הבנתי נכון את רוצה מיקרופון לשירה ולגיטרות אקוסטית/קלאסית?
אם את מחפשת צליל "חם ועמוק" SE-ELECTRONIC זה לא בדיוק הכיוון,(למרות שיש מצב לדגם מסויים לא שמעתי את כולם ) יש להם נטייה להרבה תדרים גבוהים מודגשים.AKG414 הוא רך ונעים(ויקר) אבל לא משקף את המציאות אלא מייפייף אותה,כדי להתנסות,להבין וללמוד הייתי ממליץ על מיקרופון עם צליל שיותר "מחובר למציאות" .תגדירי טווח מחירים והמומחים פה ייתנו לך כיוון,על פי הדוגמאות שנתת הסכום הוא מכובד וחבל לעשות טעויות ברכישה בסדר גודל כזה.
גם לא לבטל אפשרות של רכישה של מיקרופון משומש במצב מעולה,לפעמים מקבלים תוצאות טובות יותר ביחס למחיר וזה פותח עולם שלם של אפשרויות לא פחות טובות מהחדש ונוצץ מהניילון.
יכול מאוד להיות שבטווח הזה כדאי כבר לקנות מיקרופון וקדם מגבר למיקרופון בנוסף כדי לקבל תוצאה עם פחות חוליות חלשות בשרשרת,אולי ,לא בטוח.על איזה כרטיס קול/קדם מגבר/מיקסר/מיקרופון את עובדת עכשיו?
וטולוז,נהניתי לשמוע הדגמות שלך בטיוב בעבר,השכלתי,חוץ מיזה שהתוצאה מיקצועית במיוחד ביחס למכשירים/כלים הלא בהכרח יקרים שאתה משתמש.
הודעה פורסם: שלישי 11 אוק',16 00:34   
Tuluz Debit :
תודה רבה, איזה כיף לקרוא #sorry

נתקלתי בהם לא מעט אבל אין לי נסיון אישי עם SE Electronics.. נראה מעניין ה-2200A הזה. ראיתי שיצא לו גם Mark 2 ששווה לבדוק #read

בהצלחה!

חדשות מעניינות, אחרי התייעצות עם איש סאונד שאני מכירה הלכתי על החלטה אמיצה, ה2200a ii. כמובן שגרסאת הmulti pattern החדשה. נראה איך הוא יתמודד איתנו #thumbsup

תודה!
  Gclef  
הודעה פורסם: שלישי 11 אוק',16 00:41   
הופמן :
אם הבנתי נכון את רוצה מיקרופון לשירה ולגיטרות אקוסטית/קלאסית?
אם את מחפשת צליל "חם ועמוק" SE-ELECTRONIC זה לא בדיוק הכיוון,(למרות שיש מצב לדגם מסויים לא שמעתי את כולם ) יש להם נטייה להרבה תדרים גבוהים מודגשים.AKG414 הוא רך ונעים(ויקר) אבל לא משקף את המציאות אלא מייפייף אותה,כדי להתנסות,להבין וללמוד הייתי ממליץ על מיקרופון עם צליל שיותר "מחובר למציאות" .תגדירי טווח מחירים והמומחים פה ייתנו לך כיוון,על פי הדוגמאות שנתת הסכום הוא מכובד וחבל לעשות טעויות ברכישה בסדר גודל כזה.
גם לא לבטל אפשרות של רכישה של מיקרופון משומש במצב מעולה,לפעמים מקבלים תוצאות טובות יותר ביחס למחיר וזה פותח עולם שלם של אפשרויות לא פחות טובות מהחדש ונוצץ מהניילון.
יכול מאוד להיות שבטווח הזה כדאי כבר לקנות מיקרופון וקדם מגבר למיקרופון בנוסף כדי לקבל תוצאה עם פחות חוליות חלשות בשרשרת,אולי ,לא בטוח.על איזה כרטיס קול/קדם מגבר/מיקסר/מיקרופון את עובדת עכשיו?
וטולוז,נהניתי לשמוע הדגמות שלך בטיוב בעבר,השכלתי,חוץ מיזה שהתוצאה מיקצועית במיוחד ביחס למכשירים/כלים הלא בהכרח יקרים שאתה משתמש.

תודה! את האמת שבדיוק הזמנתי דגם של sE ששמעתי עליו דברים טובים + המלצה מאיש סאונד שאני מעריכה. יגיע ונראה #singer בטוחה שיש פה מומחים, כבר קלטתי את הוויב. גם אחלה של רצון לעזור! הכרטיס קול שלי של edirol fa-101
Tuluz Debit
Expert
הודעה פורסם: שלישי 11 אוק',16 18:24   
הופמן :

טולוז,נהניתי לשמוע הדגמות שלך בטיוב בעבר,השכלתי,חוץ מיזה שהתוצאה מיקצועית במיוחד ביחס למכשירים/כלים הלא בהכרח יקרים שאתה משתמש.

תודה רבה איש #thumbsup כן, אפילו במדרגת מחיר של Entry Level אפשר למצוא היום ציוד נהדר. עם קצת ידע בהצבה נכונה ו-Gain Staging אפשר לעשות הכל.. ותודה לאתרים כמו אקט שמרכזים ומנגישים את הידע הזה #read
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » על המדרגות - לפני רכישה

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון