תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 09:23
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד
  dc24  
הודעה פורסם: שישי 24 אוג',01 05:51   
דחוף !! מחפש אתר / תוכנה (רצוי חופשית) ללימוד תוים

תודה
TamirE
Act Compatible
הודעה פורסם: שישי 24 אוג',01 12:50   
יש באתר http://www.guitar.ch פלאש מאוד בסיסי למתחילים (זה אתר מאוד מעניין לגיטריסטים בכל מיני רמות אבל בכל מקרה). מה שהם מלמדים שם זה הכרת התוים לפי הרישום, שזה משהו שרוב האוכלוסיה באיזור המרכז עברה בשיעורי חלילית בכתה ב' :smile:
הבעיה בתוים בד"כ היא דווקא הקצב, זה מה שבעצם מקשה על רוב האנשים את השימוש בתווים (גיטריסטים הרבה פעמים יידעו לכתוב טאבלטורות נחמדות ביותר תוך כדי התעלמות מוחלטת מהחלוקה הקצבית של מה שהם כותבים).

השיטה הכי נוחה ללמוד תוים לדעתי היא להשתמש בתכנה פשוטה וקלילה מאוד (כדוגמת קייקווק גרסה 3 אקספרס שקבלתי עם מקלדת השליטה שלי ואין בה שום דבר ממש מעבר למידי ברמה טובה) שמציגה תוים על המסך מתוך קבצי מידי. בצורה כזו אתה יכול לשמוע מידים ולעקוב אחרי המוזיקה, אתה יכול להאט את הקצב אם אתה רוצה איך שבא לך והכי חשוב, אתה יכול לבחור מה שאתה רוצה ללמוד.
כדאי לנסות דברים מענינים יחסית כמו יצירות של שוסטקוביץ' או שירים של spock's beard לדעתי ודווקא לא שירים פשוטים כל כך. אני מתכוון לדברים מענינים מבחינה קצבית. להקות כמו Rush ואמרסון לייק ופלמר ובכלל כל דבר טיפה מעניין או קשור לפרוגרסיב רוק גם יכול לעזור מאוד.
ואל תצפה מייד להגיע לרמה של לקרוא הכל בשניות. זה לוקח המון זמן, והרבה פעמים זה גם לא ממש נחוץ (אני לא מכיר הרבה מוזיקאים במוזיקה פופולרית שעובדים ממש עם תוים, אולי חוץ מהמלודיות של הסטנדרטים בריל-בוק).
n-vz-v
אורח
הודעה פורסם: שני 05 אוג',02 13:09   
יש לי חוברת שלמה שמשלמדת מפתח פה! (לבאס).

אם אתה רוצה אני מוכן לשלוח לך אותה - מתנה!
daniel
הודעה פורסם: שני 05 אוג',02 18:09   
EAR MASTER
תוכנה לפיתוח שמיעה ולימוד תווים - דמו ל 21 יום :
ear master
ובכלל תוכנות חינמיות או דמואים קטנות למוזיקה :
hitsquad

#thumbsup
TamirE
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 05 אוג',02 20:07   
http://www.musictheory.net/

יש לו שם כמה תוכנות חביבות לאימון...
מומלץ.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון