תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 11:12
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  Smilan  
Act Compatible
כיוון באייס לשפופרת בחיבור CASCODE
הודעה פורסם: רביעי 06 מרץ,19 12:45   
הי,
יש לי פרהאמפ של AMPEX 602 ואחרי שהמגבר עובד ברצף מעל בערך שעה הוא מתחיל להפיק האם חזק שמפסיק לאחר שאני מכבה את הפרהאמפ לזמן מה.
אני רוצה לבדוק האם הבעיה בבאייס של המנורת יציאה אבל מאחר והמנורה מחוברת בחיבור CASCODE אני לא ממש בטוח מה אני צריך לבדוק.
במקרה של מנורת יציאה אחת (לדוגמה 6V6) הייתי מודד את המתח של האנודה ואת ההתנגדות של הנגד שהולך בין הקטודה לגראונד ואת המתח בין שתי הרגליים של הנגד הזה.
לאחר מכן הייתי מחשב את הזרם של האנודה על ידי חילוק של ההתנגדות של הנגד במתח שיורד בין שתי הרגליים.
לאחר מכן היתי מכפיל את המתח של האנודה בזרם ומקבל את ה PLATE DISSIPATION של המנורה ומגדיל / מקטין את הערך של הנגד במידת הצורך.

מאחר והחיבור כאן שונה השאלה שלי היא האם מלבד R41 (שמחבר את הקטודה של החלק התחתון של המנורה לגראונד) אני צריך להתייחס לגם ל R40 (שמחבר את האנודה של החלק התחתון לקטודה של החלק העליון) בשביל לכוון את הבאייס?
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
הקלק על התמונה לצפיה בגודל מלא
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: חמישי 07 מרץ,19 08:13   
אם יש האאם אתה אמור לבחון את מתח רכיבי ספק הכוח, ואם יש לך סקופ אתה תוכל לגלות זאת מיד.
המהום מתרחש, בין השאר, כאשר רכיבי ספק הכוח כשלים ביישור וסינון המתח (דיודה/ קבל/ שפופרת), ו/או אחד הרכיבים בשאר המערכת תקול ובגלל זה יש סחיבת זרם/הנחתת-מתח מואצת שרכיבי הספק לא עומדים בהם ונוצר ריפל (במקום זרם ישר יש גלים המתבטאים בהמהום).

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון