תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 18:02
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
דף ״סאונד״ בפייסבוק - מזעזע
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (200) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2, 3, 4   הבא
  Dror_Shi  
תומך
דף ״סאונד״ בפייסבוק - מזעזע
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',19 19:31   
אוי, כמה אני מתגעגע לימים הטובים של אקט מוזיקלי. הפורומים האלה, המסודרים, שידעת מי נגד מי, שהכל נכתב בזהירות וקודש למקצוע.

נקלעתי היום לדף ״סאונד״ שקיים בפייסבוק, אמנם לא פעם ראשונה אבל ברחתי משם ככ מהר בפעם הקודמת ומאז זה התפתח והתרווח.
מה שקורה שם זה זוועת עולמים למי שרוצה להבין משהו, שאלות שעלו פה ונטחנו ע״י טובים המומחים מקבלות שם עשרות ומאות תגובות, חלקן בעלות אנפורמציה חלקית חלקן מטעות לחלוטין.

אנשים שאני מכיר מתחילים גמורים (״קנה אתמול כרטיס קול ראשון״) מסבירים איך מורידים טייק שירה. אדם מבקש לקנות מחשב, שולחים אותו למפרטים - הכל כתוב בחוסר אחריות והגינות מוחלט.
מושגים עפים כאילו אין מחר, בכאוס טוטאלי - פראמפ, מיקסר (זה של פעם!), אפילו ממשק אודיו לא צריך - צריך רק USB.

התנפלות אכזרית על כל מי ששואל שאלת מתחיל, תשובות דומות וחוזרות, אם מדובר בבחורה היא תקבל הצעות שונות לעזרה בלי שהבינו בכלל את השאלה שלה.

האם בתוך הטירוף הזה, אין מקום יותר לאקט כבית של שפיות? איך מחזירים לפה את האנשים?
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
kimchy
S.Supporter
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',19 19:36   
תגובה ראשונה שלי, מזה ים זמן...
וכן, געגועים עזים לבית האהוב שלנו, שננטש לטובת הסיפוק המיידי והשטחי להחריד, Aka, רשתות חברתיות...
  Dror_Shi  
תומך
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',19 20:11   
לכל אקציה, יש ריאקציה (אמורה להיות).
ויש גם ריאקציות לדיון השטוח והאלים שיש עכשיו בכל פינה. אולי צריך לחזור לאקט המאוד ישן, שהעמיד דרישות סף, שלא ויתר, שלא היה פוליטקלי קורקט.
מי שנכנס לקומה של פורום מקצועי - קיבל דף הסבר לאן הוא הגיע ואם הוא יכול לכתוב בכלל. הכל היה (באופן יחסי) מכובד.

יש פה מורשת רצינית, יש פה דפים שכתובה בהם היסטוריה (לעיתים אני מתלוצץ ביני לבין עצמי על להכנס לפרויקט של סרט דוקו או ספר).

רוב הידע שכתוב באקט מוזיקלי הוא לא רק האינפו של מבנה של שאלה תשובה - אלא עצם זה שהתנהל ויכוח מר על סוגים של 414 ומאיזה סיב עושים קפסולה.

פורומים מקצועיים עדיין עובדים ומתפקדים מאוד, על אף שיש את הדף הפייסבוקי - של סטיינברג, אביד, Tape op, סלאטז וכיוב. לדינוזאורים אין לאן הרבה ללכת היום.
shpitz_yl
תומך
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',19 20:27   
לא נראה לי שיש מצב להביא אנשים מהפייס לפה. רוב דור היותר צעיר (גיל ההתבגרות המוקדם) לא יודע אפילו להשתמש בפייסבוק, הם מעדיפים את האינסטגרם (פחות מלל ויותר תמונות). ככה שבעתיד המצב יהיה אפילו יותר גרוע.
  Dror_Shi  
תומך
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',19 20:39   
בדיוק. מביאים אנשים שלא רוצים פייסבוק, לא מכירים, לא אוהבים.
אנשים שמייצרים קהילה רצינית עם מסגרת וחוקים. ולכתוב ולקרוא.

האנשים האלה קיימים, כולם עדיין עובדים (רובם), רוב מי שאני מכיר והכרתי מפה עדיין פעיל בדיציפלינות שונות. זה הכל שאלה של תרגולת.

צריך להגיד את האמת, זה לא שהרגשתי שפייסבוק ״שתה את קולות המצביעים״ של אקט מוזיקלי. אלא שנוצרה שחיקה, שגם כאן היתה יותר מדי התפזרות, עם קהל מאוד מגוון, שומרי הסף נדחקו הצידה. השיח קצת ירד.

אבל שוב, תמיד יהיה קהל לדיון רציני. מה שאמור ״להביא אנשים״ זה בדיוק העובדה שזה לא פייסבוק או אינסטגרם, אלא ששווה לי להכנס לאקט מוזיקלי, זה בעל ערך.

מוסדות להשכלה גבוהה שהתמידו בעמידה על סטנדרטים שרדו את המהפכים ומושכים יותר סטודנטים, ברמה גבוהה יותר עם סף דרישות גבוה.
shpitz_yl
תומך
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',19 21:20   
יכול להיות שאני טועה אבל לי נראה שהייתה פה גם בעיה של אגו. החבר'ה היותר מקצועיים פה לא יכלו לסבול שאיזה ילד שלא מבין מהחיים שלו מדבר אליהם בזלזול. מצד אחד אני יכול להבין אותם אבל מצד שני זה האופי של האינטרנט ואם באמת רוצים להעביר מידע לדור הבא אז צריכים לדעת להבליג ופשוט לשים שם את המידע ומי שיש לו קצת שכל בראש יבין מי נותן פה תשובות איכותיות ומי סתם מבלבל במוח.

ל- GearSlutz ו- KRV אין חוקים יותר מידיי נוקשים ויש שם הרבה ילדודס ועדיין יכולים להתפתח שם דיונים מעניינים ובין השטויות עדיין אפשר למצוא שם מידע אמין ואיכותי.

ככה שלדעתי הבעיה לאו דווקא קשורה לעמידה בסטנדרטים גבוהים אלא דווקא באגו ובציפיה לכבוד.
TanTan
Expert
התגעגעתי..
הודעה פורסם: ראשון 28 אפר',19 22:46   
עברו כמה שנים מאז שביקרתי בפורום..

טוב לראות אתכם חברים :-)
געגועים !

http://www.facebook.com/pages/TanTan-Studios/73704855169?ref=stream

http://www.facebook.com/pages/DB-Music-Studios/157025280987856
jambo7
הודעה פורסם: שני 29 אפר',19 00:35   
מה שקורה עכשיו עם ברזלים הוא המשך למה שקרה למוזיקה הטובה של אז , פעם האמנים היו מתאמצים כדי להגיע לאיכות לא היה קל להוציא אלבום, אמנים ולהקות היו שורפים שעות באולפני הקלטה, היום יש זמרים שמוציאים במשך 3 שנים יותר אלבומים מאשר אריק איינשטיין, קווין , פינק פלויד הוציאו בכל שנות פעילותם ( למי יש יותר דיסקים לפינק פלויד או לשרית חדד ? ) . היום הכל מכני ממוחשב מסומפל שטחי ופחות נשמה.

לכן כשאני רואה נגן (כולל נגן רחוב, יוטיוב) מנגן על כלי נגינה זה עושה לי טוב אני מתלהב יותר מאשר איזה קליפ של זמר\ת מפוסמים ככל שהיו.
הודעה פורסם: שני 29 אפר',19 05:25   
גם אני מאד מתגעגע לבית החם שלנו. #sorry #guitarist blowkiss #flowers
הודעה פורסם: שני 29 אפר',19 09:48   
גם אני מאוד מתגעגע לכאן ואליכם. למיטב זיכרוני, תמיד הייתה פה תרבות דיבור ומעט מאוד בעיות אגו. יכול להיות שאני מייפה את המציאות בשם הנוסטלגיה אבל לא בטוח. בכל מקרה, אני מאוד אשמח לראות את המקום הזה חוזר למקומו (הטבעי לדעתי) כמקום של אנשים שרוצים ללמוד וללמד ועושים זאת בכבוד, בהערכה ובצורה מקצועית ורצינית.
 הגב לנושא
   ראשי » הסלון

לך לעמוד 1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 1 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון