תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 16:40
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
דף ״סאונד״ בפייסבוק - מזעזע
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (200) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
  Dror_Shi  
תומך
הודעה פורסם: שני 29 אפר',19 12:10   
הנה הם צצים.

ארן טוב לראות אותך פה שוב,
בדיוק אתמול כשנכנסתי לדף של ״סאונד״ בפייסבוק ראיתי אותך כותב לעניין לתוך ערפל של בארדק וקישקוש. זה היה על שרשרת הקלטה לזמר - מה שנידון פה בהרחבה מאות פעמים.
יש שם בשרשור הזה אנשים שכבר מזמן מדקלמים מה שהם שמעו ממישהו אחר אומר יד רביעית.

לגבי קרבות האגו שהוזכרו פה, כמה דברים:
1. אגו מול טפשת נעורים, חוסר ידע, שרלטנות, אלימות. אני אקח אגו כל יום בשבוע.
2. אגו הוא חלק מהמבנה אישיות - אצל חלקנו הוא דומיננטי יותר ואצל אחרים, פחות. אבל בכל זאת, אגו מוגבר שהוא פועל יוצא של ניסיון ארוך או ידע שלא יסולא בפז? זה חלק מכל מומחיות בכל תחום.
3. בואו לא נבלבל אגו, עם חוסר סבלנות כלפי חוצפה. וזה הרבה פעמים מה שהיה באקט - אדם שקנה מיק מול אדם שהשתמש בו 30 שנה, אדם רוצה תשובה עכשיו ממישהו שלא ישן 4 ימים כי הוא במיקסים.

נסו למצוא את זה בפייסבוק.

כמו שאמרתי ואני מדגיש - הלהט של הויכוחים המקצועיים, חלקם כמובן שמובססי אגו מקצועי של מומחים - היה החומר הלימודי העיקרי פה.
אם אתה לא יכול לעמוד בחום, אל תכנס למטבח.

הכוונה היא לא לצאת עכשיו לעולם לקושש אנשים מרשתות חברתיות.
אלא לאט לאט, פה לאוזן, חברים, אנשי מקצוע רציניים.

לקבוע פה מחדש את רמת השיח והדיונים היא הבסיס להכל. קריטריונים.
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
shpitz_yl
תומך
הודעה פורסם: שני 29 אפר',19 12:51   
כיום למילה אגו יש שימוש נרחב והרבה משמעויות שונות ומשונות שרחוקות מהמושג הפרוידאני. כשדיברתי על אגו בעצם התכוונתי לגאווה או יותר נכון לפגיעה בגאווה.

אתה יכול להעלב מאותו אדם שמזלזל בניסיון שלך ולעזוב את הפורום. או, אם עולם הסאונד והמוזיקה הישראלית חשובים לך, אז אתה יכול להפנים שזה האינטרנט ואתה עוזר למי שמכבד, ומי שלא אז אומרים לו "טוב אחי" ושילך לחפש. וחוץ מזה אולי אתה תתפלא אבל גם מהדור הצעיר יש מה ללמוד ויש מקרים (לא נפוצים) שאינטואיציה ומחשבה לא דוגמטית של נוב יכולה לנצח נסיון של מקצוען.

בכל פורום מקצועי באינטרנט יש שילוב של חומר איכותי וחומר פחות איכותי.
DuckTape
תומך
הודעה פורסם: שני 29 אפר',19 14:36   
מחזק את מה שאיציק כתב מעלי.
לא היו פה בעיות אגו וכשהיו (בקטנה) תמיד היו קמים מול "בעל האגו" ומיישרים הדורים מול "הטירון" ומסבירים יפה.
בקצור...מה עושים ? איך מחזירים לפה אנשים ?
  Dror_Shi  
תומך
הודעה פורסם: שני 29 אפר',19 14:48   
ציטוט:
הכוונה היא לא לצאת עכשיו לעולם לקושש אנשים מרשתות חברתיות.
אלא לאט לאט, פה לאוזן, חברים, אנשי מקצוע רציניים.

מה שכתבתי קודם.

לחזור לנישה קטנה איכותית ושמורה. שמורת טבע.
ישראל היא מקום ממש קטן, יש פה מעט אנשים, בטח מעט אנשים מקצוע מתפרנסים בתחומים הללו, ועוד מעט יותר אנשים שהעולם שלהם לא מבוסס דעות ורגשות אלא ניסיון.
האנשים האלה רוצים לדבר אחד עם השני, וזה הקהל יעד.

העולם עבר מהפכה - לכולם יש כרטיס קול, קונדנסר, מליון פדאלים וערוץ יו טיוב.
זה אחלה, ולכן חלקים נרחבים של הפורום הגדול והישן פחות תקפים לפה.
אני לא יכול להתווכח עם מישהו שאומר ״מי בכלל צריך כרטיס קול, אני מתחבר עם מיק USB, זה הכי טוב״ - זה לא העולם שלי, ובשביל דעות וחוויות כאלה ואחרות יש את עולם ״הפרשנות הפוסט מודרנית״ של הרשת החברתית.
לא מעניין יותר, לא חשוב לי מה איזה ילד יחשוב על מה שאמרתי.

חסר לי - יורם אילן, ארן, זוט, שדמה, יורם לב, - מומחי האקוסטיקה, המוזיקה הכתובה, המחשבים. ולא כנוסטלגיה, יש הרבה על מה לדבר על הכאן ועכשיו, רק שהדיון יהיה רציני ועם קילומטרז׳.
יש המון טכנאים מנוסים ומעולים, צעירים שגדלו על אקט מוזיקלי, והם גם רוצים לדבר ולהחליף דעות ולהתייעץ.

לא בכדי יש רנסנס עכשיו לג׳ז, למוזיקה קלאסית - אנשים מחפשים עומק ורצינות.
DrDataMiner
Act Compatible
הודעה פורסם: שני 29 אפר',19 21:08   
הכמיהה הזו מזכירה לי את הטופיק שנגע לאולפנים של "פעם".

וראובן הסביר שהכמיהה היא מלאכותית. זו רומנטיקה שחלפה מן העולם ולא תשוב עוד.

אל תנסו להסתכל על הפורומים השוקקים בחו"ל בתור רפרנס. גם שם יש אלימות מילולית. ברוטאליות, גסות רוח, חצאי אמיתות ובכלל - בלגן [נסו לשאול שאלה כמו מה הקומפרסור הכי טוב ותקבלו תשובות שנעות בין המשעשע לבין המגוחך בצורה שאתם לא יכולים להאמין שמישהו אשכרה כתב את זה].

העולם התקדם קדימה טכנולוגית, כן... אבל חזרנו לתקופת האבן בתכל׳ס [מבחינת השיח].
"כול דאלים - גבר". פשוט ככה.

די היה לכם לראות את הטופיק של גרג וולס על האמולציה שלו ל- RCA האהוב שלו.... נכנסו שם באימאימשל׳ו... ולא נראה לי שהוא יחזור על החוויה שנית [ומדובר במפיק שאחראי למכירות של מאות מליונים, כן ?].

ולחובבי הנוסטלגיה, אולי כדאי לאפס שעונים : העסק התחיל לפספס בפורום זה כבר בשנת 2007. ככה זה כשפרקיטות "של פעם" מתנגשות עם המציאוּת של היום, טכנולוגיה פוגשת רומנטיקה [והרבה אגו].

הבעיה עם פורומים [מכול הסוגים ובכול מקום] הוא שמידע יקר ערך אובד בים האינפורמציה היומיומית. והמידע נשאר קפוא בקרח דיגיטלי [או שמאבד את הרלוונטיות שלו]. אז כן, עשרה אנשים יכולים לעוף על ציוד זה או אחר, אבל הרוב המוחלט פשוט יעשה את מה שזה שצועק הכי חזק עושה.

הדרך היחידה [לדעתי] לרכוש מידע בצורה המיטבית, היא פשוט באינטראקציה פנים מול פנים בשילוב מידע אינטרנטי. למילה הדיגיטלית פשוט אין ערך [ככל שזה נוגע לפרקטיקות]. "מי שלא שומע, לא יודע" - זו המנטרה שהביאה המהפכה הדיגיטלית.

אם רוצים לקדם את העניין פה בפורום אפשר לעשות שאלות ותשובות עם טכנאי X. כמו בסלאטז. אדם אחד עונה על שאלות ואין ויכוחים, דיונים, קרבות.

רק השני גרוש שלי...
מיקס זה מיקס, אתם מיקסרים או שאתם קוף.
פשוט.
(מייקל בראואר)
  Dror_Shi  
תומך
הודעה פורסם: שלישי 30 אפר',19 00:28   
לא מבין את התגובה.
העלתי בעיה שיש, העלתי צורך, יש היענות של אנשים התחלתית ואפילו לא נאמר משהו מאוד קונקרטי. מה הצורך לשפוך מים צוננים?
על מה אתה מגיב בעצם? איך רוכשים ידע? מה הבעיה בפורומים?

אם זה לא מדבר אליך, אז אחלה. אני לא נכנס לאוזן השלישית ביום הויניל הבינלאומי ואומר שיש היום ״ספוטיפיי״.
מבחינתי מספיק שיהיו פה 7 אנשים שידברו על איפה מתקנים את המיקרופון ריבון שלהם.
DrDataMiner
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 30 אפר',19 06:42   
על הדבר זה היתה התגובה שלי :

ציטוט:
אוי, כמה אני מתגעגע לימים הטובים של אקט מוזיקלי. הפורומים האלה, המסודרים, שידעת מי נגד מי, שהכל נכתב בזהירות וקודש למקצוע.

שבעה אנשים יש כבר [למעשה כנראה הרבה יותר]. מה מונע מאנשים לדבר ? כמו שראית, הם עדיין פה [חלקם לפחות].

אם זו כמות האנשים שאתה רוצה, תמיד אפשר לפתוח איזו פלטפורמה פרטית, ככה המידע יהיה תמיד מקצועי ורלוונטי.
כשאתה רוצה פורום מקצועי *וגם* ציבורי... על זה נגעה התגובה שלי.
פשוט.
(מייקל בראואר)
  Dror_Shi  
תומך
הודעה פורסם: שלישי 30 אפר',19 11:01   
אוקיי DrDataMiner, תודה.

אני מודה לך על האינפוט החשוב והאכפתי.

ניקח לתשומת ליבנו.
TanTan
Expert
הודעה פורסם: שלישי 30 אפר',19 22:26   
ציטוט:

ארן טוב לראות אותך פה שוב,
בדיוק אתמול כשנכנסתי לדף של ״סאונד״ בפייסבוק ראיתי אותך כותב לעניין לתוך ערפל של בארדק וקישקוש. זה היה על שרשרת הקלטה לזמר - מה שנידון פה בהרחבה מאות פעמים.
יש שם בשרשור הזה אנשים שכבר מזמן מדקלמים מה שהם שמעו ממישהו אחר אומר יד רביעית.

תודה רבה דרור, כיף לראות גם אותך !

אני מסכים שיש בעיה בפייס כפלטפורמה, כתיבה מקצועית בתוך ים של קומנטים היא לפעמים קצת בזבוז זמן כי נורא קל לפספס אותה ואורך החיים שלה היא כמו של סטורי של ילדת בת מיצווש :-)

לפייס יש גם המון יתרונות כמובן, הכל תלוי מה המטרה..

אני ממש שמח להיות כאן ואשמח לתרום בכל דרך

קיבלתי כאן המון תמיכה בזמן מאוד קריטי בחיים בו לקחתי החלטה להכניס את המשפחה שלי להרפתקאה מטורפת עם הבניה של TanTan המחודש ברמת השרון שכללה חודשים ללא שינה ומחויבויות כלכליות שמתאימות בעיקר לאנשים חולמים,
הזכרתם לי כל יום שכח החלום גדול מצל החשש ושכח הרצון חזק מעייפות מצטברת. תודה רבה !

בנוסף יש כאן כבר כמה ציטוטים והפניות לגירסלאטס כרפרנס ואני רוצה להגיד לכם משהו על זה,
גירסלאטס זה פורום אמריקאי שסובל מהיעדר מקוריות ומחשבה עצמאית כנגזרת של התרבות האמריקאית.

עם כל הכבוד לקולגות שלי מעבר לים אין לי כל שאיפה להידמות להם, אני גאה מאוד בתעשיה הישראלית, אני מאמין גדול בכישרון הישראלי ובמוזיקאי הישראלי, אנחנו יצירתיים יותר והציפיות שלנו מעצמנו גבוהות יותר, אנחנו מחוברים ללב, רוצים להתבלט ולהשמיע קול מקורי.

אני כאן בשביל כולכם תמיד

http://www.facebook.com/pages/TanTan-Studios/73704855169?ref=stream

http://www.facebook.com/pages/DB-Music-Studios/157025280987856
DrDataMiner
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 30 אפר',19 23:03   
ציטוט:
אני מסכים שיש בעיה בפייס כפלטפורמה, כתיבה מקצועית בתוך ים של קומנטים היא לפעמים קצת בזבוז זמן כי נורא קל לפספס אותה ואורך החיים שלה היא כמו של סטורי של ילדת בת מיצווש :-)

לפייס יש גם המון יתרונות כמובן, הכל תלוי מה המטרה..

כתיבה מקצועית בתוך ים של קומנטים [יהיו רלוונטים אשר יהיו] בעייתית במדיה הדיגיטלית בדיוק בגלל מה שאמרת [והזכרתי גם]:
אורך חיים שווה לסטורי של בת מצווש.

לעניות דעתי, את השמנה והסלתה אפשר למצוא בוידאו של mwtm [מידע מדהים !] או כל כך הרבה סרטונים שמופצים [גם אצל פנסאדו, למרות שבראיונות שם לשותף שלו יש נטיה לשאול שאלות ששיכות יותר לארץ נהדרת...].

הכי כיף זה לראות את הגדולים *באמת* מתראיינים ומעבר לזה שיש שם אפס אגו, יש שם גם צניעות אמיתית [אנדרו שפס וטום אלמהירסט קופצים לי מיד לראש בהקשר הזה].

טום אלמהירסט לא היסס להכריז ש-"אין לו מושג למה הוא ממיר את כל האודיו שלו ל-96 קהצ׳ ". וזה לא הוריד כהוא זה מהמקצועיות שלו [הוא אפילו לא היסס להגיד שהוא לא "מהנדס מיקס" אלא "רק" טכנאי איזון. אני פשוט מחזיק ממנו כל כך בגלל זה. תראה לי בפורומים טכנאים שיעזו להגיד את זה].

אותו הכנ"ל לגבי שפס שאין לו בעיה לנפץ לרסיסים כל "אגדה" שרשומה בספר ההיסטוריה של טכנאות האודיו [מי אמר "האגדה על נחיצות ממירי היי-אנד מהרמה הכי גבוהה ויקרה" ?] ולתת את האמת שלו בפנים ולפנים. *זו* צניעות וככה אגדות אמיתיות מתנהגות ! [לדעתי לפחות]. הציוד מעניין לו את ה-ז׳ [בדיוק כמו מייקל בראואר שאת התגובה שלו לשאלה שנשאל על נחיצות ציוד כזה וכזה לתהליך הטכנאות - הפכתי לחתימה שלי].

אני חושב שכקהילה, פורומים צריכים [לא חייבים] להתקיים. זה טוב לשיתוף ולצורך ה-ביחד.

כמקור מידע מקצועי *שימושי* ? לא בטוח [וכנראה שסיימו את דרכם ההיסטורית]. ואת זה, אגב, אמר לי טכנאי מהבולטים בהיסטוריה המקומית - לפני הרבה שנים.
פשוט.
(מייקל בראואר)
 הגב לנושא
   ראשי » הסלון

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 2 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון