תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 22:21
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
מחזירים את תושבי אקט הביתה
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (250) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
Solar P
תומך
הודעה פורסם: שישי 17 מאי,19 09:17   
כאן על בסיס יומיומי לרוב ב "מצב טיסה" . פייסבוק ?!?! השם ישמור ויגאל
עדיין מנסה לחיות בשלום עם השינוי ל "רספונסיבי" קורא בעונג רב דיונים משכילים ונהנה מעצם הקיימות של ... "אקט מוזיקלי"
jambo7
הודעה פורסם: חמישי 23 מאי,19 03:55   
קחו דוגמה מהאתר
https://hwzone.co.il/
האתר הזה כל הזמן מתחדש (לפעמים 3 פעמים ביום ), תוכנה , חומרה , מחקרים , חידושים והמצאות ועוד,כתבות שיוצרים עניין ומחיים את האתר .
באקט עמוד הבית לא משתנה , נשאר זמן רב עם אותם ידיעות שגורמות לחוסר עניין, לא חסר חידושים , המצאות , כלי נגינה חדשים וכד' בעולם המוזיקה , ידיעות שיכולות ליצור עניין אצל הגולשים.
הודעה פורסם: שבת 25 מאי,19 01:17   
מסתבר שרק עכשיו ראיתי את השרשור הזה, מתגעגע גם לימים של האקשן...

פעם, כשהסטודיו היה בתוך הבית המחשב תמיד היה דולק והיה קל ופשוט לפתוח ולהתעדכן..

מה גם שפעם איכשהו הייתי מוצא זמן באמצע סשנים להגניב מבט. היום אני נכנס לסטודיו ונטו עובד בלי הסחות דעת לרוב#smile

בבית יש לי לפטופ חבוט שאני פותח פעם בחודש לענייני הנהלת חשבונות.. והנה עכשיו הייתה לי הזדמנות אמרתי אכנס להסתכל מה קורה.

בטלפון פשוט לא נוח.

מסכים גם עם העניין שהתוכן ברשת בנושאים שלנו מתעדכן וגדל באופן מטורף.. פעם אם מישהו היה רוצה לשאול איך להקליט גיטרה אקוסטית, איך למקם אוברהדס או איך נשמע מיקרופון ריבון להקלטת טמבורין או מה ההבדל בין sm57 ל 421 על סנר, או מה ההבדל בין API ל SSL על סורס מסויים.. היה צריך להיכנס לכאן.

היום יש לכל זה הדגמות השוואות והסברים בוידאו.

אגב, הייתי פוקד בקבוע לא רק את הפורום הזה, וגם את השאר לא ראיתי תקופות אפילו ארוכות יותר..
הודעה פורסם: שבת 25 מאי,19 18:14   
נכנס לעתים רחוקות. אולי פעם-פעמיים בשנה. במקרה נכנסתי הפעם וראיתי את השירשור.

נוסטלגיה היא חתיכת שרשרת, אבל המציאות היא כזו שאי אפשר להתחרות למשל ביוטיוב בכל הנוגע להטמעת מידע. מישהו פעם אמר "לכתוב על מוזיקה זה כמו לרקוד על ארכיטקטורה", ואני מסכים איתו. ביוטיוב תמצאו מידע עשיר ומפורט על פחות או יותר כל שאלה שיש, עם הדגמה + סאונד + צילום מזויות שונות. כשזה נעשה נכון (ויש כאלה שעושים זאת נכון), איך אפשר להתחרות בזה בפוסט כתוב?

ועם זאת אי אפשר לקחת את העובדה שגדלתי באקט ונהניתי להכיר את תושבי המקום. האתר הזה הוא חלק אינטגרלי משנות העשרים שלי ואני אסיר תודה על כך, על האנשים שפקדו אותו ומעל לכל על האדם שתפעל אותו כל השנים האלה. מה שחסר ביוטיוב זו קהילה, אך את זאת אפשר גם לייצר בעולם האמיתי או בפייסבוק (אני לא מזלזל בפייסבוק כפלטפורמה חברתית, רק כפלטפורמה לחלוקת מידע).

שיהיה לכולכם שבוע מוצלח.
Act Compatible
הודעה פורסם: ראשון 26 מאי,19 17:00   
אולי השאלה הבאה היא מה צריך להיעשות [אם זה בכלל אפשרי] כדי ליצור פלטפורמה למידע אמיתי, מאומת ורלוונטי.

הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה ליצור פלטפורמה בתשלום [כמו בסאונד און סאונד] שבה המידע [הסופי. החתום ונעול] עולה כסף והדיון עצמו יהיה חינמי. המומחים יוכלו לענות [או שלא. לבחירתם].

אחרת זה מערב פרוע, במיוחד בתקופה הנוכחית כשכל כך הרבה דיציפלינות מעורבבות קשות אחת מול השניה [ולפעמים נוגדות אחת את השניה כמעט לחלוטין] ושלמילה דיגיטלית "פריסטייל" אין ערך [תהה רמת המומחיות של האומר אותה אשר תהיה].
מיקס זה מיקס, אתם מיקסרים או שאתם קוף.
פשוט.
(מייקל בראואר)
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: שני 27 מאי,19 08:46   
נוסטלגיה בצד, התוכן פשט את הרגל, וה"אני" מצא תרופה בנרקיסיזם פרוע ברשתות חברתיות, מובל לתפארת כורי הזהב ושורצי השלולית גם יחד.
פעם הקצב ההתחדשותי והטכנולוגי היה איטי יותר, והיה מן הסתם זמן לרשום. אם לכל חידוש היה פעם לוקח כמה שנים כדי לרגש ולהיות מעשי, ולאחר מכן כמה חודשים, וכעת ימים ושניות... אין מן הטעם להתחיל לכתוב ועד שתגמור הכתובים שלך פאסה. פורומים?! הצחקתם אותם.

אנחנו בתהליך ואין מה להתווכח איתו, כי הוא מנצח טבעית. נוסטלגיה היא רק גורמה למוח.

אקח אתכם, אם תבטיחו לא להתרגז ולכעוס עלי, כמה צעדים מעבר להיום. באמת שאינני אשם, ואיני רוצה לגרום לכלום, רק לפתוח עיניים:

כל המקצועות המדוברים כאן, בתחום שלנו והסובב אותנו, אם נרצה או נבכה, יהיו מיותרים, ממש בקרוב.

לבלוע רוק, הכל בסדר, הירגעו - זה יהיה לטובתנו.
הודעה פורסם: שני 27 מאי,19 09:05   
ציטוט:
כל המקצועות המדוברים כאן, בתחום שלנו והסובב אותנו, אם נרצה או נבכה, יהיו מיותרים, ממש בקרוב.

לבלוע רוק, הכל בסדר, הירגעו - זה יהיה לטובתנו.

אתה יכול ללכת עוד צעד קדימה בתחזית הזו, ולפרט במה זה יהיה לטובתנו והאם לטובתנו כצרכני מוזיקה או גם כיוצרי מוזיקה?
Administrator
הודעה פורסם: שני 27 מאי,19 14:32   
התשובה היא כן, והשאלה הנוספת בהמשך קשורה מאוד, והיא חיובית בשני המקרים..
לכבודו של הפורום הזה, וכהרגלנו, אשאיר את זה לשרשור נפרד בנושא (או שיגיע ראיון מצולם כי ידי בגדו בי). בתקווה שלא מוקדם מדי לשמוע על זה.
הודעה פורסם: חמישי 18 יול',19 10:28   
הגיע שלב ב.
תעלו לכאן שירים שהשפיעו עליכם מאד מהתקופה האחרונה,וגרמו לכם לשנות גישה למיקסים,להלחנה,כתיבה,הקלטה,נגינה שונה.
אני מדגיש שירים מעשר השנים האחרונות.
אני אתחיל

הודעה פורסם: שישי 27 ספט',19 17:51   
יעקב היקר,
נכון, עומס היום יום
ותרבות האינסטנט הרדודה - משפיעים על כולנו,
ולכן אנחנו (לפחות חלקנו) שורצים כאן הרבה פחות,
אבל כשזה קורה מידי פעם, בהחלט משוטטים קוראים ומגיבים ,
תמיד כייף לחזור לבית החם הזה שכאן.
   ראשי » הסלון

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
עמוד 4 מתוך 4