תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 02:42
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
קולנוע ליום השואה והגבורה
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (50) › תצורת הדפסה
  Dror_Shi  
תומך
קולנוע ליום השואה והגבורה
הודעה פורסם: רביעי 01 מאי,19 19:45   
היי,

בעבר עשיתי רשימת המלצות וסקירה קולנועית לסרטי שואה שראוי לצפות בהם ולהכיר. בטח ביום הזה.

הרשימה פה
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
TanTan
Expert
הודעה פורסם: רביעי 01 מאי,19 20:17   
תודה דרור !

אני רוצה להוסיף עוד סרט לרשימה המצוינת שלך,
Night will fall
״
ב-1945, עם תום מלחמת העולם השנייה, תיעדו צלמי הצבא הבריטי את מחנה הריכוז ברגן-בלזן. הקולנוען סידני ברנשטיין תיכנן להשתמש בחומרים הללו ביחד עם חומרים נוספים שצילמו בעלות הברית, כדי ליצור סרט המעמת את אזרחי גרמניה עם פשעי הרייך השלישי, ואלפרד היצ'קוק גויס למשימה.

התמונות הקשות של הגופות והאסירים השדופים כוננו עדות מזעזעת של זוועות הנאצים, אך עקב שורה של נסיבות (בין השאר נטען כי הסרט עשוי לפגוע בתהליך השיקום של גרמניה שלאחר המלחמה), הפרויקט נגנז. 70 שנים לאחר מכן, עוקב "יירד הלילה" אחר סיפורו של הסרט ההוא (שנקרא: "מחנות ריכוז והשמדה בגרמניה: סקירה עובדתית").

דרך חומרי ארכיון מרתקים ועדויות מניצולים ומשחררים כאחד, מגולל הסרט התיעודי שלפנינו את המאמצים שנעשו כדי לתעד את המציאות הבלתי נתפסת שמולה ניצבו בעלות הברית בעת שחרור המחנות.
״

היצ׳קוק עבד שנים על הסרט הזה שהיה יוזמה בריטית עם חומרי צילום של יחידת ההסרטה של הצבא הבריטי, הסרט התיעודי על הסרט התיעודי הוא אמנם קשה מאוד לצפיה אבל מסמך תיעודי היסטורי חשוב ונדיר.

http://www.facebook.com/pages/TanTan-Studios/73704855169?ref=stream

http://www.facebook.com/pages/DB-Music-Studios/157025280987856
shpitz_yl
תומך
הודעה פורסם: רביעי 01 מאי,19 20:20   
תודה על הרשימה,
יום השואה הזה כנראה שכבר לא יצא לי לראות אבל הפסנתרן זה סרט שכבר הרבה זמן אני רוצה לראות.
 הגב לנושא
   ראשי » הסלון

עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון