תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 11:50
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  Smilan  
Act Compatible
מחפש חומר תאורטי בעברית
הודעה פורסם: שבת 30 מאי,20 20:49   
מכירים ספר בעברית עם מיידע תאורטי על מעגלי אודיו, משהו בסגנון של small signal audio design למי שמכיר?
דוד רבין
עזרה בפרויקט diy,
הודעה פורסם: ראשון 02 אוג',20 17:45   
שלום
אני מנסה לחבר מנוע חשמלי של אופנים חשמליות ישירות לגנרטור אינוורטר עם כניסה של 12 וולט כמו של הרכב ככה שאני לא צריך סוללה.

המנוע זה מנוע של bafang
750w
בטאריה 48 וולט 12אמפר ,17אמפר

אתה יודע אם החלק הזה יעזור או שאולי יש חלק זול יותר

Non-Isolated 12v to 48v dc step up converter 20A 960W High Power boost module With IP68 Waterproof Level

ובכלל הקונספט אפשרי?.
Zmani
תומך
הודעה פורסם: שלישי 04 אוג',20 15:12   
ניסיתי בעבר דבר דומה עם רכיב מקפיץ מתח מתכוונן שנקרא 1200W אבל במציאות לא סיפק את הסחורה ונשרף בניסיונות הראשוניים.הממיר שהצעת נראה יותר רציני ואולי באמת מספק כ 1000W אבל קח בחשבון שהצריכה הרגעית בגז הראשון של מנועים מסוג זה יכולים להגיע ל"פיק" של צריכה כפולה ויותר ממה שהם נחשבים ,אם המערכת לא עומדת בעומס ריליים להגנה מופעלים,פיוזים נשרפים או רכיבים שונים במקרה הגרוע.אני לא אומר לא לנסות,אבל כדאי לקחת ספייר שהממיר יעמוד בוואטים גבוהים מעל לתיאורטית הנדרש,מה שמעלה את השאלה של עלות תועלת.תעדכן איך מתקדם,הרעיון הבסיסי הוא מעניין ושימושי ויכול לעבוד,אך דורש מחשבה עצמאית כי מן הסתם אין תמיכה מצד התעשייה למוצר מדף כזה.למה שנחסוך כסף ולא נהיה צרכנים שבויים של מפעלי האנרגיה והבטריות המתכלות ? זו תפיסתם
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון