תפריט
שלום Anonymous ::: 2021, 06:11
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
  Dror_Shi  
תומך
ספק מחשב ״מלכלך״ את החשמל באולפן
הודעה פורסם: רביעי 13 אוק',21 18:56   
היי.

תקופה ארוכה שאני סובל מרעשים שונים ומשונים במוניטורים וכמעט בכל רכיב הגברה באולפן (כולל מגברי גיטרות).
אחרי חפירה ארוכה, פירוקים והרכבות, בידודים והרחקות לא נותר אלא לקבוע חד משמעית שכשהמחשב הראשי מחובר ודולק מתחילה הצרה.

הרחקה שלו והוצאה מהחדר לא עזרו, זה לא השראה אלא עצם חיבורו למערכת החשמל.

סוג הרעש - טיגונים, חרבושים, צפצופים כאלה ואחרים שמשתנים בהתאם ליום, לשעה וכמובן לכמות ההגברה של הקורבן.
מגברי גיטרות סובלים מאוד, מוניטורים (KH310) סובלים גם אבל פחות, מדי פעם גם חודר לפראמפים. הרעש לא חודר להקלטות אבל במיקסים והאזנות קריטיות זה מאוד מציק.

שני הפתרונות שנראים לי כרגע הם :
1. החלפת הספק
2. רכישה של מייצב מתח עם מסננים טובים.

עם שני הפתרונות האלה יש בעיות -

1. החלפת ספק זה אומר איש מקצוע, פירוק המחשב הרכבתו, בלי לדעת אם הבעיה נפתרת. וכאן נשאלת השאלה האם יש לי דרך לדעת איזה ספק לא ייצר בעיה דומה לפני הרכבתו.

2. יבואני מייצבי מתח לא מוכנים להשאיל לצורך בדיקה מייצב גם תמורת פיקדון (מוזר לי מאוד), היה לי קשה מאוד למצוא מישהו שהיה מוכן להשאיל לי אחד כי רוב האולפנים וחברות ההגברה יצטרכו לפרק אחד מחיווט קיים.
לבסוף מצאתי את הנשמה הטובה שהיה מוכן לפרק מהאולפן שלו Furman מהדגמים הפשוטים יותר - וזה לא פתר את הבעיה כלל.
וכאן אני חוזר שוב לבעיה - האם מייצב מתח יקר יותר יעזור? ואם כן, איך אני בודק את זה? ואולי זה כלל לא הפיתרון.

אשמח לעצה כלשהי כי הפטריה הזו לא מפסיקה לחזור.
Wavelab 9.5 Pro/Nuendo8.3/Pro tools 12.5
עמוד 1 מתוך 1

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון