תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 04:10
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
התקן נכשל בהתקנת כרטיס קול
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (135) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  Basskiks  
התקן נכשל בהתקנת כרטיס קול
הודעה פורסם: שלישי 07 דצמ',21 03:24   
שלום לכולם
יש לי כרטיס של האודיו בוקס 96 פרוסאנוס (בנתיים)
העניין שההתקנה של הדרייבר קצת הסתבכה.הכרטיס נדלק אם המחשב.קיוביוס או מופיע בדוויס אבל לא נותן לבחור בו.מנהל ההתקנים אם סימן צהוב
מערעת הפעלה 7.יש אפשרות לעשות משהו בנידון?
תודה
acidhead
Expert
הודעה פורסם: שלישי 07 דצמ',21 20:35   
- נסה להחליף כבל usb
- שים לב שאתה לא מחובר דרך מפצל usb אלה ישירות למחשב
- בדוק שמערכת ההפעלה מעודכנת לעדכון האחרון (service pack1)
- נסה על מחשב אחר
  Basskiks  
כרגע
הודעה פורסם: חמישי 09 דצמ',21 19:48   
הצלחתי להתקין תדרייבר והכול תקין.רק לפעמים בסמפל מסויים שומע קרחצים.מעניין אם זה תקלה הכרטיס או התדרים.המוניטור נותן לי תמונה מדוייקת
מה שהבמתי גם הפראמפים של פרוסטנוס לא הכי טובים
  Basskiks  
הודעה פורסם: חמישי 09 דצמ',21 19:49   
בהתקנה שלו היו הרבה דרייברים וסימנתי רק 3 אולי בגלל זה?
acidhead
Expert
הודעה פורסם: שישי 10 דצמ',21 22:31   
בגדול בהתקנה רק דבר אחד חשוב, הדרייבר הנכון לדגם של הכרטיס שלך. במקרה שלך audio box usb driver אם התקנת אותו ותתקין עוד דברים זה לא יעשה בעיות.
בגדול קרחצים וקיטועים זאת בד"כ לא בעיה בכרטיס. תעבור על הדברים הבסיסיים, תשים לב שהכרטיס מוגדר לדרייבר asio שהתקנת בהגדרות של cubase. בדוק בהגדרות של הכרטיס שאתה על buffer size ריאליסטי למחשב שלך.
  Basskiks  
הודעה פורסם: שבת 11 דצמ',21 23:05   
מה הכוונה לבדוק buffer size
בקיוביוס נפתח לי 2 דרייברים גם האודיו בוקס והאודיו בטקס דרייבר.כול הציוד חדש.במחשב הוא כברירת מחדל .בקונטרול שלו עצמו יש משהו לבדוק נוסף?הקרחצים לא תמיד.רק בדגימות מסוימיות.אולי זה כי המוניטורים נותנים לי תמונה מדוייקת מאוד של התדרים.האמת שגם בשיר ביוטיוב זה קרה.שאני מחבר ישיר בלי הכרטיס הכול עובד פיקס ונקי
תודה
acidhead
Expert
הודעה פורסם: ראשון 12 דצמ',21 00:16   
ההגדרות של ה buffer size נמצאות כחלק מהדרייבר בהגדרות של הכרטיס
אם אתה לא יודע מה זה סביר שלא תדע איך להגדיר את זה.
יש עוד מגוון סיבות לבעיות שאתה חווה אבל זה ממש לא על רגל אחת ואתה עושה סלט מהמושגים הבסיסיים אז לא ברור מה אתה כותב. לפני הכל (ובמיוחד לפני שאתה חושב לקנות עוד משהו) אתה צריך מורה.
  Basskiks  
ממש לא צריך מורה
הודעה פורסם: חמישי 16 דצמ',21 00:58   
העניין שהמחשב שלי מיושן והכרטיסים של היום קצת יותר בעייתים כולל גם rme
בכול אופן עכשיו יש לי בעיה אחרת אני אם הווינדוס 7 עשיתי שינוי קטן הערכתי תחוט של הכרטיס
אבל הוא לא מזהה אותו כלל יש לציין שאני בבנית אולפן מחדש אחרי שהיה לי
זאת אומרת הוא רושם לי התקן נכשל ניסתי להתקין דרייברים מכול מיני תוכונות.עדיין לא נותן פשוט מהנקורה אם פרוסאנוס .אשמח לדעת תתקלה לעזרה.טני תקוע אם זה
תודה רבה
acidhead
Expert
הודעה פורסם: חמישי 16 דצמ',21 21:55   
לא כדי להשתמש בחוט מעריך אם קרטיסי אודיו
  Basskiks  
הודעה פורסם: ראשון 19 דצמ',21 02:19   
בגדול קניתי תחוט מ ksp בגלל שהרחבתי תהאולפן אז קניתי 5 מטר של usd 2.0 עכשיו העניין בכלל ששוב יש לי בעיה אם הדרייבר וגם אם ההתקן.אני על מערכת הפעלה 7 הכול מעודכן כמו שצריך.אבל הבעיה בפאנל של הקונטרול אני רק מתקין תגרסא שיש באתר והוא מבקש מימני לעדכן.ושאני מנסה רושם לי להחליף מערכת הפעלה.אני רשום בפאנח אם סיסמא ומשתמש אולי בגלל זה?יש לציין שזה עבד.איך אני מבטל את האפשרות שלא יבקש מימני בפאנל קונטרול לעדכן? הפרוסאנוס ממש מסובך אם כול הכבוד לא ניתקלתי בקשיים כאלה בהתקנת כרטיס .עכשין גם ההתקן במנהל התקנים אם סימן צהוב הפכתי את כולם העולם של הדרייברים וכלום פשוט לא נותן.מסיר התקן .ושוב מחבר מחדש רושם התקנה של מנהל התקן נכשלה ולא יעבוד כראוי.מה שסמתי לב זה שאני מפעיל תמחשב מחדש לא מכבה רק עושה ריסט הכרטיס נשאר דלוק.יש קשר בין הדברים מה עלי לעשות.ממש מתוסכל מי זה כבר מעדיף לוותר על הכרטיס ולעבוד אם מיקסר או asioall
אשמח לעזרה
תודה חברים
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון