תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 14:08
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
המלצה על מגבר לגיטרה חשמלית
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (140) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars
  eido300  
המלצה על מגבר לגיטרה חשמלית
הודעה פורסם: חמישי 31 מרץ,22 19:48   
הי אני מחפש מגבר זול וטוב לגיטרה חשמלית, המגבר לא אמור לשמש להופעות אלא רק לנגינה בשביל הכיף, יש המלצה למשהו?
אגב, אשמח להסבר מה זה מגבר ומה זה קבינה?
  eido300  
הודעה פורסם: שישי 01 אפר',22 00:49   
העניין הוא שמאוד חשוב לי שיראה טוב ורוב המגברים שראיתי לא לטעמי בכלל...
Blackstar FLY 3 Combo mini נראה טוב ויחסית לא יקר, אבל מצד שני אני לא יודע איך הוא, או בכלל מה לחפש בו, מה הפרמטרים החשובים ומה אומר כל דבר בו.
יש אותו Fender Mustang Micro שהוא נראה קומפקטי, ויש לו חלופות ממש זולות כמו VOX amPlug 2 AC30, גם בהם אני לא יודע מה לחפש, ברור שהמוסטנג נראה יותר טוב, השאלה כמה זה משמעותי.
  eido300  
הודעה פורסם: ראשון 03 אפר',22 00:02   
לאף אחד אין המלצה או שהפורום כבר לא פעיל?
acidhead
Expert
הודעה פורסם: ראשון 03 אפר',22 10:21   
אני לא בטוח אם אתה מבין על מה אתה מסתכל,
ה Blackstar FLY3 זה מגבר מיני 3w בגודל של רמקול בלוטות, ה VOX amPlug 2 AC30 וה Fender Mustang Micro אלו בכלל מגברי אוזניות.
ציטוט:
אשמח להסבר מה זה מגבר ומה זה קבינה?

מגבר זה החלק האלקטרוני וקבינה זה הקייס+האלמנט\ממברנה, כשהם משולבים יחד זה נקרא קומבו.
תכוון לכיוון ה 700 שקל למשהו סביר\סביר מינוס או יד שניה.
  eido300  
הודעה פורסם: ראשון 03 אפר',22 10:59   
תודה רבה, האמת שאני באמת לא מבין, לכן פניתי אליכם...
ראיתי את blackstar ID:Core 10 V3 10W Stereo Combo
זה הכיוון או משהו אחר?
בכללי איזה חברות כדאי לחפש?
  eido300  
הודעה פורסם: ראשון 03 אפר',22 23:17   
Zmani
תומך
הודעה פורסם: שני 04 אפר',22 00:01   
קצת שקט פה לאחרונה...מורכב לענות על השאלה שלך ואני מבין שזאת רק ההתחלה מבחינתך אבל ננסה.כדי שיוכלו לענות לך תגדיר תקציב עליון למגבר.ותשקול גם אפשרות של יד שניה,יש הרבה יותר אופציות ברמה המקצועית בסכומים מאוד אטרקטיביים לפעמים.אם אתה מרגיש חוסר בטחון בלקנות משומש תסחוב איתך מישהו שמבין ,מורה לגיטרה אם יש או חבר ותיק יותר ממך בתחום.ודעתי האישית:כדי לאהוב את הצליל של גיטרה חשמלית ולהתחבר למוזיקה צריך מגבר שנשמע טוב,לטעמי יש כמה כללי ברזל,אם אפשר תקציבית אז להשקיע במגבר מנורות מלא,ביד שנייה תמצא כאלה מעניינים ב 1000 שקל פלוס.במנורות תוכל ללכת גם על הספקים נמוכים של 5 וואט ועדיין להשמע טוב בבית.אם לא והולכים על זול יותר זאת אומרת מגבר טרנזיסטורי ,אבל כדי לא להתבאס הייתי מציע כמה תנאים:מעל 50 וואט לפחות,לא בשביל העוצמה(הסבר ארוך למה,לא ניכנס לזה) ואלמנט 12 אינץ'(גם פה ההסבר ארוך ולא כל אחד יסכים עם זה,זאת דעתי).ושלא יהיה מעגל דיגיטלי והמרה,פרט לרוורב מובנה שיכול להיות דיגיטלי.כל זה דעתי האישית ויש שיגידו הפוך לגמרי.אם תרצה אפקטים תמיד תוכל להוסיף פדאלים ומולטי מכל סוג בהמשך.
בטווח מחירים שאתה מכוון סביר שיתאים לך קומבו.
מגבר קומבו - מגבר משולב רמקול בתוכו ביחידה אחת
מגבר ראש - מגבר בלבד ללא רמקול
קבינה/בוקסה- יחידת רמקול ללא מגבר .דרוש ראש כדי להפעיל
mixtrim
תומך
הודעה פורסם: שני 04 אפר',22 12:17   
קודם כל צריך להסביר
סוג כזה של שרשור מתאים לקטגורית מתחילים בפורום ולאו דווקא כאן ב "גיטרות"
הפורום הינו פורום מיקצועי ושאלות של חוסר הבנה במושגים בסיסיים מקומם למעשה שם.

בנוסף ומאותה סיבה, בפורום מקצועי בד"כ לא תמצא תשובות כמו "תקנה X" או "תיזהר מלקנות את Y"
הפורום משרת הרי גם את מיטב היבואנים והחנויות כך שלא פוסלים או מתעדפים מי מהם וממוצריהן.

אחרי שאמרנו את זה התשובה הכללית לשאלתך תהיה
א. מראה חיצוני זה החלק הכי פחות חשוב ולא מגלה על איכות התוצאה מהמוצר
ב. סאונד איכותי הוא מכלול של כל שרשרת המעורבים בו (גיטרה,כבל,אפקטים ופדאלים,מגבר,קבינה אוזניות..)
כשמחפשים מכשיר אחד שיתן הכל רוכשים בד"כ מגבר עם אפקטים ועם דרייב/דיסטורשין מובנה
שזה בד"כ פשרה מסוימת באיכויות המעורבים, וביכולת שליטה עליהם (תלוי במוצר ומחירו)
כשמשתמשים ביותר מרכיבים, יש לבדוק את המוצר עם כלל המרכיבים, לתאימות ותוצאה מספקת

לא תמיד (וגם לא כשמדובר ביד שניה בהנחה שהמוצר תקין) אבל בד"כ רף מחיר נמוך מעיד
על מגבלות מסוימות, לעיתים באיכות התוצאה, ולעיתים בפונקציונאליות ועריכת הפרמטרים.

MiXtRiM
  eido300  
הודעה פורסם: שני 04 אפר',22 12:42   
תודה רבה לכל העונים
אני בעיקר התכוונתי לשאול לגבי מה עדיף ולא לגבי המושגים זה היה על הדרך...

לגבי המגבר, מהתשובות שלכם אני מבין שאתם הולכים על הכיוון המקצועי, התכוונתי מראש לקנות בכיון של ה300-400 שקל, אמרו פה לכיוון ה700, אז אמרתי בסדר אם זה מה שצריך, נעשה, אבל אני לא יכול יותר מזה... הסיבה היא שאני קונה מגבר שישתמשו בו פעם ב... רק בשביל הכיף, פשוט א"א לחבר גיטרה חשמלית ישר לרמקול... על אפקטים, פדאלים וכו' אני אפילו לא חושב... אולי בהמשך, עם האוכל בא התאבון, מי יודע... אז הוא צריך להישמע טוב, לא להיות מקצועי מידי, אם זה לא נשמע לא טוב, רק קצת הבדל באיכות אני אפילו לא יבין את ההבדל...
כנראה אתם מקצועיים מידי...
  eido300  
הודעה פורסם: שני 04 אפר',22 13:43   
תיקון להודעה הקודמת - (אני פשוט לא מצליח לעשות עריכה)
לא התכוונתי למגבר עם סאונד לא איכותי, אלא שאם הסאונד בכללי איכותי אבל יכול להיות יותר טוב (אתם יודעים יש דברים שצריכים אוזניים מקצועיות בשביל להבדיל ביניהם, ולי אין אותם כל כך...) זה גם בסדר, אני לא בא להתכונן להופעות או משהו, סתם כיף.
שוב, תודה.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » גיטרות - Guitars

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון