תפריט
שלום Anonymous ::: 2020, 23:30
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
בית ספר ווירטואלי
אין דירוג עדיין › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

האם הייתי נרשם (תמורת סכום סימלי) ללימודים וירטואלים?
כן
82%
 82%  [ 41 ]
לא
18%
 18%  [ 9 ]
סך-הכל הצבעות : 50

esoptron
הודעה פורסם: שישי 07 מרץ,03 01:05   
הממ...דעתי גם חלוקה בעניין..והיא יותר בכוון של רוק ארטיסט.
אמנם היוזמה נחמדה וחיובית, אבל אני לא משוכנע שזהו תחום שניתן לללמד באופן וירטואלי.
בהכללה קצת גסה, מרבית חומרי הלימוד הוירטואליים ( ואני מתייחס גם לאתרים הרשמיים של לימוד נהיגה ולשון ), נוחים בעיקר כשמדובר על שינון חומר/תוכן . אז באים גם לידי ביטוי יתרונות האינטראקטיביות והההמחשה בעזרת מחשב. למקצועות כמו לשון וחוקי נהיגה זה אחלה.
אבל לתכנים שדורשים הבנה יותר מאשר שינון, אני לא משוכנע שזו שיטה יעילה.
כי כאשר מדברים על הבנה, ועוד במיוחד בתחום חושני כמו סאונד ומוסיקה, אז יש אינטרפרטציות שונות, ויש הרבה שאלות, וזה כבר יותר דיון.
אני מסכים עם הרעיון של שיעור במחיר שווה לכל נפש - אבל ההגיון של הצרכן הפשוט אומר - אם אני כבר מוציא כסף, אני רוצה תמורה מלאה. אני רוצה גם לראות ולגעת..לא בוירטואל...לקבל מושג אמיתי על תחום שהוא כל כך סובייקטיבי בתפיסתו.
יש כל כך הרבה טוטוריאלס ( גם בעברית ) עם המון נושאים, שמהווים לעתים ממש סכום ממצה ומדוייק. יש גם כאן לא מעט לינקים אליהם, ובתכלס - פתיחה של ארכיון אקט יכולה לעזור גם...#smile

לגבי שיעור וירטואלי - זה יותר רלוונטי לדעתי בכוון סרטי הוידאו עם קריינות ( שיש כאלה לא בעברית.) אפשר עם פרמייר ליצור סרט הדרכה כזה ( זה קצת עבודה, אבל אפשרי...יש לי לינק לטוטוריאל על זה ) בעברית, וזו יכולה להיות תרומה גדולה.
123
Act Compatible
הודעה פורסם: שישי 07 מרץ,03 07:53   
אפשר לבצע את זה בפלאש אבל לפי דעתי זה לא ניתן לביצוע בגלל שיש המון מה להדגים ועוד במיוחד אם זה לעומק .
חוץ מזה אנשים יצטרכו להוריד קבצים בגודל ענק כדי שיוכלו ללמוד באופן עצמאי וזה כבר דורש מקום לקבצים וחיבור טוב מצד המשתמש .

אבל אני חושב שהכי טוב יהיה להרכיב שעורים בסידי שכול אחד יכול לרכוש מכם .
וככה כולם יצאו מרוצים אני יודע שאם הייתי רוכש דיסק כזה הייתי יכול לחזור אל התוכן שלו מתי שהייתי חפץ וזה מה שחשוב .
Span^kinG
הודעה פורסם: שישי 07 מרץ,03 10:18   
זה רעיון יפה.
דמיינו שיעור הלחמות עם דיבור ברקע והתמקדות מצלמת הוידאו על העשייה.
סרט של 30 מגה על איך לעשות PL מונו, 30 מגה על איך עושים PL סטריאו, 40 מגה על איך מייצרים קאבל XLR, וגם 50 מגה על איך מייצרים קאבל Y וכו'.

גם שיעור על תורת הרמת המיקס בקיובייס\לוג'יק כולל אפקטים ודיינמיקס יכול להיות מגניב.
סרט של 500 מגה אחרי הקימפרוס...

סרט על מה זה מיקסר, מסלול הסיגנל מהכניסה שלו למיקסר, דרך כל מה שיש בצ'אנל, דרך הבאס עד היציאה, + סרט הסבר על האוקסילרי ומה אפשר לעשות איתו, סרט הסבר על האינסרט\סנד ויתרונותיו, MUTE, SOLO, PFL, LOW-CUT 75HZ וכל שאר הכפתורים, איך מכוונים עוצמת כניסה (כבר אמרתי PFL?) וכו'.
ככה אפשר למלא דיסק שלם בסרטונים לפי הסדר על כל תורת המיקסר\קונסולה.

דמיינו דיסק על איך מקליטים שירה, באס, וגיטרות. (אם נשתולל אז גם תופים) מיקום מיקרופונים, איך לקמפרס את השירה, הבאס או הגיטרות לפני ההקלטה וכו'.

דמיינו לעצמכם סידרה של 20 דיסקים המסבירים הכל במחיר של 200-300 ש"ח לכולם.
#smile
VooDoo
Act Compatible
הודעה פורסם: שישי 07 מרץ,03 15:05   
ומה בסוף?
מי יפקח על רמת הלימודים הזאת? מה מבטיח לאדם הלומד בצורה כזאת,חומר נאמן למקור?
האם יש תעודה,תואר בסוף? הרעיון בבסיסו הוא נחמד,אבל ללא ספק הוא גם מאוד לא רלוונטי.

האם מישהו ממכם היה מוכן ללמוד עבודה על פרו טולס באמצעות מיקרופון ומסך מחשב?
כמה זה יעלה..20,30 ש'ח.ככה גם תהיה הרמה.

האתר שלי
www.mrgreen.us
esoptron
הודעה פורסם: שישי 07 מרץ,03 15:18   
תכלס אתה צודק...אבל הרי בכל התחום הזה התעודות די שוות לכלום לא?
חשבו באמת שיהיה גיבוי מקצועי אמין, אבל בקטע הזה סומכים על ראובן וצוות המורים #smile

אם נחזור לסרטי ההדרכה, הסרט שפרופלר הדס הוציאו לריזון 2 נהפך ממש ללהיט במכירות, ותרם רבות לתפוצה של התוכנה הזו ( שגם ככה היא גדולה, בגלל הממשק והגרפיקה. מתי יהיה שם גם סאונד נורמלי קיבינימט ...)

לי באמת נראה שזה יכול להיות פרוייקט נחמד וחיובי, שגם יהיה לו ביקוש ( תוך שבוע הוא גם יהיה בדוכנים של הצרובים...לטס פייס איט ). הממ..אולי אפשר לארגן שם איזושהיא הרשאה לחברי אקט ששילמו....? הממ..הרבה זמן לא התעסקתי עם RADs , אבל לא נראה שצריכה להיות בעיה לעשות הרשאה מבוססת רשת לזה.
שראל
אכן רעיון מבורך
הודעה פורסם: רביעי 02 אפר',03 15:26   
היי..שלום לכולם.

לדעתי הרעיון של לתת שיעורים וירטואלים בעיברית הוא מצוין. הדרך לדעתי היא באמת ע"י סרטים. לעשות סרט הדרכה בכל נושא...כשתהיה מעיין חלוקה לקורסים למתחילים ולמתקדמים כמו באוניברסיטה.
לדוגמא בכלליות הסברים על מושגים בסיסים של הקלטות + מכשירים.
איך מקליטים כלים שונים..ובכלל נושא של הקלטות ביתיות לדוגמא.

לעשות סרטים על שימוש בתוכנות שונות יכול להיות נחמד.
הסברי אלקטרוניקה...

ולדעתי דבר מעולה זה ..שיעורי פיתוח קול שכאלה...הסברים איך להתאמן תוך כדי הדגמות.
בקיצור יש כאן עולם ומלאו...
בהתאם לרמה שזה יבוצע..אני משער שכך יהיה מחיר..ובעבור זה אנשים יהיו מוכנים לשלם.
כלומר המחיר צריך להיות "שווה" לעומת הדבר האמיתי..
n-vz-v
אורח
בדיוק בשבילי...
הודעה פורסם: רביעי 02 אפר',03 17:28   
אני מתעקש לא ללמוד בממסד כלשהו, מטעמי אידיאולוגיה...
אני חושב שזה ה-פתרון לכאילה שחושבים כמוני....
nirm123
Act Compatible
מה הייתי רוצה שיילמד
הודעה פורסם: רביעי 14 מאי,03 15:06   
היי זוהר.

מה שהייתי רוצה שיילמד זה איך אפשר להרוויח ממוזיקה כסף בצורה הכי מהירה+הכי מעט מאמץ.

לדוגמא ,איך כותבים להיט לגלגל"צ ,איך אפשר להופיע באירועים מזרחיים כגון חאפלות וכו' שבהם

ידוע שמשלמים הרבה כסף.

אתם אולי תחשבו שאני ציני אבל יש לזכור שמוזיקה היא פרנסה.

אני מעוניין לדעת ,כמו כל איש שמפרנס את עצמו ,איך להגדיל את הרווחים הנקיים.

בתודה מראש ,ניר.
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » לימודים, הוראה, ספרות מקצועית ומוסדות לימוד

לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון