תפריט
שלום Anonymous ::: 2019, 11:30
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
איחסון אתרים, קבצים ושמות דומיין - איפה? כמה? למה?
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (105) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
danny_bar
Supporter
הודעה פורסם: שבת 15 מרץ,03 22:41   
TROY :
חשוב להבדיל בין אינטרניק האמריקאים לאינטרניק הישראלים

- מה ההבדל?

- ראובן, עקרונית כל אחד יכול לשים לוגו של ICANN. האם יש אתר שמרכז את החברות המורשות (כמו שלחברת אודיו כלשהיא יש יבואנים רשמיים והם מופיעים באתר הבית של אותה חברה)?
TROY
הודעה פורסם: שבת 15 מרץ,03 23:28   
ההבדל הוא שאינטרניק הישראלים הם לא איגוד, לא בעלי בלעדיות, ולא שום דבר מלבד חברה מסחרית פרטית קטנה שגובה ממך עמלה מיותרת על שירותי תיווך מיותרים. וכמו שראובן הסביר קודם - גנבו את השם.
danny_bar
Supporter
הודעה פורסם: שבת 15 מרץ,03 23:52   
:roll: אופס.. רק עכשיו שמתי לב ששני השמות זהים (Internic ואינטרניק)..
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: ראשון 16 מרץ,03 09:06   
לא כל אחד יכול לשים את הלוגו של ICANN או כל חברת אבטחה ללא רשותה, כי אם הוא עושה זאת, הוא חורץ את גורלו (ניתן לעלות על זה מיד, מה גם שאת הלוגו מקבלים לאחר תהליך מסוים).
יש לפקוח את העיין כשנכנסים לתהליך עדין כזה בתוך אתר לא מוכר.
אם אתה מוכנס למערכת אבטחה (כתובת האתר תשתנה ל-https ואפשר שתקפוץ חלונית שתודיע על כך) אתה כבר במקום רציני, כי האבטחה הזו עולה כסף ודורשת רישום ובדיקה של בעלי האתר, מה שנעשה בזמן אמת בכל כניסה.
זה די מסודר מהבחינה הזו.
עדי זילברברג
רגע, אני ממש לא הבנתי משהו מהעמוד הראשון
הודעה פורסם: שני 17 מרץ,03 10:45   
כל האתרים דוגמת אמברוזיה, במה חדשה וכו'. אתם טוענים שהם עושים את זה בחינם למרות שזה עולה להם הון תועפות?
הודעה פורסם: ראשון 25 ינו',04 10:49   
נשאלתי בפרטית לגבי יישום קבצי אודיו באתר אישי, ובכן זה לא סיפור גדול כמו רוחב הפס שקבצים אלה תופסים בזרימה אל מחשבי הגולשים:
- ליישום לינק לקובץ MP3 מספיק להעלות את הקובץ לאתר ולהניח לינק אליו. כיוון שאל תמיד זה עובד, הדרך ה'זרימתית' יכולה לעזור, בכך שיוצרים קובץ טקסט חדש עם סיומת m3u (לאחר הנקודה, כן), ובו רושמים את הקישור לקובץ שבאתר אצלכם או, במקרה ואת קובץ השיר שמתם על שרת חינמי מרוחק), את כתובתו הישירה של השיר באתר אחר.
אם מדובר בכמה שירים, ניתן להשים אותם ברשימה אחת באותו קובץ, שורה מתחת לשורה.
לדוגמא, אם השיר jojo.mp3 מצוי באתר שנקרא mysite.co.il ובתקייה המכונה demo:
http://www.mysite.co.il/demo/jojo.mp3

כעת, באתר שלכם, שימו לינק לקובץ m3u הזה שיצרתם, ואז זה יזרום (בתקווה שהשרת שלכם מכוונן-זרימה #smile )
דוגמא:
הלינק לקובץ:
http://www.mysite.co.il/demo/songs.m3u
וזה יכול להופיע כך בעמוד:
לחצו כאן לשמיעת ז'זו', הפקה חדשה שלי
-------------
המצב די דומה עם קבצים של ריל אודיו, רק שכאן קובץ רשימת ההשמעה מסתיים ב-.ram
maurice
הודעה פורסם: ראשון 25 ינו',04 22:56   
רבותי, זה ממש לא כל כך מסובך כמו שזה נראה, לקנות דומיין, להתקין אתר, תעבורה וכל הקשור. אמנם נכון שזה לא מסובך למי שיודע, אבל זה באמת לא סיפור רציני. אם מישהו כאן צריך עזרה באיחסון אתר תפסו אותי בפרטי, אני בהחלט יכול לעזור, הן ביעוץ והן באיחסון

והערה למה שנאמר קודם בנוגע לאיחסון בחו"ל, זה נכון שהקווים יותר מהירים שם, ויש להם יכולות, אבל חשוב מאוד להחליט קודם מי קהל היעד. אם קהל היעד לאתר הוא בעיקר ישראלי, עדיף לאחסן את האתר אצל אחת מהספקיות הגדולות בארץ. התקשורת הפנים ארצית היום היא די מהירה, וגולשים לאתר שלכם יקבלו מהירויות גבוהות יחסית מאיחסון בארץ מאשר בחו"ל, וזה בדוק!!! אני מכיר היטב את הספקיות כאן, כמה מהם אפילו יותר מהיטב, ויש כמה שנותנות פתרונות ורמת שירות ואמינות שמשתווה לחו"ל, ואפילו יותר. ודבר אחרון לשיקול הוא שבמידת הצורך יותר קל להרים טלפון כאן בארץ ולדבר אם מישהו בשפה שלכם ולהסביר את הצרכים שלכם, מאשר לחו"ל
VooDoo
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 09 נוב',05 09:55   
montigo :
המחירים ממש ברצפה.

http://www.hostingon.com נותנים דומאין ב-5$ לשנה, אבל תבדוק אותם בנרות כי אני לא מכיר אותם.

http://www.joker.com נותנים דומאין ב-6$ לשנה, אותם אני מכיר, קניתי מהם, והם בסדר גמור! הם גם די מוכרים.

למישהו יש ניסיון עם זה האחרון ?

האתר שלי
www.mrgreen.us
ReuvenM
Administrator
הודעה פורסם: רביעי 09 נוב',05 10:06   
- בדוק היכן החברות באמת נמצאות (למרות שזה COM!)
- למעשה יש ארגון אחד שאחראי על השמות וכל השאר מתווכים. כל אחד כמעט יכול להיות מתווך.
- אלה הזולים מדי קצת מפחידים, לאור נסיון של רבים עם חברות שנסגרו או נעלמו.
- שים לב ללוגו של "רשם אינטרנט מורשה" (כפי שהמלצתי למעלה) ולחץ עליו באתר החברה. ראה אם זו לא סתם תמונה שהדביקו.
- קח כמה דומיינים מכובדים לדוגמא וראה היכן הם נרשמו (באמצעות whoise הקיים בכל אתר המציע שירותי שמות וגם באתרים עצמאיים המאתרים את מקור השם).
- מחיר הגיוני יהיה בסביבות 12$ לשנה (שים לב לתקופה המוצעת במחיר, והימנע מרישום לטווח ארוך מדי. בכל מקרה תקבל כמה וכמה איתותים לפני שהתוקף יפוג).
- אם רישום הדומיין הוא לא לרכישת שם בלבד, אלא שימוש באותו אתר כ-DNS לשרת שלך, חובה עליך שאתר-שמות זה יהיה פעיל ויציב מבחינת תפקוד 24 שעות, אחרת האתר שלך ייעלם מדי פעם. אם ה-DNS ייקבע על השרת של המאחסן שלך, זה לא משמעותי.
- שים לב לעיצוב של האתר. אתר חוראני לא שווה אפילו את הבדיקה.
tripO
חברים
הודעה פורסם: רביעי 09 נוב',05 10:12   
יש את:

www.brinkster.com

שמציעים פתרונות כוללים לכל מיני רמות.
יש לי נסיון די קצר עם החבילה הבסיסית שלהם ולכן קשה לי לדווח על תקלות, אבל, השירות שלהם מעולה בכל שעה. בסה"כ מדובר בחברה די גדולה עם מחירים מאוד נוחים והסיכוי שהם ייעלמו פתאום הוא נמוך יותר.
#clap
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5   הבא
עמוד 3 מתוך 5

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון