תפריט
שלום Anonymous ::: 2022, 17:57
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
תמחור עבודות אולפן - פלייבק
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (60) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
Rock_Artist
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 01:53   
יש מחירי שוק ויש איגודים וכדומה... אני מתמוטט בקרוב אז אין לי מושג לגבי איפה לאתר אבל גם למוזיקאים יש איגוד (לא אקו"ם) שעוסק בעיקר במודעות לשכר שחייב להיות המינימום שמוצב ע"י איגוד.
יש לא מעט מתחרים שירדו מתחת כמובן... טוב רע זה לא רלוונטי בקיצור בדוק עם האיגוד (ברח לי השם והמוח לא מתפקד בשעה הזאת).

לא יודע את האיכות ולא שמעתי כמו כן חשב את הפרוייקט/פלייבק גם בשעות העבודה שלוקח לך לעשות דבר שכזה, כמות ההכנסות החודשיות שמגיעות לך מהפרוייקטים (הסיבה שמנקה מרוויח מינימום לשעה ומוזיקאי מרוויח נניח 150$ לגיג בינוני- נובעת בעיקר מהעובדה שלמוזיקאי יש כמה הופעות פעם בחודש, המנקה עובד כל שבוע או כל יום...) בקיצור תעשה חישוב שמחשב את כל הפקטורים ותהיה מודע למחירים בשוק.

מחיר גבוה מדי? לא יעבדו איתך, מחיר נמוך מדי? יצרת תחרות מסוכנת בשוק והכי חשוב הפסדת בעצמך.
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 02:05   
במהלך השנה האחרונה יצא לי לעשות באולפן הביתי שלי די הרבה פלייבקים ללקוחות שונים. על השאלה האם האיכות שלהם הייתה כמו באולפן מקצועי אולי ניתן להתווכח, אבל מה שחשוב זה שהלקוחות היו מאוד מרוצים מהתוצאה.
אני לוקח בדר"כ 160 שקל לפלייבק הראשון (מחיר הכרות), ואחרי זה 320 שקל לכל פלייבק נוסף, עם הנחות לקניה מרוכזת.
הפלייבקים הם כמובן עם כלים אמיתיים בלבד, ומנוגנים ב-"לייב"- אני לא מוריד קבצי מידי ומקליט עם סינטי של סאונד בלסטר 16 כמו שראיתי שכמה "מכיני פלייבקים מקצועיים" עושים #thumbsup
שים לב: חשוב שתציין על הדיסק שצרבת עם הלייבקים את מספר הטלפון שלך, וגם הודעה בנוסח "אין לשכפל ו/או להפיץ". אחרת כל פלייבק שתעשה למשל לבי"ס מסויים יופץ פתאום באופן "פיראטי" בכל בתי הספר באיזור, ולך לא יהיה מה לעשות בנדון...
dune1
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 08:52   
אני בשוק מהמחירים הנמוכים שלכם..(גם אתה צופיפניק)
אני לא ממש עוסק בהכנת פלייבקים, אבל יוצא לי אחת לכמה חודשים.
במחירים כאלה אפשר בהחלט לסגור את הבסטה ..
אני בכל אופן לא יכול להתחרות במחירים כאלה, בטח שלא להתפרנס ולקיים משפחה.
הכנת פלייבק כולל נגינה לייב לוקחת כמה שעות ,ומצריכה תשומת לב , זמן וציוד יקר.
אני בטח לא יכול להגיד לכם באיזה מחירים לעבוד, בסופו של דבר הנפגעים העיקריים מהמחירים האלה הם לא רק האולפנים הגדולים, אלה אתם, ובעיקר אתם...!!!
אם הורדתם את השוק לרמת מחירים כזאת זה אומר שבעתיד תצטרכו לעבוד קשה מאד בשביל לשלם שכר דירה או סתם ללכת למכולת, או פשוט להחליף מקצוע כי זה לא משתלם לעבוד כ"כ הרבה שעות במעט כסף.
וזה להערכתי מה שיקרה ברגע שתצאו מהחממה של בית ההורים.
עדי זילברברג
אני לוקח 100 ש"ח לשעה
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 10:42   
אבל באמת יש לי מעט עבודה ואני עושה הכל לבד.
אני יכול לדמיין גם עבודה בכמה עשרות שקלים לשעה. במחירים כאלו ובאמצעים כאלו אם הבנאדם מוכשר עם ציוד טוב אין שום סיבה שפלייבק יעלה יותר מכמה מאות שקלים
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 10:58   
dune1 :
אם הורדתם את השוק לרמת מחירים כזאת זה אומר שבעתיד תצטרכו לעבוד קשה מאד בשביל לשלם שכר דירה או סתם ללכת למכולת, או פשוט להחליף מקצוע כי זה לא משתלם לעבוד כ"כ הרבה שעות במעט כסף.
וזה להערכתי מה שיקרה ברגע שתצאו מהחממה של בית ההורים.

אני לא מוריד את השוק לאף מחיר, מי שפונה אלי יודע מראש שאני לוקח מחירים נמוכים בגלל שזה נעשה באולפן ביתי.
אני לא חושב שאני גונב עבודה לאף אחד, בגלל שאני לא עושה פלייבקים על בסיס קבוע, העבודה העיקרית שלי היא הוראת מוסיקה. פלייבקים אני עושה פעם-פעמיים בחודש, בעיקר בתקופות שיש בהן טקסים בבתי ספר וכדומה.

אני עוד לפני צבא (מתגייס ממש בקרוב אחרי שדחו לי את הגיוס בשנה), ועד שאני אצטרך לשלם שכר דירה ולקנות אוכל מהמשכורת שלי יעברו עוד הרבה מים בירדן. אחרי הצבא אני מתכוון לפתוח אולפן רציני ואז מן הסתם המחירים שלי יעלו בהתאם.
dorijrs
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 11:08   
אני חייב לציין שאני נתקל בתופעה הזו של הורדת מחירים כדי לקחת עבודות, ובכן חבר'ה אין לכם מושג כמה זה הורסים את השוק (במיוחד כאן בישראל, כשכמה שמעניין את הלקוח זה כמות בלבד!)
אנשים מגיעים אלי הרבה פעמים ואומרים "מה זה המחיר הזה השתגעת???" וזה אחרי שאני מדבר איתם על 20% ולפעמים 30% פחות ממחירים שלקחתי עד לפני פחות משנה, הרי כולנו יודעים על האבסורד שיש כאן, החשמל, המיסים ועוד מליון דברים רק עולים ועולים ובמקום שאנחנו נוכל גם להרים את המחירים אנחנו צריכים רק לרדת ולרדת במחיר מה שגורם לנו תמיד להרוויח פחות ופחות מחוסר ברירה...
וכל זה קורה (ואני לא מדבר על הבחור שכתב את ההודעה, אלא על כמה שאני באופן אישי מכיר ואני בטוח שמסתובבים הרבה מאוד כאלו בארץ) כי מישהו קם בבוקר מחליט שהוא פותח אולפן ומוכר דברים ברמה לא רמה (ואפילו ובמיוחד אם אלו דברים ברמה גבוהה) לאנשים והלקוחות מבסוטים כי יש להם את "אותו הדבר" במחיר מצחיק!!!
חברים חוץ מהמחיר תחשבו על כמה זה עושה את התדמית של המקצוע שלנו לזולה ובריצפה...
UV
Supporter
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 12:57   
אם מישהו קונה את הציוד ומשקיע באקוסטיקה להנאתו הפרטית והיצירתית ואחר כך מתרחב לעבודות עבור אנשים אחרים, אז כל שקל שנכנס זה נחמד ולמה לא. אפשר גם לקחת 20 ש"ח לשעה ולהרוויח דמי כיס. אם החישוב הוא כלכלי, אז נדמה לי שמחירים כאלה לא מאפשרים לקרוא לתחום הסאונד "מקצוע". (ואין לזה קשר הכרחי לאיכות התוצאה).
shlomiabo
Act Compatible
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 13:28   
חבר'ה... חלק מכם לא קלטו את הנקודה.
קחו למשל בחור מוכשר עם אולפן ביתי, שעושה פלייבקים ברמה סבירה
ונאמר שהוא עכשיו השתחרר מהצבא...
מה עדיף לו במצב העלוב פה במדינה?
לעבוד באבטחה ולסכן את חייו? לתדלק בתחנת דלק?
למלצר בפיצוציה השכונתית? וכל זה בשביל 18 ש"ח לשעה?
לא. עדיף לו לשבת בבית ולעשות פלייבקים גם אם זה במחירים מצחיקים.
תאמינו לי שאת הבחור הנחמד והמוכשר הזה מחירי שוק לא מעניינים...
  נועם אס פי  
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 16:38   
תודה רבה לכל המגיבים.
אבל בשם האובייקטיביות, בבקשה תאזינו לקטעים.

http://sofpasuk.tripod.com/playback1.mp3
http://sofpasuk.tripod.com/playback2.mp3
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 22:05   
פלייבקים ממש לא רעים.
שימוש מסיבי בגיטרות, מה שבדר"כ לא מוצאים בפלייבקים "זולים". (כי יוצרי הפלייבקים מעדיפים לחסוך זמן ע"י תיכנות התווים או הקלטה ואז תיקון טעויות, מאשר להקליט טייקים שלמים של גיטרה...)
התופים לא משהו אבל בשביל פלייבק ממוצע הם מספיקים בהחלט.
120 ש"ח זה ממש לא מספיק בשביל הפלייבקים האלה! אני הייתי לוקח לפחות את הסכומים שנקבתי בהודעה שלמעלה.
אגב, מותר לשאול לאילו שירים נוצרו הפלייבקים? אני מתבייש לציין שאיני מצליח לזהות אותם...
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4   הבא
עמוד 2 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון