תפריט
שלום Anonymous ::: 2022, 10:05
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
תמחור עבודות אולפן - פלייבק
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (60) › תצורת הדפסה
לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שבת 12 מרץ,05 11:55   
הויכוח הזה הופיע כבר בפורום למיטב זכרוני...
צריך לזכור שמידי זה רק פורמט של העברת תוים ממקום למקום והוא לא קשור לאיכות בשום צורה.
גם כשאתה לא מקליט אלא סתם מנגן להנאתך על סינטיסייזר או פסנתר חשמלי, אתה בעצם שולח נתוני מידי מהקלידים למודול פנימי שנמצא בתוך הכלי!
אז אין שום הבדל בין להקליט נתוני מידי מהקלידים ולאחר מכן לשלוח אותם למודול (בין אם הוא בחומרה או בתוכנה) לבין להקליט ישירות באודיו.
ההבדל היחיד הוא שאם אתה מקליט בפורמט מידי אתה יכול לתקן טעויות - למשל, לי קורה הרבה פעמים שכל ההקלטה מושלמת חוץ מכמה תווים ש-"פיספסתי" והם לא יושבים במקום הנכון מבחינת הזמן או מבחינת גובה הצליל. אם הייתי מקליט באודיו, הייתי מבזבז הרבה יותר זמן בהקלטה עד שהייתי מגיע לטייק "המושלם".
בקיצור, כל עוד בקטע המוקלט יש כלים כמו פסנתר, פסנתר חשמלי, כלים מסונתזים שונים (לידים, פדים וכו') ובכלל כל כלי שלא ניתן להקליט אותו באופן אקוסטי בלי לחרוג מהתקציב או בלי להמציא מחדש את מדע האקוסטיקה, אפשר ואפילו רצוי להקליט במידי!
טינטן
פלייבקים
הודעה פורסם: שבת 25 פבר',06 10:08   
זה מזכיר לי מלחמות שאני מנהל שנים עם בחור צעיר משדרות ששבר את השוק.כמה שיחות ניהלתי איתו על הנושא.עכשיו הוא נשוי עם ילדים והנה קם לו מתחרה עם אבא עשיר שבנה לו אולפן שגם הוא שובר מחירים.החברה הצעירים האלה גורמים לזילות המיקצוע ולפגיעה בפרנסה.גם הטכנולוגיה והחחברות שמייצרות כלים עם סקוונסרים משפיעות.כל פזבנק נעשה מעבד .למדנו מוסיקה,השקענו הון עתק בציוד במחשבים וב-VSTI .רכשנו ניסיון וזה לא עוזר ובמיוחד בפריפריה.יש לזה השלכה גם על המוסיקה הקלה בארץ.עומדים איתנו על המקח כמו בשוק כשקונים עגבניות ואם המוסיקאי לא מספיק חזק אז מסובבים אותו על האצבע במחירים.אולי צריך להקים איגוד של מכיני פלייבקים?
גיגי
הודעה פורסם: שבת 25 פבר',06 11:03   
הבעיה האמיתית או שורש הבעיה היא כניסת המחשבים למוסיקה והקלטות.
(דבר כשלעצמו הוא מבורך) אלא שלכל ילד יש מחשב (דהיינו- אולפן)
וכולם עושים פלייבקים.
אני מקבל לפעמים פלייבקים כאלה על מנת להקליט עליהם שירה.
מה שאני שומע בדרך כלל זו זוועה אחת גדולה, כי הקליינט, בן אחותו הוא
קלידן עם מחשב והוא התנדב בשמחה להכין לו פלייבק.
אולי החברה האלה הם מוכשרים מוסיקלית אבל מכאן ועד סאונד נורמלי
ארוכה הדרך מאד. הקליינטים אין להם מושג והכל נשמע להם טוב.
פתרון אני לא רואה באופק כי איגוד אי אפשר להקים במצב כזה.
לכן השוק ימשיך ויישבר ורק הזמן יעשה את שלו.
תאמינו לי שכבר חשבתי לעשות קורסים אצלי באולפן וללמד איך לעשות מיקסים.
אחת הבעיות היא שהילדים האלה (בגלל שהם מכירים את המחשב ואת התוכנה)
הם בטוחים שהסאונד שלהם הוא הכי טוב בעולם.
רציתם קידמה? קיבלתם.
--------------------------------------------------------------
http://x.2all.co.il/gary
stern
Act Compatible
הודעה פורסם: שבת 25 פבר',06 11:31   
ציטוט:
ואם כבר חזרנו לנושא (הגעתי לכאן בעקבות שרשרת חדשה שנפתחה) אז החבר'ה האלה לוקחים 49 שקלים לפלייבק...

אני לא מבין מה התדהמה הגדולה. ילד(ללא שום קשר למוסיקה אבל מבין טיפה במחשבים) יושב בבית, מוריד קבצי מידי שמישהו אחר טרח עליהם, מעביר אותם בסאונד בלאסטר\ אורגנית\ כלים וירטואליים\ או מה שלא יהיה, שומע פעם אחת וזה כמובן נשמע לו פצצות לגבות, צורב על דיסק ומוכר לכל דורש. בשביל עשרים דקות עבודה 50 ש"ח נשמע לי סביר בהחלט... :yuck:
sny
הודעה פורסם: שבת 25 פבר',06 13:10   
טינטן היקר

גם האולפן שלך, אשר יושב באחד מקיבוצי שער הנגב נהנה מ " אבא עשיר ",
הרי הקיבוץ מסבסד לך את האולפן.
אני זוכר מקרה אחד בו התמודדנו שנינו על אותו פרוייקט, (מכירת מספר פלייבקים בודדים)
ואני ה"מתחיל" הייתי צריך להוריד את מחיר הפלייבק ולהשוות להצעה שלך ורק אז אולי היו מסתכלים עלי.(100 ש"ח לפלייבק)
ממש לא רציני מאולפן במעמדך #thumbsdown
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » הפקה עצמית/ עסקים

לך לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
עמוד 4 מתוך 4

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון