תפריט
שלום Anonymous ::: 2024, 11:13
Facebook
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine
קניית אטמי אזניים (איכותיים!) בחיפה
שרשרת זו הוגדרה כמועילה (90) › תצורת הדפסה
לך לעמוד 1, 2   הבא
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות
  eranrund  
קניית אטמי אזניים (איכותיים!) בחיפה
הודעה פורסם: שני 25 אוג',03 14:44   
שלום לכם.

לאחרונה יוצא לי להיות לא מעט במועדונים ובמסיבות - בסביבה רועשת, מאוד. הייתי מעוניין לרכוש אטמי אזניים כדי להגן על השמיעה שלי.
חיפוש הניב מידע על חברה הנקראת אודיו לוג'ק, בת"א.
רציתי לדעת אם קיימת חברה דומה בחיפה, המייצרת אטמים אשר יגנו על שמיעתי, אך עדיין יאפשרו לי להנות מהמוזיקה.

המון תודות!
Cezar
אורח
YES
הודעה פורסם: שני 25 אוג',03 16:29   
There is a very good 'Company' called IDF.

Achi, ata besratim.......don't waste so much money on "High Quality Ear Plugs"..........Although using Atamim is a very good idea(i do it myself whenever i go out) but don't get over excited about it......A simple ear plug would do the job just right......after all, you still want to be able to hear something and the Atamim should be hiden inside your ear otherwise everybody would think : "what the f**k".....i use simple plugs, the one that i save since my days in the army and they work just fine.

Cheel #sleep
  eranrund  
הודעה פורסם: שני 25 אוג',03 17:06   
שלום לך.

איפה אני משיג את האטמים הפשוטים? #smile
הם לא יהרסו את החוויה של לשמוע את המוזיקה? (בניגוד לאטמים שנבנים לפי מבנה האוזן ומנחיתים את כל תחום התדרים באופן שווה?)
shahar
Supporter
הודעה פורסם: שני 25 אוג',03 17:18   
הם כן יהרסו לך את חווית המוסיקה. סע לתל אביב. כמה זה, שעה ורבע נסיעה? נראה לי שווה.
Cezar
אורח
הודעה פורסם: שני 25 אוג',03 20:27   
As far as i know, and forgive me anyone for my ignorance, ear plugs are merely designed for sound insulation and are not intended to give better or fewer auditioning when it comes to frequency range.

In other words, don't try to look for 'better' ear plugs that can give some sort of better hearing 'cause they are not suppose to.

Using ear plugs DOES effect of course, the pleasure of listening but they also protect your ears from extreme loudness and this is very important if you use to go out a lot and still want to protect your ears.

Thus, my suggestion for you as mentioned before, is to purchase a very simple ear plugs and use them whenever you are beingexposed to a very loud noises over a long period of time.

It might be uncomfotable in the beginning but surely protect your ears from demaging them.
  eranrund  
הודעה פורסם: שני 25 אוג',03 20:49   
שבוע הבא אני כנראה אקפוץ לת"א..
יום שישי הזה יש מסיבה, יש מקום כלשהו בחיפה שאפשר לקנות בו, אפילו תחליף זמני כלשהו?

שוב תודה.
Cezar
אורח
Yes
הודעה פורסם: שני 25 אוג',03 21:19   
Use toilet paper instead or TZEMER GEFEN.
It may not do the job as like ear plugs but it will definatly give you some protection.

Be aware though, that the feeling inside the nightclub/party would be very strange in the beginning (especially if you drink or do other noturious things...)

And don't forget to take out these things whenever you speak with a babe, otherwise you will find yourself screaming at her ear and she will go away........... #thumbsdown #thumbsdown #thumbsdown
shahar
Supporter
הודעה פורסם: שני 25 אוג',03 22:23   
אוקיי, קודם כל תקרא את זה(וגם אתה CEZAR:)):

http://www.act.co.il/forums/viewtopic.php?t=5874

ואל תלך למסיבה עם צמר גפן או נייר טואלט באזניים אלא אם מתאימה לך הפוזה של הליצן.
אטמים פשוטים לדעתי אפשר להשיג בחנויות הדביליות האלה לחיילים ולטיולים. (ריקושט וכו'...)
צופיפניק
S.Supporter
הודעה פורסם: שלישי 26 אוג',03 01:50   
בתור בעליהם הגאה של אטמי אוזניים שנקנו באודיולוג'יק בת"א, אני יכול להעיד שההבדל בינם לבין אטמים "פשוטים" שאפשר לקנות אפילו בסופר פארם הוא עצום. האטמים הפשוטים חוסמים תדרים גבוהים, ומעוותים את הסאונד לחלוטין. באטמים של אודיולוג'יק שומעים את כל התדרים, אבל פשוט יותר חלש. הם גם מותאמים בדיוק לאוזן כך שהם נכנסים בצורה נוחה מאוד ואחרי כמה דקות כבר לא מרגישים אותם בכלל.
VooDoo
Act Compatible
הודעה פורסם: רביעי 27 אוג',03 13:10   
מה גם שאטמי נייר טואלט או צמר גפן יחסמו לך שידור של כל קול אנושי שינסה לשדר אלייך....במיוחד בסביבת רעש.

אל תתפשר !!

כנס עוד היום לסניף אודיו לוג'יק בתל אביב.

האתר שלי
www.mrgreen.us
 הגב לנושא
שימו לב: ההודעה האחרונה בשרשרת זו נכתבה לפני יותר משנה.
חשוב היטב לפני שיגור מענה לשרשרת זו
   ראשי » בריאות

לך לעמוד 1, 2   הבא
עמוד 1 מתוך 2

עשוי לעניין אותך :
:: תקנון