תפריט
שלום אורח ::: Thu, 23 Jan 2020, 08:58
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

VT4886 - ה-Line Array הקומפקטי של JBL

Monday, 29-03-10, 10:01, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: התקנות
JBL מציגה את התוספת החדשה למשפחת רמקולי-מערך (Line Array) בסדרת VERTEC.
 ה-VT4886, שהינו אלמנט מערך פאסיבי וה-VT4883  המשמש סאב וו'פר כיווני, תוכננו במיוחד למערך עצמאי או לשילוב במערכת VERTEC  קיימת.
 VT4886 arrayאידיאלי למגוון יישומי הגברה, הדגמים החדשים הינם הקטנים ביותר בסדרה זו, ומבוססים על אותו תכנון אקוסטי המצוי בדגמים הגדולים יותר, המשמשים בהופעות של ברוס ספרינגסטין, אריק קלפטון, לני קרביץ ואחרים, רק שהפעם מדובר במידות ומחיר המתאימים למוסיקאים בסיבוב הופעות אינטימי יותר או לחיזוק מערכות קיימות.
 הדגמים הקומפקטיים מציעים מגוון רחב של אביזרים לתליה או עמודה ליישומים שונים. האלמנטים של VT4886  ניתנים לתליה כמערך או נערמים מהרצפה, אם עצמאית או  בשילוב ה-VT4883  להרחבת התחום הנמוך, כמערכת קדמית, מילוי צד, מרכז או עמודת דיליי.
 שילוב של השניים כמערך ניתן-לתליה וכתוספת למערך סאב-וו'פרים נערם-רצפה להרחבת שימוש קדמי, ובהתחשב במידות הקומפקטיות, ה-4886 אידיאלי כמילוי קדמי מחולק בחזית או תחת הבלקון בתיאטרון ויישומים מיוחדים אחרים. בנוסף, התקן אבזור מקוטב מאפשר התקנה על חצובות או זרוע מאריכה בשילוב עם הסאב וו'פר.
 מבחינת איבזור התליה המשולב, הוא מאפשר הרכבה מהירה ובטוחה של עקומה משתנה אנכית, עם זוויות שנעות מ-0 ועד 15 מעלות, או מודולרית, עם עקומה אפקית קבועה.VT4886
 ה- VT4886  מציג טכנולוגיה אלקטרו-אקוסטית חדישה שפותחה בידי JBL בהתאם לקטגוריה קומפקטית זו, עם 8 מתמרים ו-10 ממברנות נפרדות. מוליך גל ייחודי משלב בין תחום הביניים לגבוה בטכנולוגיית RBI, עם שליטה מדויקת בקרינה ובצימוד הבין-רכיבי. דרייברים "1 לתדר הגבוה, עם מגנט נאודימיום להפקה אמינה של גבוהים, מותקנים על מרכב דו-פתחי הכולל פיצוי גיאומטרי למיזוג אופטימלי של דרייבר כפול.VT4883
 כל VT4886 כולל גם מתמרים "2.5 לתחום הביניים, משולבים עם דרייבר לתדר גבוה במרכב מוביל הגל. מתמרים אלה עושים שימוש בטכנולוגיית קירור המשפרת את נידוף החום.
 הסאב VT4883 מיוטב לשימוש עם מערך ה-4886 מבחינה אקוסטית ומכנית גם יחד, וזאת בנוסף ליכולתו לשמש משלים למערכות רמקולים אחרות במשפחת VERTEC. סאבוו'פר כוחני וקומפקטי זה מצויד ברצועות חיזוק מובנות בתוך ארגז עם פתח, לתמיכה בביצועים של זוג דרייברים "12 חדישים.
 
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: ממיר מחשמל יפני לחשמל ישראלי
  וירץ: המון תודה נימרוד :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  שיר חדש
  yosimusic: אשמח לביקורת מכל סוג שהוא. קישור לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: תאימות מקלדת שליטה ראדיום 49 לווינדוז 7 או 10
  acidhead: גם דרך :) לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  RE: בעיה בהתקנת roland sound canvas va
  acidhead: אולי זאת הגרסה של ה 32 ביט שעושה לך צרות תסיר את ההתקנה ובהתקנה מחדש נסה לשים את ה 32 בספריה אחרת שקיובייס לא סורקת ואת לשרשור המלא אחרון