תפריט
שלום אורח ::: Fri, 16 Nov 2018, 19:53
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

MusikMesse Prolight + Sound 2011 - מבזקים 9

Saturday, 09-04-11, 20:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים
ראו סקירות מוצרים בווידאו מהתערוכה באמצעות Audiofanzine  

KRK12sho12s חשפה שני סאבוו'פרים חדשים. ה-KRK12sHO וה- KRK12s. הראשון הינו אקטיבי ומיועד להתאמה לדגמי החברה כמו Exposé  או ה-VXT8  ומעניק את האפשרות לחוות הפקת תדרים נמוכים עד 29 הרץ. עם דרייבר "12 בעל קונוס קבלאר הממוקם על חזית מחוטבת למניעת השתברות גלי קול, מוצא אות קדמי מרחיב את הטווח ומנחית את ההידבקות והטורבינה הקרובה, בעוד המגבר מפיק 400 וואט עם קרוסאובר קבוע ב-80 הרץ.
גם ה-KRK12s  מוגבר פנימית ותוכנן להעניק נמוכים עד 34 הרץ. אף הוא עם חזית מעוקלת ודרייבר מסוג קבלאר. כאן המגבר מפיק 225 וואט והקרוסאובר במוצא האות-הממשיך ביציאת ה-line קבוע על 80 הרץ, כאשר הסאב ניתן לכיול מ-50 ועוד 130 הרץ.

פסנתר חדש, מסדרת FP של Roland. ה-FP-4F מציע סאונדים בטכנולוגיית SuperNATURAL. עם צליל איכותי ועמיד בניוד, בעל מנוע סאונד עתיר יכולות הבעה, מגע טבעי בטכנולגית  Ivory Feel לתחושת פסנתר גראנד, מגוון ליוויים אוטומטיים בשלל סגנונות וכלי נגינה, מהלכי אקורדים, תפקידי באס ותופים. הכלי כולל ממשק USB ומאפשר חיבור מקור שמע חיצוני לנגינה עם המוסיקה החביבה עליכם, כולל יכולת להסיר את תפקיד הסולו מהקטע המושמע לצרכי אימון. ממשק משתמש קל ונוח לתפעול, אפשרות הוספת 3 דוושות רגל להדמיית גראנד פיאנו של ממש.

tcheliconmp70mp75TC-Helicon המפתחת כלי עיבוד, לרוב עבור שירה וגיטריסטים הציגה מיקרופונים חדשניים דינמיים,MP-70 וה- MP-75, אשר מלבד התאמה נהדרת לשירה, עם קפסולת Lismer  ומגנט נאודימיום למוצא אות חזק וביצוע חלק, דחיקת רעשי צד ופידבקים, מאפשרים שליטה על האפקטים בשימוש ישירות מהמיקרופון. ה-Mic Control מאפשר תקשורת בין המיקרופון לאפקטים הפופולריים של החברה באמצעות ממשק USB הבנוי בגוף הכלי. ניתן להוריד עדכון למכשירי האפקטים כדי שיתמכו בפונקציה החדשה.
VoiceTone H1TC-Helicon מציעה את מהרמן השירה המוכר שלה לקהל רחב יותר, וזאת באמצעות ה-VoiceTone H1 - מעבד הרמוניות שני תפקידים המשלב שליטת גיטרה בטכנולוגית NaturalPlay  ומנגנון פיץ'/סולם המאפשר לזמר להפיק ליווי קולי. ההפעלה פשוטה והתוצאה די טבעית; הזמר בוחר מתוך 8 אפשרויות קוליות ואז קובע את המיזוג בין ההרמוניות, אם השליטה היא באמצעות גיטרה (יש חיבורים מתאימים למעבר שלה דרך המכשיר) או בחירה ידנית של מפתח וסולם, ובאמצעות מתג רגל ניתן להפעיל או לכבות את הליווי.

DJ TECH כאמור הפגיזה מכשירים חדשים בתערוכה, ונציין עוד שניים, כמו ה-Hybrid X1 המציע שלט מבוסס קוד זמן ונגן מדיה משולב. מיועד לתקליטן משופשף הוא מאפשר לעבוד עם מחשב או התקני זכרון מסוג SD או USB. למצב הראשון נדרש רק כבל לחיבור למחשב ולהעלות את תוכנת ה-DJ החביבה עליך, כמו Traktor Pro, Virtual DJ, Deckadance ולהשתמש ב-uSolo FX כשלט מידי וה-X10 כמיקסר חיצוני. ניתן להפעיל את סראטו סקראץ' וטראקטור סקראץ' במצב הייברידי, להשתמש במכשיר בהתקן מאגר לקטעים רבים וליהנות מקבצי אודיו עם פונקציות מתקדמות כמו נקודות חמות, סריקת ערוצים עם חיפוש חכם, ומיקס באמצעות עקומות פיידר שונות.
ה-iScratch 201 הינו שלט DJ מקצועי ומולטי-נגן CD/USB/ MP3 התומך בכל מדיה פופולרית להשמעה ואחסון. האפקטים המובנים מאפשרים מגוון שימושי לעיבוד והעשרה, כמו אקו, פלאנג'ר, פילטר, סקיד והקפאה, כמו גם רברס עם סינכרון לביט או ידני. פונקציית ההקפאה עובדת עם האוטו-לופ ומאפשרת גישה ישירה ל-4 קביעות אורך, וניתן ליצור אפקט דרמטי עם פונקצית Rewind CUE. פונקציות נוספות הן "הערוץ הבא", יכולות חיפוש חכם, הכנת הספריה על המחשב וחיפוש של אמן, אלבום, סגנון וכו'. כלומר, כלי  המציע נגן מדיה ושלט מידי בו זמנית, כולל יכולת שימוש בתקליטור timecode.

 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: וירטואלטֶזָע'כֵן - חדשות וירטואל 10-12/2018
  DrDataMiner: קישור 3-Band EQ Chorus Delay Gain Limiter Stereo שוקלים קילו... שויים טון. קישור לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: מעבד Hi-Lo Pass שלא שם פס (על חומרה) ? התשובה היא : כן
  DrDataMiner: ממה שניסיתי, לא. לא בדרך קונבנציונלית לפחות. אבדוק את הנושא. לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: תקלה בכרטיס קול של רולנד quad capture
  ReuvenM: אם הכרטיס מקליט ואם הוא משמיע בחזרה מה שהקלטת - יותר סיכוי שהבעיה בתוכנה, שאת שמה לא ציינת. שים לב אם הערוץ במצב שמיעת כניסת (input לשרשור המלא אחרון
 • מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
  RE: להזמין סינת' מeBay
  acidhead: import charged כולל כל עלות יבוא, מע"מ וכו' זאת אומרת שאתה משלם על הכל. מקבל את המכשיר עם שליח של חברה שעושה את השירות הז לשרשור המלא אחרון