תפריט
שלום אורח ::: Mon, 13 Jul 2020, 05:22
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Jupiter 80 - דור ההמשך לסינתסייזר JUPITER-8 האגדי מ-Roland

Monday, 26-09-11, 00:00, מקור: ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה
בשנת 1981 יצרה Roland את ה-JUPITER-8, סינתסייזר שהפך לאגדה. ה-JUPITER-8 כלל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר באותה התקופה, כמו גם יכולת הבעה מוזיקלית שלא נראתה לפני כן.
הגרסה חדשה של היופיטר, ה-Jupiter-80, מציעה ביצועי רטרו עם מנוע סינתזה Supernatural, ארפגי'אטור, ומידול טון-בר של אורגנים. כדי ליצור סאונד עשיר בהבעה. החברה ניגשה לסינתזה אורגנית עם טקסטורות SuperNATURAL רב שכבתיות תחת השליטה של מסך מגע צבעוני ומגוון שלטים. בצורה זו מגיע אלינו היופיטר האגדי עם סאונדים וינטאג', אקוסטיים וראליסטיים כאשר טון אחד שווה-ערך לביצוע אדיר של סינתי שלם, וניתן לרבד 4 כאלה לפצצה טונלית מרשימה.
http://www.roland.com/products/en/JUPITER-80/images/top_L.jpg
ה-Jupiter-80 החדש מציע  גישה אורגנית לסינתזה וחופש ביטוי ברמה שלא נראתה. עם 76 קלידים שקולים למחצה, 256 קולות, נגן/מקליט USB לליווי ורעיונות מהירים ושילוב עם המחשב האישי באמצעות ממשק USB ומידי, למכשיר עיצוב תעשייתי מלוטש המזכיר את ה-JUPITER-8 המקורי, והוא כולל מסך מגע, משלב בין מידול אנלוגי, סינתזה דיגיטלית, ה-Tone Blender המאפשר משחק עם ריבוי פרמטרים מורכבים בזמן אמת, והפעלה אינטואיטיבית וקלה, וכמובן מנוע Supernatural ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בסינתסייזר להופעות חיות. השילוב בין טכנולוגיות הסינתזה המתקדמות של חברת Roland מאפשר יצירה של סאונדים מציאותיים, אורגניים ושימושיים להפליא.

ה-JUPITER-80 כולל גם אוסף כלים אקוסטיים המנצלים את טכנולוגיית ה-SuperNATURAL, בהם פסנתרים, כלי נשיפה ממתכת, כלי קשת, גיטרות ועוד. הלה מנתח באופן רציף את הנגינה ומפיק ביצוע מציאותי של כלי הנגינה הנבחר. כל אחד מכלי הנגינה הכלולים עבר התאמות קפדניות בכדי להפיק את התגובות ודרכי ההתנהגות המציאותיות ביותר. זוהי הפעם הראשונה שאוסף כלים אקוסטיים בסדר גודל כזה וברמה כזו של ראליזם נכלל בסינתסייזר.
::: ראו סרטוני וידאו המלמדים איך להשתמש ב-JUPITER 80
 • פוסט פרודקשן, וידאו, תצוגה ותמונה
  הטמעת פלייליסט יו טיוב בעמוד פייסבוק עסקי
  Yossi Mor: היי האם יש דרך להטמיע פלייסליסט שיצרתי ביו טיוב בעמוד עסקי בפייסבוק? אני יודע שאפשר ליצור לשונית יו טיוב בעמוד העסקי בפייסבוק אבל ה לשרשור המלא אחרון
 • סינתזה ומבנה צליל
  RE: קורס סינתזה ב Udemy
  ReuvenM: הרווח כולו של התלמידים שלך! אין עליך בתחום לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: המלצות על מיק אלחוטי (מדונה)
  Avodaraba: פעם היה לי את זה: קישור וזה עבד מצויין היום יש את זה קישור לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  RE: Apple's ARM wrestling - אופק חדש למעבדי אפל
  DrDataMiner: תודה, טל ! לאפל יש 2 סיבות להחלטה ואף אחת מהן לא קשורה ישירות לביצועים. אפל מעולם לא היו (למיטב ידיעתי וזיכרוני - וההיסטור לשרשור המלא אחרון