תפריט
שלום אורח ::: Wed, 08 Apr 2020, 11:21
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

P-SOLO - קדם מגבר משובח מ-TRUE Systems

Friday, 07-10-11, 07:58, מקור: ::: ::: נושא: אולפן והפקה
PSoloחברת TRUE Systems שמה לעצמה מטרה ביצור קדם מגברים/פראמפים למיקרופונים ובכך היא מתמחה וצברה מוניטין רב. עם איכות High-End אמיתית במחירים זמינים למוזיקאים וגם לאולפן הביתי, ובעזרת טכנולוגיות יצור מתקדמות, מעגלים חכמים, חלקים איכותיים וייצור קפדני בטוסון-אריזונה, True יצרו סדרה של קדם מגברים למיקרופונים אשר בקלות מתחרה במוצרים העולים פי 4 או יותר ולא פלא מקצוענים ברחבי העולם נשבעים עליהם.
לחברה כמה דגמים המתאימים ליישומי הקלטה מגוונים, מקדם מגבר בודד, דרך דגם סטראופוני, דגם ייעודי למיקרופון סרט ועד כזה המציע שמונה כניסות.
לאחרונה החליטה החברה להוציא דגם בודד המציע את איכויות החברה ביחידת ערוץ אחת, מה שגרם להתרגשות רבה אצל מי שחיפש פתרון מקצועי עם רף מחיר צנוע יותר. ה-P-SOLO מציע קדם מגבר גמיש, ובאיכות אולפנית שאינה נופלת מבחינת איכות הסאונד מהיחידות היוקרתיות בעולם. למוזיקאים, אומנים, אולפנים ביתיים ואולפנים מקצועיים המחפשים יחס המחיר לביצועים הטוב ביותר.

ה P-SOLO הוא גרסת ערוץ אחד למשפחת הקדם מגברים האיכותית למיקרופוני קונדנסר ומיקרופונים דינמיים של חברת TRUE Systems תוצרת ארה"ב. העיצוב והסאונד זהים ל-Precision 8 ו- P2 Analog זוכי הפרסים והתשבחות, והפעם באריזה שולחנית קומפקטית של ערוץ מיקרופון יחיד.
מדובר בקדם-מגבר מיקרופון מושלם לאולפנים ביתיים ומקצועיים המחפשים להעביר את מה שהמיקרופון שלהם מפיק באמת, עם סאונד טבעי, מוזיקלי ומפורט ביותר, והוא מתאים לכל סוגי המיקרופונים וההקלטות, קונדנסר או דינמי, ויוציא מהמיקרופון כל טיפת רזולוציה ללא צבע או עיוות.

העיצוב של ה P-SOLO מבוסס על מעגל מאוזן לחלוטין, Dual servo, ללא שנאי אודיו בכניסה או ביציאה, ועם תחום דינמי עצום המספק אות בריא ותחום היענות לא ייאמן של 1.5 הרץ עד  500 קה"ץ!
ה-P-SOLO גם מכיל כניסת כלי\דיירקט (DI) איכותית ברמת High-End. גם כאן הוא מצטיין באיכות וגמישות כאידאלי לגיטרה חשמלית, אקוסטית או בס בחיבור ישיר. הוא מציע חיתוך תדרים נמוכים בעזרת פילטר HP,  בד"כ להקלטות שירה כדי להנחית רעשי מגע ורעידות מבנה,  כמו גם מתח פאנטום 48V לקונדנסרים. הוא מכיל ספק כוח מובנה לצורך התמודדות עם הטווח הדינמי ומעברי הגל המהירים וחיווי 4 דרגות לאות הכניסה.
שתי היציאות המאוזנות  פעילות במקביל (עם מחברי XLR ו-TRS) מה שמאפשר שליחה למוניטור בזמן ההקלטה, או הקלטה של זוג ערוצים זהים בו-זמנית, לדוגמה בהקלטה של ערוץ נקי וערוץ מטופל דינמית.
כפתור הווליום הרחב מרהיב עין  ובמגע מעניק שליטה מדויקת על רגישות ההגברה עם אפשרות הנחתה מובנת של 10dB- עבור מיקרופונים עם מוצא אות גבוה במיוחד. את המוצר משלים המארז המסיבי והקומפקטי המבטיח אמינות גבוהה ומשלים את המראה איכותי של ה P-SOLO.
 • קידום עצמי
  RE: קאבר חדש שלי ושל אשתי לכבוד יום נישואין שנה. נשמח לחוות דעת!
  liorp: מקסים לשרשור המלא אחרון
 • ציוד היקפי
  RE: ממשק אודיו מומלץ שניתן להשאירו מחובר לחשמל
  mixtrim: שלחתי בפרטי תודה. לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - מפרטי מחשב
  RE: עזרה בבחירת מחשב נייד
  sigalgoldsobel: תודה! לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: איך (לא) לשרוף רמקול..
  nimrod: בבקשה: :) לשרשור המלא אחרון