תפריט
שלום אורח ::: Sat, 08 May 2021, 14:01
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Classic II - מהדורה מוגבלת של מיקרופון יוקרה מ-RØDE

Tuesday, 11-10-11, 20:00, מקור: ::: ::: נושא: אולפן והפקה
לציון אירוע "15 שנים של סאונד קלאסי", חברת  RØDE מוציאה מהדורת אספנים של הקונדנסר השפופרתי  Classic II, וזו תהיה מוגבלת ל-500 יחידות בלבד בכל העולם. דגמי הקלאסיק והקלאסיק 2 נולדו מתוך תשוקה לסאונד קלאסי משובח, כאשר כל אלמנט -  הקפסולה, השנאי, השפופרת, הגוף או הכבל - כולם עשויים באיכות הגבוהה האפשרית כיום.
בלב ה-Classic שוכנת שפופרת כפולת טריודה מהסוג הנדיר המצוי במיקרופונים נערצים מן העבר, עם אפיוני סאונד יוצאים מהכלל שהפכו אותו למבוקש ביותר, אך למרות שהיצור של מיקרופונים אלה הופסק לפני כ-30 שנה, החברה הצליחה להבטיח קו יצור מהמלאי הוותיק לשימוש בלבדי בדגם הקלאסיק.
השנאי, מיוצר במיוחד בידי Jensen המיתולוגית, תואם בצורה מושלמת את השפופרת 6072 ויחד עמה מעניקים את חותמת הסאונד הקלאסי החם, כאשר הקפסולות עצמן עשויות עבודת יד קפדנית ומצופות זהב. עיצוב ה-centere-electrode של ה-Classic המקורי שונה ל-edge-terminated ביורשו, והביא לירידה קלה ברמת הרעש.

ה-Classic II מציע לא פחות מ-9 מרקמי קליטה, וזאת בנוסף להנחתה משתנה ומסנן נמוכים. הגוף עשוי פליז ועובר פוליש לפני ציפוי הניקל בגוון שחור מאט, כולל הלוגו של המהדורה המיוחדת צרוב על הגוף. גם נרתיק המיקרופון ושנאי הכוח בגימור שחור ומסומנים בלוגו. טריודת 6072 מקורית נוספת (NOS) מגיעה עם המיקרופון במארז אלומיניום בצורת צילינדר עם לוגו ההנצחה בכדי להבטיח שנים ארוכות של סאונד קלאסי. בנוסף, המארז כולל ספרון אספנים המתעד את ההיסטוריה של דגם ספינת הדגל של RODE.
האחריות על מהדורת האספנים של ה-Classic II היא לכל החיים בכדי להבטיח את הטיפול המסור שמיקרופון מסוג זה דורש. לאחר רישום המיקרופון באתר החברה, יקבל הבעלים תעודת אחריות עשויה טיטניום הנושאת את שמו.
נתונים נוספים: היענות: 20 עד 20,000 הרץ, עכבת יציאה 200 אוהם, קפסולה "1 ומשקל 1440.
 • כללי - כל החנויות
  RE: בננה לרמקול ריצפתי
  acidhead: היי שמעון, אם אתה מתכוון לחיבור שיושב על הכבל רמקול ולא ברמקול עצמו, תמצא אותו בכל חנות שמוכרת רמקולים. אביזר סטנדרטי לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: הבדלי מיקס בכרטיסים שונים
  acidhead: יש מתאמי thunderbolt to pci (קופסה חיצונית) זה עובד יפה ב pcie אבל סביר שיהיה קשה למצוא היום pci. מבחינת ביצועים אם אתה לא מא לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  RE: איקולייזר לגיטרה אקוסטית
  Avodaraba: גם זה פתרון אבל זה ידרוש שימוש במחשב או פדאל כמו ה HX STOMP למשל לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Stayin' With Me - קצת גרוב שיזיז את הגוף ויעלה חיוך על הפנים
  subzero: Thank you vary much Sar :thankyou: Yes, the horns section is indeed real לשרשור המלא אחרון