תפריט
שלום אורח ::: Wed, 11 Dec 2019, 06:11
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

20/20BAS - יצור מחודש של אגדת המוניטור מ-Event

Friday, 02-12-11, 00:00, מקור: חלילית ::: ::: נושא: אולפן והפקה
בעקבות בקשות קהל המוסיקאים והטכנאים המקצועיים בעולם, חברת Event, הידועה במוניטורים High End שלה, משיקה מחדש את דגם המוניטורים האגדי ה-20/20BAS. הדגם היה בין המוניטורים הנמכרים והמבוקשים בעולם בזכות הסאונד ה"אמריקאי" הייחודי והתחום הדינמי הרחב.
דגם ספציפי זה משמש משנת 1995 ועד היום באולפנים גדולים כמוניטור Reference איכותי ואמין לכל סוג הקלטה ומיקס – בין אם ל"חומת" סאונד ענקית כמקובל ברוק האמריקאי, ועד למיקס להיפ-הופ או פופ עתירי משקל בתחום התדרים הנמוכים.

המוניטור מצוייד במגבר מוקפד חדש CLASS A/B איכותי המספק עד 120 וואט - המגבר הוא הפרט היחידי ששונה במוניטור לעומת הדגם המקורי, וזאת בכדי להתאים את הדגם לדרישות הקהל העכשווי.
ניתן להגיע עד לעוצמה של 105dB SPL בעבודה ממושכת, מה שמאפשר האזנה בעוצמות גבוהות בלי להגיע לסף הכאב של האוזן האנושית ועדיין ברמת דיוק ורזולוציה גבוהים במיוחד.

היענות התדרים (כיאה למוניטור מסוג זה) היא מ-35 הרץ (!) ועד 20 קילוהרץ, והוא מצויד ב-Crossover שקוף בנקודת 2300 הרץ, דבר המאפשר למוניטור להגיע לטווח התדרים הנמוך בצורה נקייה ולשמור על תחום התדרים הגבוהים סטרילי.
הפתח הקדמי מקנה לרמקול סאונד ברור בתדרים הנמוכים ומונע את מחלת ה"סאונד המרוח" שקיים במוניטורים רבים אחרים. ראוי לציין שתג המחיר שהוצמד למוניטורים האלה הינו מפתיע, דבר הופך אותם לרכישה הכדאית ביותר בתחום המוניטורים המקצועיים לאולפן כיום.
 • מש' Steinberg
  RE: חבור yamaha psrs770 לקיובייס 5
  ReuvenM: ה-PSR משנה את התוכנית/סאונד שלו בכל פעם. עדיף שתבחר סאונדים בתוכנה עצמה (כל ערוץ סאונד/תפקיד אחר), מתוך מודול וירטואלי, והמקל לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  ראש מגבר מנורות חלילית 120 w mp
  דויד: שלום קניתי ראש מגבר מנורות חלילית ישן שכתוב עליו mp 120w , ניגנתי עליו אצל המוכר כשהיה מחובר לסאבוופר כי זה מה שהיה לו לשרשור המלא אחרון
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  DrDataMiner: לא הייתי שם את אפל עם קורבן באף שלב :) ברור.... ברור. קורבן במבחינת המערכה הספציפית הזו, בזמן הספציפי הזה (שכן כל השווקים בעולם לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: המלצה לטכנאי מחשבים טוב
  Kwebos: תודה ראובן, בסוף (אחרי שבוע של עצבים שאני מנסה הכל) גיליתי בפוקס שמה שגרם לבעיות היה שנאי, שאין לי מושג מה עבר עליו, של מ לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */