תפריט
שלום אורח ::: Tue, 14 Jul 2020, 04:03
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

20/20BAS - יצור מחודש של אגדת המוניטור מ-Event

Friday, 02-12-11, 00:00, מקור: ::: ::: נושא: אולפן והפקה
בעקבות בקשות קהל המוסיקאים והטכנאים המקצועיים בעולם, חברת Event, הידועה במוניטורים High End שלה, משיקה מחדש את דגם המוניטורים האגדי ה-20/20BAS. הדגם היה בין המוניטורים הנמכרים והמבוקשים בעולם בזכות הסאונד ה"אמריקאי" הייחודי והתחום הדינמי הרחב.
דגם ספציפי זה משמש משנת 1995 ועד היום באולפנים גדולים כמוניטור Reference איכותי ואמין לכל סוג הקלטה ומיקס – בין אם ל"חומת" סאונד ענקית כמקובל ברוק האמריקאי, ועד למיקס להיפ-הופ או פופ עתירי משקל בתחום התדרים הנמוכים.

המוניטור מצוייד במגבר מוקפד חדש CLASS A/B איכותי המספק עד 120 וואט - המגבר הוא הפרט היחידי ששונה במוניטור לעומת הדגם המקורי, וזאת בכדי להתאים את הדגם לדרישות הקהל העכשווי.
ניתן להגיע עד לעוצמה של 105dB SPL בעבודה ממושכת, מה שמאפשר האזנה בעוצמות גבוהות בלי להגיע לסף הכאב של האוזן האנושית ועדיין ברמת דיוק ורזולוציה גבוהים במיוחד.

היענות התדרים (כיאה למוניטור מסוג זה) היא מ-35 הרץ (!) ועד 20 קילוהרץ, והוא מצויד ב-Crossover שקוף בנקודת 2300 הרץ, דבר המאפשר למוניטור להגיע לטווח התדרים הנמוך בצורה נקייה ולשמור על תחום התדרים הגבוהים סטרילי.
הפתח הקדמי מקנה לרמקול סאונד ברור בתדרים הנמוכים ומונע את מחלת ה"סאונד המרוח" שקיים במוניטורים רבים אחרים. ראוי לציין שתג המחיר שהוצמד למוניטורים האלה הינו מפתיע, דבר הופך אותם לרכישה הכדאית ביותר בתחום המוניטורים המקצועיים לאולפן כיום.
 • פוסט פרודקשן, וידאו, תצוגה ותמונה
  הטמעת פלייליסט יו טיוב בעמוד פייסבוק עסקי
  Yossi Mor: היי האם יש דרך להטמיע פלייסליסט שיצרתי ביו טיוב בעמוד עסקי בפייסבוק? אני יודע שאפשר ליצור לשונית יו טיוב בעמוד העסקי בפייסבוק אבל ה לשרשור המלא אחרון
 • סינתזה ומבנה צליל
  RE: קורס סינתזה ב Udemy
  ReuvenM: הרווח כולו של התלמידים שלך! אין עליך בתחום לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: המלצות על מיק אלחוטי (מדונה)
  Avodaraba: פעם היה לי את זה: קישור וזה עבד מצויין היום יש את זה קישור לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  RE: Apple's ARM wrestling - אופק חדש למעבדי אפל
  DrDataMiner: תודה, טל ! לאפל יש 2 סיבות להחלטה ואף אחת מהן לא קשורה ישירות לביצועים. אפל מעולם לא היו (למיטב ידיעתי וזיכרוני - וההיסטור לשרשור המלא אחרון