תפריט
שלום אורח ::: Thu, 21 Nov 2019, 11:03
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

20/20BAS - יצור מחודש של אגדת המוניטור מ-Event

Friday, 02-12-11, 00:00, מקור: חלילית ::: ::: נושא: אולפן והפקה
בעקבות בקשות קהל המוסיקאים והטכנאים המקצועיים בעולם, חברת Event, הידועה במוניטורים High End שלה, משיקה מחדש את דגם המוניטורים האגדי ה-20/20BAS. הדגם היה בין המוניטורים הנמכרים והמבוקשים בעולם בזכות הסאונד ה"אמריקאי" הייחודי והתחום הדינמי הרחב.
דגם ספציפי זה משמש משנת 1995 ועד היום באולפנים גדולים כמוניטור Reference איכותי ואמין לכל סוג הקלטה ומיקס – בין אם ל"חומת" סאונד ענקית כמקובל ברוק האמריקאי, ועד למיקס להיפ-הופ או פופ עתירי משקל בתחום התדרים הנמוכים.

המוניטור מצוייד במגבר מוקפד חדש CLASS A/B איכותי המספק עד 120 וואט - המגבר הוא הפרט היחידי ששונה במוניטור לעומת הדגם המקורי, וזאת בכדי להתאים את הדגם לדרישות הקהל העכשווי.
ניתן להגיע עד לעוצמה של 105dB SPL בעבודה ממושכת, מה שמאפשר האזנה בעוצמות גבוהות בלי להגיע לסף הכאב של האוזן האנושית ועדיין ברמת דיוק ורזולוציה גבוהים במיוחד.

היענות התדרים (כיאה למוניטור מסוג זה) היא מ-35 הרץ (!) ועד 20 קילוהרץ, והוא מצויד ב-Crossover שקוף בנקודת 2300 הרץ, דבר המאפשר למוניטור להגיע לטווח התדרים הנמוך בצורה נקייה ולשמור על תחום התדרים הגבוהים סטרילי.
הפתח הקדמי מקנה לרמקול סאונד ברור בתדרים הנמוכים ומונע את מחלת ה"סאונד המרוח" שקיים במוניטורים רבים אחרים. ראוי לציין שתג המחיר שהוצמד למוניטורים האלה הינו מפתיע, דבר הופך אותם לרכישה הכדאית ביותר בתחום המוניטורים המקצועיים לאולפן כיום.
 • גיטרות - Guitars
  אתר גיטרה חדש
  gil60c: עולם הגיטרה של גיל, אתר גיטרה חדש, חינמי וללא כוונת רווח. מטרתו היחידה היא קידום הנגינה בכלי האהוב עלינו. הכל אודות גיטרה. לשרשור המלא אחרון
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  TanTan: הדחף לשיחה הזאת הוא קנאה פשוט כי לרובנו אין את הכסף לדברים האלה אז אנחנו מעדיפים לתפוס אותם כמותרות או כלא משתלמים (&qu לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: החלפת סילניום רקטיפייר בגשר דיודות
  t-kol: אם כבר קנית,אין בעיה להחליף ולהשתמש בגשר דיודות, אבל חשוב, את סנף ה מינוס - להשאיר מנותק ואז למעשה עובדות בגשר רק שת לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: רעש מקיר משותף בדירה
  noiseatnight: לאחר הוצאה של כמעט כל מכשיר חשמלי מהשקע בבית של השכן בדירה הצמודה, גיליתי שהבעיה הייתה המקרר שלו - יש לו מקרר ישן, גדול ומרעיש שצמוד לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */