תפריט
שלום אורח ::: Wed, 08 Apr 2020, 10:53
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

T-47- מיקרופון קונדנסר שפופרתי מ-Behringer

Friday, 06-01-12, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה
ה-T-47 הינו מיקרופון קונדנסר מקצועי מבוסס שפופרת, המעניק את החום וסאונד הוינטאג' של המיקרופונים הקלאסיים.
STUDIO CONDENSER MICROPHONE T-47  מאז תחילת עידן ההקלטות חיפשו מהנדסי הקול אחר המיקרופון האולטימטיבי להקלטות אקוסטיות ושירה, ולרוב הבחירה הייתה של קונדנסרים מבוססי שפופרת (Vacuum Tube) וזאת עקב איכויות הסאונד הפתוח, בעל אופי וחום האופיינים לסוג זה. הבעיה, שעד עתה מיקרופון מבוסס שפופרת היה מעבר להישג ידו של בעל האולפן האישי, אך כעת גאה חברת ברינגר להציג את ה-T-47 (וה-T-1) המאפשרים לכל אחד ליהנות ממיקרופון שפופרתי במחיר שפוי.
 ללא ספק, הסאונד של 'מנורות' הינו עשיר וקטיפתי, ובלב המיקרופון מצויה השפופרת 12AX7 הפופולרית, כל אחת נבחרה בקפידה לעמידה בתכונות יציבות ועקביות, והיתרון הוא בתגובה של המיקרופון, הדומה לזו של האוזן האנושית, בכל הקשור להרמוניות ולחץ קול גבוה. יתרון נוסף יחסית להתקן טרנזיסטורי היא יכולת לכידת הניואנסים הקטנים באווירת הצליל, וה-T-1/7 מסוגלים ללכוד את הפרטים הקטנים ולהעביר בצורה שקופה את המקור.
 שני המיקרופונים מציגים מרקם קליטה ממוקד והדוק (קרדיואיד כיווני), מה שמנחית את הדליפה של סאונד מהצדדים ומאחור לבידוד מושלם. בולם הזעוזועים הכלול מתאים לכל סטנד ומעניק בידוד נוסף של רעשים חיצוניים כמו רעידות של מבנה ורעשי מגע.
 כמו כן נדרש, וכלול, ספק כוח לקדם מגבר המנורות הראשוני במיקרופון, וזה כולל מנחת תדר נמוך אם צריך, כבל 7-פין לחיבור המתח למיקרופון ויציאת XLR לסאונד.
 עוד נתונים: דיאפרגמה רחבה, שפופרות נבחרות ידנית, מתאים כמיקרופון ראשי וליישומי במה, דחיקת פידבק יעילה, קפסולה על בולם זעזועים, כבל מתח 10 מטר, והתקנים כלולים כמו בולם זעוזעים מסיבי, מגן רוח ותיק נשיאה מאלומיניום.
 • קידום עצמי
  RE: קאבר חדש שלי ושל אשתי לכבוד יום נישואין שנה. נשמח לחוות דעת!
  liorp: מקסים לשרשור המלא אחרון
 • ציוד היקפי
  RE: ממשק אודיו מומלץ שניתן להשאירו מחובר לחשמל
  mixtrim: שלחתי בפרטי תודה. לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - מפרטי מחשב
  RE: עזרה בבחירת מחשב נייד
  sigalgoldsobel: תודה! לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: איך (לא) לשרוף רמקול..
  nimrod: בבקשה: :) לשרשור המלא אחרון