תפריט
שלום אורח ::: Sun, 05 Apr 2020, 04:33
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

רימון - קורס פרוטולס היחיד בארץ המוסמך ע"י חב' אביד - כולל התוכנה

Tuesday, 10-01-12, 14:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: לימודים
כבר למעלה מעשרים שנה, פרו-טולס (ProTools) היא המערכת המובילה בעולם ליצירת מוזיקה ולעריכת פסקול לסרטים וטלויזיה. מאז 2010 הפכה פרו-טולס למערכת חופשית, הניתנת להתקנה על כל מחשב (mac או windows) ועל כל כרטיס סאונד תואם asio. בכך נפתחה הדרך למוזיקאים עצמאיים ולטכנאי פוסט-פרודקשן להשתמש בכלי החזק ביותר ליצירת מוזיקה ולעריכת סאונד, גם באולפן הביתי ובעלות הגיונית.
השנה החל שיתוף פעולה ייחודי בין בית ספר רימון ו- AVID, במסגרתו יועברו באופן בלעדי ברימון הקורסים הרשמיים של פרו-טולס. הקורסים יועברו ע"י מרצים מוסמכים של AVID, וילווו בתרגול רב ובהתנסות מעשית. משתתפי הקורס יצטרפו למשפחה בת עשרות אלפי משתמשים בפרו-טולס, יקבלו גישה לפורומים המוסמכים והמקצועיים ביותר, ויזכו לתעודת מפעיל פרוטולס רשמית של היצרן - תעודה המהווה דלת כניסה לכמה מאולפני הפוסט/המוזיקה המובילים בעולם.

כמו כן יזכו המשתתפים להנחות מיוחדות ברכישת תוכנת פרו-טולס וכרטיסי קול מקצועיים של AVID.  שימו לב: בנובמבר 2011 יצאה גירסה חדשה ומהפכנית - גירסה 10 של פרו-טולס. הקורס ברימון הוא היחיד בארץ שהוסמך ע"י היצרן ללמד את גירסה 10 של התוכנה. רימון הוא גם המוסד היחידי בארץ שהוסמך ע"י היצרן AVID ללמד את פלטפורמת פרוטולס ליצירה, הקלטה, עריכת פסקול והפקה מוסיקלית.
מתכונת הקורס: 11 מפגשים שבועיים בימי שישי 9:00-13:00.  תרגולים יתקיימו ביום שישי בסיום המפגש וכן ביומיים נוספים באמצע השבוע בשעות אחה"צ-ערב. סה"כ 44 שעות לימוד ו-66 שעות תרגול - הקורס המקיף והמעמיק ביותר בארץ.

הקורס הקרוב ייפתח ביום שישי ה- 20 לינואר  ההרשמה בעיצומה- מהרו להירשם, מספר המקומות מוגבל!
כל הנרשמים לקורס יזכו לקבל את תוכנת Pro Tools 10 במתנה!  
מורי רימון אשר הוסמכו רשמית ע"י חברת AVID ללמד את קורס הפרוטולס ברימון:  דוד לוריא - טכנאי הקלטות ומיקסים, מנהל מגמת הסאונד ברימון.  איתמר אשפר – טכנאי סאונד ומפיק מוזיקלי, אחד מעורכי פרוטולס הוותיקים ביותר בארץ.  ארז כספי - איש פרוטולס מנוסה והבעלים של אולפני ההקלטה המובילים "ברדו".

לפרטים והרשמה:  יזהר שכטר, rimon.protools@gmail.com ולציין מספר טלפון לחזרה  או להתקשר: רוני 03-5408882 (שלוחה 5)
 • קידום עצמי
  RE: בלוז קוסמי לייב
  ravitzj: מעולה,אחלה נגינה. לשרשור המלא אחרון
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  acidhead: שלח מכתב לאפל שימשיכו את הייצור, מזל :) לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  איך (לא) לשרוף רמקול..
  nimrod: זה יהיה נושא הסרטון הבא. אני מכין את ההמחשות. קבלו טיזר: קישור קישור קישור :) לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - תוכנה ואינטרנט
  RE: שאלה בסיסית בנושא מהירות אינטרנט
  חזי ח: מדוע יש צורך בהגבלת שידור אלחוטי ? בראוטר ? מה זה תורם ? לשרשור המלא אחרון