תפריט
שלום אורח ::: Mon, 21 Oct 2019, 00:57
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Millennia Media - הקלטות במחלקה ראשונה

Thursday, 01-03-12, 00:00, מקור: joav ::: ::: נושא: אולפן והפקה
Millennia חוזרת לישראל עם מבצע השקה מיוחד. החברה, שהחלה דרכה כחברה להקלטות בשנות ה-80' וצמחה לאחת היצרניות הנחשבות בתחום ציוד הקלטה משובח, מייצרת כיום מגוון מוצרים המתאימים ללקוחות בכל התחומים, עם קדם מגברי מיקרופונים, ערוצי הקלטה, קומפרסורים, איקוולייזרים, ממירים ומוצרים במשפחת ה-500 למארזים חיצוניים, ומוצריה זכו לפרסים ותשבחות בתעשייה ובתקשורת.  רשימת המשתמשים המקומית והבין לאומית כוללת את המי ומי של התעשייה מתחומי הרוק, פופ, ג'אז וקלאסי - רק בפילהרמונית הישראלית יש 24 ערוצים של פרה אמפ מילניה HV3, אלבומו האחרון של סטינג, פרסי האוסקר משודרים ומוקלטים על הציוד של מילניה ועוד.
עם התחלת היבוא לישראל ובשיתוף עם היצרן, היבואן מעניק הנחה מיוחדת של 10% לכל מי שיזמין את אחד ממוצרי Millennia מהמשלוח הראשון. ההצעה תקפה רק לחודש מרץ 2012 (לפרטים והזמנות בקישור המצורף מטה). להלן נתאר כמה מהמוצרים הבולטים של החברה.

STT1ה-STT1 הינו ערוץ הקלטה מלא בשיטה הייחודית למילניה, המשלבת נתיב שפופרתי או טרנזיסטורי לבחירה בלחיצת כפתור. המכשיר מציע פרה אמפ שפופרתי M2B וגם טרנזיסטורי HV3, כולל איקיו משני הזנים כפי שקיים במכשיר הקצה NSEQ2, שלושה אפיקי קומפרסיה בדמות קומפרסור TCL שפופרתי או טרנזיסטורי , וגם פסיבי, די-אסר להסרת הברות שורקות, מסלול ליין שפופרתי או טרנזיסטורי, DI ועוד.

HV3Cפרה אמפ קצה עליון הוא ה-HV3C. מדובר בקדם מגבר בתכנון טרנזיסטורי כפול (סטריאו) המציע סף עבודה דינמי במיוחד עם 23dB בכניסה  - רגישות כה גבוהה שאין צורך במנחת בכניסה כמקובל. העיצוב אינו כולל שנאי כניסה והוא לינארי במידת האפשר, מהיר ושקוף. הפרה אמפ מציע סאונד שאינו צבוע  ומאפשר לטכנאי לשמוע הקלטות אמינות יותר. שלב הכניסה זהה בין שני הצדדים להקלטה סטריאופונית HV35מאוזנת, ולהקפדה על איכות סאונד מירבית נשמר מעבר האודיו מאוזן לחלוטין גם בתוך המכשיר. שלב המוצא הטרנזיסטורי מציע טווח דינמי של 32dB הדוחף בקלות מעל 300 מטר של כבל ללא אובדן איכות כלשהו, ובקר העוצמה מכויל במדרגות של 1.5dB.
ה-HV35 מציג פרה אמפ ממשפחת HV3C בתצורה תואמת לסדרת 500 של מארזי API. אותה איכות כמו בקדם המגבר HV3 במארז קטן עם בקר עוצמה רציף, כניסת DI בחזית, לחצן רגישות להתאמה מושלמת למיקרופוני RIBBON, פילטר להנחתת תדר נמוך מתחת ל-80Hz, לחצן פנטום 48V, מנחת עוצמה 15dB והפיכת מופע (פאזה).
TD1
מערכת הקלטה רב שימושית ניידת היא ה-TD1, ומציעה 4 כניסות ייחודיות להתאמה מושלמת למקורות סאונד שונים או משתנים. שלב הכניסה לכלי נגינה מתפקד כ-DI ומציע כניסה הניתנת לבחירה בין שלב שפופרתי עם מנורת 12AT7 שקטה במיוחד או FET טרנזיסטורי.
בדרגת הכניסה קיים הפרה האיכותי האיכותי HV3 של מילניה שהוזכר מעלה, ולהעברת מיקס או ערוצים בודדים ממערכת הקלטה דיגיטלית מציע ה-TD1 נתיב טרנזיסטורי מדויק, ובנוסף, לצורך קבלת סאונד הישר מראש מגברי גיטרה ולהקלטה ישירה, מציע המכשיר שלב כניסה מיוחד בשיטת Speaker Soak. מערכת
הקלטה ניידת זו מציגה AD596עכבה משתנה הניתנת להתאמה למקורות הסאונד 470k/2m/10m, ובנוסף,מציעה מסלול Re Amp לשליחת ערוצי גיטרה או בס שכבר הוקלטו אל מגבר, ולהקלטה מחדש, וכן הדמיה מגנטית של פיקאפים מגיטרות גיבסון לס פול או פנדר סטרטוקסטר. הטווח הדינמי גבוה ביותר בהתאם לכל מוצרי מילניה, ואפשרויות המוצא כוללות שלב מאוזן או לא מאוזן לבחירת המשתמש על פי מערכת ההקלטה שלו.

ה-AD596 הינה מערכת ממירים באיכות גבוהה למארז 500. לראשונה מוצעת מערכת ממירים באיכות גבוהה מאוד המתאימה למארז API. המכשיר מעניק 8 ערוצי המרה מאנלוג לדיגיטל ברזולוציה גבוהה של 24/96, עם שעון פנימי איכותי וכולל סנכרון ונעילה לשעון חיצוני, כאשר כל החיבורים על צמה עם מחבר DB25 (טאסקם סטנדרטי).
כאמור, מתקיים כעת מבצע במחיר היכרות מיוחד, אותו ניתן לנצל במהלך חודש מרץ בלבד.
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  TanTan: גם במיקסים מובלגנים מאוד שיש ערוץ לכל דבר - זה מקשה לי על החשיבה, על היצירתיות ועל השמע, אני מעדיף קודם לסדר את הפרויקט לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  עזרה במיקום רמקולים ואקוסטיקה בחדר גדול
  Nurieli: שלום רב, עברתי לחדר גדול לאחרונה ומנסה אנוכי למקם בצורה הכי נכונה את פינת העבודה שלי. אני דיגיי ותיק ויוצר מוסיקה אלקטרוני לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: על ספוגים ורעש לשכנים, ומה עושים?
  Barikasasha: אני גרה בבניין משנות 70. בניין משותף ושומעת את השכנים בקיר. איך אפשר לאטום את הקיר במחיר סביר. הבנתי שיש מצר סלעים. אך ז לשרשור המלא אחרון
 • תיאוריה
  אתר גיטרה חדש
  gil60c: אני לא בטוח אם זה הפורום המתאים. אם לא אשמח אם תעבירו את ההודעה למקום הנכון. הכל אודות גיטרה. שעורי גיטרה,לימודי תאוריה, לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */