תפריט
שלום אורח ::: Sun, 16 Jun 2019, 22:18
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Millennia Media - הקלטות במחלקה ראשונה

Thursday, 01-03-12, 00:00, מקור: joav ::: ::: נושא: אולפן והפקה
Millennia חוזרת לישראל עם מבצע השקה מיוחד. החברה, שהחלה דרכה כחברה להקלטות בשנות ה-80' וצמחה לאחת היצרניות הנחשבות בתחום ציוד הקלטה משובח, מייצרת כיום מגוון מוצרים המתאימים ללקוחות בכל התחומים, עם קדם מגברי מיקרופונים, ערוצי הקלטה, קומפרסורים, איקוולייזרים, ממירים ומוצרים במשפחת ה-500 למארזים חיצוניים, ומוצריה זכו לפרסים ותשבחות בתעשייה ובתקשורת.  רשימת המשתמשים המקומית והבין לאומית כוללת את המי ומי של התעשייה מתחומי הרוק, פופ, ג'אז וקלאסי - רק בפילהרמונית הישראלית יש 24 ערוצים של פרה אמפ מילניה HV3, אלבומו האחרון של סטינג, פרסי האוסקר משודרים ומוקלטים על הציוד של מילניה ועוד.
עם התחלת היבוא לישראל ובשיתוף עם היצרן, היבואן מעניק הנחה מיוחדת של 10% לכל מי שיזמין את אחד ממוצרי Millennia מהמשלוח הראשון. ההצעה תקפה רק לחודש מרץ 2012 (לפרטים והזמנות בקישור המצורף מטה). להלן נתאר כמה מהמוצרים הבולטים של החברה.

STT1ה-STT1 הינו ערוץ הקלטה מלא בשיטה הייחודית למילניה, המשלבת נתיב שפופרתי או טרנזיסטורי לבחירה בלחיצת כפתור. המכשיר מציע פרה אמפ שפופרתי M2B וגם טרנזיסטורי HV3, כולל איקיו משני הזנים כפי שקיים במכשיר הקצה NSEQ2, שלושה אפיקי קומפרסיה בדמות קומפרסור TCL שפופרתי או טרנזיסטורי , וגם פסיבי, די-אסר להסרת הברות שורקות, מסלול ליין שפופרתי או טרנזיסטורי, DI ועוד.

HV3Cפרה אמפ קצה עליון הוא ה-HV3C. מדובר בקדם מגבר בתכנון טרנזיסטורי כפול (סטריאו) המציע סף עבודה דינמי במיוחד עם 23dB בכניסה  - רגישות כה גבוהה שאין צורך במנחת בכניסה כמקובל. העיצוב אינו כולל שנאי כניסה והוא לינארי במידת האפשר, מהיר ושקוף. הפרה אמפ מציע סאונד שאינו צבוע  ומאפשר לטכנאי לשמוע הקלטות אמינות יותר. שלב הכניסה זהה בין שני הצדדים להקלטה סטריאופונית HV35מאוזנת, ולהקפדה על איכות סאונד מירבית נשמר מעבר האודיו מאוזן לחלוטין גם בתוך המכשיר. שלב המוצא הטרנזיסטורי מציע טווח דינמי של 32dB הדוחף בקלות מעל 300 מטר של כבל ללא אובדן איכות כלשהו, ובקר העוצמה מכויל במדרגות של 1.5dB.
ה-HV35 מציג פרה אמפ ממשפחת HV3C בתצורה תואמת לסדרת 500 של מארזי API. אותה איכות כמו בקדם המגבר HV3 במארז קטן עם בקר עוצמה רציף, כניסת DI בחזית, לחצן רגישות להתאמה מושלמת למיקרופוני RIBBON, פילטר להנחתת תדר נמוך מתחת ל-80Hz, לחצן פנטום 48V, מנחת עוצמה 15dB והפיכת מופע (פאזה).
TD1
מערכת הקלטה רב שימושית ניידת היא ה-TD1, ומציעה 4 כניסות ייחודיות להתאמה מושלמת למקורות סאונד שונים או משתנים. שלב הכניסה לכלי נגינה מתפקד כ-DI ומציע כניסה הניתנת לבחירה בין שלב שפופרתי עם מנורת 12AT7 שקטה במיוחד או FET טרנזיסטורי.
בדרגת הכניסה קיים הפרה האיכותי האיכותי HV3 של מילניה שהוזכר מעלה, ולהעברת מיקס או ערוצים בודדים ממערכת הקלטה דיגיטלית מציע ה-TD1 נתיב טרנזיסטורי מדויק, ובנוסף, לצורך קבלת סאונד הישר מראש מגברי גיטרה ולהקלטה ישירה, מציע המכשיר שלב כניסה מיוחד בשיטת Speaker Soak. מערכת
הקלטה ניידת זו מציגה AD596עכבה משתנה הניתנת להתאמה למקורות הסאונד 470k/2m/10m, ובנוסף,מציעה מסלול Re Amp לשליחת ערוצי גיטרה או בס שכבר הוקלטו אל מגבר, ולהקלטה מחדש, וכן הדמיה מגנטית של פיקאפים מגיטרות גיבסון לס פול או פנדר סטרטוקסטר. הטווח הדינמי גבוה ביותר בהתאם לכל מוצרי מילניה, ואפשרויות המוצא כוללות שלב מאוזן או לא מאוזן לבחירת המשתמש על פי מערכת ההקלטה שלו.

ה-AD596 הינה מערכת ממירים באיכות גבוהה למארז 500. לראשונה מוצעת מערכת ממירים באיכות גבוהה מאוד המתאימה למארז API. המכשיר מעניק 8 ערוצי המרה מאנלוג לדיגיטל ברזולוציה גבוהה של 24/96, עם שעון פנימי איכותי וכולל סנכרון ונעילה לשעון חיצוני, כאשר כל החיבורים על צמה עם מחבר DB25 (טאסקם סטנדרטי).
כאמור, מתקיים כעת מבצע במחיר היכרות מיוחד, אותו ניתן לנצל במהלך חודש מרץ בלבד.
 • הסלון
  RE: ראובן, קח אותנו כמה צעדים אל עבר העתיד (הקרוב?)
  Dror_Shi: nirm123 המאמר הזה מציג תפיסה מאוד צרה של המציאות. זה שתהיה טכנולגיה כזו לא מבטלת את הצרכים המאוד אחרים שגורמים לאנשים להתח לשרשור המלא אחרון
 • אקוסטיקה, סביבת עבודה
  RE: למי יש כאן כיסא עבודה Aeron של Herman Miller?
  דיה: שלום לכולם, אם זה עדיין רלוונטי יש לנו שני כיסאות כיסא Aeron של Herman Miller למכירה (כיסא אחד נמצא אצלי בבאר שבע וכיסא נ לשרשור המלא אחרון
 • מש' Steinberg
  דגש בטמפו קיובייס 5
  אביעד1330: אהלן, יש לי קיובייס 5. אני מעוניין בדבר מאוד פשוט - שיר במשקל 4/4, שאני מעוניין שהדגש יהיה על הפעמה השלישית. משום מה א לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: שיר חדש, אשמח לפידבקים על המיקס
  UV: נשמע לי בסה"כ מצויין. סאונד גדול ומרשים לתופים וגם כל השאר נשמע טוב. מבחינה טכנית אומנותית זה באמת מצויין. אולי בטעם האיש לשרשור המלא אחרון