תפריט
שלום אורח ::: Fri, 23 Aug 2019, 05:14
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

יום פתוח ללימודי סאונד והפקה באולפני פלוטו 23.3.12

Friday, 09-03-12, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: לימודים
אולפני פלוטו גאים להציג שיתוף פעולה ראשון מסוגו בין אולפני פלוטו ומכללת שנקר, לימודי טכנאות סאונד בתוך האולפן הגדול והמתקדם בארץ.
יום הפתוח יתקיים ביום שישי ה- 23.3.12 בשעה 13:00, באולפני פלוטו, לבנדה 45 תל אביב, היכן שניתן להתרשם מכיתת הלימוד ומקופלקס האולפנים המפואר, להכיר את המרצים ולשמוע על תוכנית הלימודים.

מאולפני פלוטו נמסר: "כשהחלטנו לפתוח את בית הספר לעיצוב סאונד, ניסינו לחשוב איך היינו רוצים שייראו טכנאי העתיד שלנו. איזה כלים היינו רוצים שיהיו למי שאנחנו מקבלים לעבוד אצלנו בפלוטו? מטרת הלימודים הינה להכשיר כוח עבודה מקצועי לגופי שידור והפקה,אנשי הגברה,טכנאי קול, בדגש על ניסיון מעשי ,תוך ביצוע עבודה בתנאי שטח, ורכישת ידע תאורטי נרחב בתחומי החשמל ,האלקטרוניקה וההפקה המוסיקלית.
אנו מאמינים שלבוגר המסלול המלא יהיה כל הדרוש כדי להיות טכנאי מצליח אצלנו, או בכל מקום אחר. בנוסף לאפשרות להשתלב בתעשיית המוסיקה, השתדלנו להעניק ידע שיפתח דלתות במגוון של תחומים, כמו תעשיית הקולנוע, טלויזיה, רדיו, תיאטרון, משחקי מחשב ועוד."
האולפנים גייסו את טובי התעשייה - סיימון ויינשטוק, אלכס זברובסקי, יורם וזן, טלי כ"ץ, צחי יוסיפוביץ, גדי פיינגולד, ברק יחזקאלי, דניאל אנגליסטר, נעם לוינברג ואחרים, ללמד את סודות המקצוע. הם דאגו לסדנאות אמן עם האנשים שקראתם את שמותיהם בלייבלים הגדולים - יוסי פיין משה לוי ועוד, בנו כיתה משובחת עם MiniMac לכל תלמיד ו-Booth כיתתי להקלטה, ויותר מכל – פותחים בפניכם את האולפן - שתוכלו לשמוע, לראות, לגעת ובעיקר להרגיש איך עושים את זה נכון.

בסיום הלימודים יקבל הסטודנט תעודת "בוגר לימודי עיצוב סאונד" של מכללת שנקר ואולפני פלוטו, ויצויד בתיק עבודות המשקף את עבודותיו וביצועיו בשנות הלימודים. התלמידים המצטיינים יוכלו להשתלב בסטאז' מקיף באולפני פלוטו. מספר המקומות מוגבל! הקדימו להרשם.
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: ACTIVE MONITOR CONTROLLERS
  Dror_Shi: וואלה, לא שמתי לב שמדובר בBabyface, אכן יש לו מוניטור קונטרול על הכרטיס עצמו. לשרשור המלא אחרון
 • תופים וכלי הקשה
  מורה לתופים - מרכז תל אביב
  zoharr: אהלן, ביתי בת ה-12 רוצה להתנסות בתופים. אני מחפש מורים\סטודיו ללימוד למתחילים במרכז תל אביב. יש המלצות\דיעות ? תודה לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  RE: לייטנסי מוזר
  acidhead: :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: תיקון מקלדת שליטה: משקולות קלידים
  nimrod: אם לא תמצא פתרון קרוב, דבר איתי. אני באזור זיכרון יעקב.. :) לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */