תפריט
שלום אורח ::: Mon, 20 Jan 2020, 23:41
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Golden Ensembles 3 - כלים חדשים לריאקטור מ-Musicrow

Tuesday, 10-04-12, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: תוכנות ותוספים
Musicrow מקבוצת LFO החיפאית, משחררים את Golden Ensembles 3, חבילה מרשימה הכוללת 44 אנסמבלים לפלטפורמת הריאקטור של נאטיב אינסטרומנטס.

Reaktor Ensembles by Musicrow - Golden Ensembles 3

החבילה כוללת כעת את שני המגה-סינטים Ebola ו-Cobra, את מכונת הבאסים החדשה Bass Lab, לצד סינטיסייזרים ומחוללי צליל מצוינים נוספים. בנוסף מכילה החבילה הדמיות לאפקטים ומעבדי צליל קלאסיים כגון Crow Tape Echo ו-Vintage Chorus וכלים ייחודיים לעיצוב סאונד כגון Sound Pilot, Executer ו-White FX.

מכשירים חדשים בחבילה:
Sound Pilot הוא מכשיר המטשטש את ההבדל בין מעבד צליל למחולל צליל. מדובר בסינתסייזר ייחודי אשר משתמש בסיגנל האודיו על מנת ליצור אפקטים ריתמיים מסונתזים. תוצאה היא מכשיר שפותח אופקים חדשים בפני המפיק ומעצב הסאונד שמחפש טביעת סאונד חדשנית.

Bass Lab 2 הוא סינטיסייזר בס ייעודי אשר מסוגל להפיק מנעד רחב של צלילי בס אלקטרוניים פאנצ'יים ושמנמנים במיוחד. הסינטי משתמש באוסילטורים רבי עוצמה, מעטפות סופר מהירות עם Breakpoint לעיצוב סאונדים חריפים במיוחד, Bass Booster, Transient Shaper, ופיצ'רים רבים נוספים אשר הופכים את Bass Lab למכשיר מהשורה הראשונה בתחום עיצוב צלילי באס אלקטרוניים.

Analogica מדמה את ההתנהגות והסאונד של פילטרים אנאלוגיים. הוא משלב ממשק נוח ופשוט לשימוש עם מבחר פיצ'רים ואופציות מודולציה מתקדמות.

Phase Lab הוא כלי לתיקון בעיות פאזה וcomb filtering, אשר נובעות מהקלטות מרובות מיקרופונים. בנוסף הוא יכול לשמש בתוך כלי ייחודי לעיצוב סאונד על ידי השפעה על הפאזה של הסיגנל.

Green Master Tape הוא מכשיר אשר מדמה את הסאונד והתכונות של טייפ ¼ אינץ', עם הרוויה האופיינית, Wow and Flutter, הרעש, Crosstalk, ריכוך התקפים ושאר המאפיינים שגורמים לטייפ לשמש כגורם אשר מאחד ערוצים רבים לכדי קטע מוגמר עם סאונד מגובש.

אנסמבלים נוספים בחבילה עודכנו עם תכונות חדשות, ממשק משתמש חדש, ומגוון גדול של סאונדים ופריסטים חדשים.
Golden Ensembles 3 עולה 169 יורו וניתן לרכישה במחיר היכרות של 99 יורו עד 30 באפריל 2012.

 • מחשבים - חומרה
  RE: מחשב נייד לגיימינג - מתאים להפקת אודיו ?
  Silenus: לא כלכך מתחשק לי לחכות עוד כ 3 חודשים אבל הדגמים הבאים של ה imac עשויים להיות מאוד אטרקטיבים. מה שאפל עושים בד"כ א לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: Hells Bells live
  ravitzj: :clap: :clap: לשרשור המלא אחרון
 • דיג'יי - DJ's
  RE: Serato dj lite
  acidhead: - נסה לחבר את הקונטרולר לכל חריצי ה usb האחרים במחשב ובדוק (תמיד ישירות, לא עם מפצל usb). - נסה להעלות את ה buffer size בהגד לשרשור המלא אחרון
 • SoundBoard - סאונד מקצועי
  RE: תאימות מקלדת שליטה ראדיום 49 לווינדוז 7 או 10
  acidhead: יעבוד על 7 וגם כנראה על 10 (תריץ את הדרייבר במצב תאימות ""Run this program in compatibility mode for: Windows 7&qu לשרשור המלא אחרון