תפריט
שלום אורח ::: Sun, 15 Sep 2019, 17:05
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Golden Ensembles 3 - כלים חדשים לריאקטור מ-Musicrow

Tuesday, 10-04-12, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: תוכנות ותוספים
Musicrow מקבוצת LFO החיפאית, משחררים את Golden Ensembles 3, חבילה מרשימה הכוללת 44 אנסמבלים לפלטפורמת הריאקטור של נאטיב אינסטרומנטס.

Reaktor Ensembles by Musicrow - Golden Ensembles 3

החבילה כוללת כעת את שני המגה-סינטים Ebola ו-Cobra, את מכונת הבאסים החדשה Bass Lab, לצד סינטיסייזרים ומחוללי צליל מצוינים נוספים. בנוסף מכילה החבילה הדמיות לאפקטים ומעבדי צליל קלאסיים כגון Crow Tape Echo ו-Vintage Chorus וכלים ייחודיים לעיצוב סאונד כגון Sound Pilot, Executer ו-White FX.

מכשירים חדשים בחבילה:
Sound Pilot הוא מכשיר המטשטש את ההבדל בין מעבד צליל למחולל צליל. מדובר בסינתסייזר ייחודי אשר משתמש בסיגנל האודיו על מנת ליצור אפקטים ריתמיים מסונתזים. תוצאה היא מכשיר שפותח אופקים חדשים בפני המפיק ומעצב הסאונד שמחפש טביעת סאונד חדשנית.

Bass Lab 2 הוא סינטיסייזר בס ייעודי אשר מסוגל להפיק מנעד רחב של צלילי בס אלקטרוניים פאנצ'יים ושמנמנים במיוחד. הסינטי משתמש באוסילטורים רבי עוצמה, מעטפות סופר מהירות עם Breakpoint לעיצוב סאונדים חריפים במיוחד, Bass Booster, Transient Shaper, ופיצ'רים רבים נוספים אשר הופכים את Bass Lab למכשיר מהשורה הראשונה בתחום עיצוב צלילי באס אלקטרוניים.

Analogica מדמה את ההתנהגות והסאונד של פילטרים אנאלוגיים. הוא משלב ממשק נוח ופשוט לשימוש עם מבחר פיצ'רים ואופציות מודולציה מתקדמות.

Phase Lab הוא כלי לתיקון בעיות פאזה וcomb filtering, אשר נובעות מהקלטות מרובות מיקרופונים. בנוסף הוא יכול לשמש בתוך כלי ייחודי לעיצוב סאונד על ידי השפעה על הפאזה של הסיגנל.

Green Master Tape הוא מכשיר אשר מדמה את הסאונד והתכונות של טייפ ¼ אינץ', עם הרוויה האופיינית, Wow and Flutter, הרעש, Crosstalk, ריכוך התקפים ושאר המאפיינים שגורמים לטייפ לשמש כגורם אשר מאחד ערוצים רבים לכדי קטע מוגמר עם סאונד מגובש.

אנסמבלים נוספים בחבילה עודכנו עם תכונות חדשות, ממשק משתמש חדש, ומגוון גדול של סאונדים ופריסטים חדשים.
Golden Ensembles 3 עולה 169 יורו וניתן לרכישה במחיר היכרות של 99 יורו עד 30 באפריל 2012.

 • קידום עצמי
  בלוז לחילוני - הקלטה מעודכנת, מה דעתכם?
  liorp: לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: חיבור USB C
  acidhead: בעדיפות לכבל ללא מתאמים פיזים. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  מגבר halilit 200w משופץ
  shak11: שלום, ברשותי מגבר חלילית 200w אשר נהרס ושופץ. כיום הוא שופץ לדמות מגברים(בין כניסות 1-4) עם מנורה אחת מבוטלת שלא קיימת ולא עובדת במגב לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: יחס ליפופים / מספר ליפופים / התנגדות בשנאי
  ReuvenM: לא הבנתי אם מעשית או שאתה רוצה ללמוד את הנושא? מעשית, בנה את העכבה הנדרשת בכל צד של השנאי על פי עובי החוט וכמות הליפופים שתידרש תו לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */