תפריט
שלום אורח ::: Sat, 08 Aug 2020, 17:42
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

StudioLive  - מיקסרים דיגיטליים עתירי יכולות מ-PreSonus

Tuesday, 01-05-12, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ
סדרת ה-StudioLive ממשיכה להכות גלים עם דגמים חדשים, וכעת גם עם יכולות חדשות ומתקדמות ביותר, וזאת בהתאמה לאולפני הקלטה, מופעים חיים ואולפני שידור. כעת בסדרה הדגמים  StudioLive 16.0.2 - עם 8 כניסות מיקרופון ו-4 ערוצי סטריאו , StudioLive 16.4.2 - עם 16 כניסות, 4 קבוצות, 6 שליחות ויציאות סטריאו/מונו,   וה-StudioLive 24.4.2 - עם 24 כניסות, 4 קבוצות, 10 שליחות/מיקסים ויציאות סטריאו/מונו.
StudioLive 16.4.2
זוכת פרס MIPA למצוינות וחדשנות  זו שנה שלישית ברציפות, הסדרה מציעה דגמים עם כניסות/יציאות שונות בהתאמה לצרכים, ומצוידת בכל הדרוש עבור הפקת סאונד להופעה חיה, כולל 28 קומפרסורים, 28 לימיטרים, 28 גייטים, 28 מסנני נמוכים, ריוורב/דיליי סטריאו, לימיטרים ליציאות הסטריאו ועוד, ומכאן שהמיקסר חוסך רכישת ציוד נילווה וזמן רב בניידות ציוד.

כל האפקטים נוצרו ומעובדים ברמת דיוק גבוהה לביצועי אודיו מקסימליים וגם עם מוסיקליות רבה. בנוסף, StudioLive משלבת בטבעיות בין מיקסר דיגיטלי מקצועי לבין מערכת הקלטה רב-ערוצית מלאה ובכך מעניקה את הסביבה היצירתית ביותר עבור הופעות חיות והפקה אולפנית .

כעת התחדשה הסדרה עם כמה תוספי תוכנה מעניינים, ביניהן יכולות שליטה אלחוטיות על יציאות ה-AUX באמצעות QMix, תוכנה להתקני אייפון אייפוד ואייפאד, וזאת בנוסף לשליטה על המיקס באמצעות Virtual Studio Live. 
עם כניסות מיקרופון מסוג XMAX  עתירות דינמיקה ומנוע הקלטות מובנה 32X18 נתיבים, המיקסר מושלם להקלטות הרכבים באולפן או בהופעות. ה"ערוץ השמן" מציע איקיו 4 אפיקים עם טכנולוגיית EyeQ מוסיקלית למדי, קומפרסיה, לימיטר וגייט בכל ערוץ, ולרשות המשתמש מנוע DSP לאפקטים אולפניים הכוללים מרחבים, השהייה, מותני טמפו ומודולציות, כאשר כל הסטאפ ניתן לשמירה ואחזור במועד מאוחר.

StudioLive 16.0.2עם ה-QMix ניתן לפתור מצוקה שכיחה באולפנים או במוניטור במה, כאשר עד 10 מוסיקאים יכולים לשלוט על המיקס שלהם במוניטור באמצעות התקן נייד אלחוטי וזמין.
עם מנוע ה-Smaart החדש החברה התחילה לשלב טכנולוגיית מדידה אקוסטית עבור מופעים, כך שניתן לייטב את התוצאה במהירות ועם ניידות ישירות במיקסר. ניתן לאתר תדרי פידבק ולגרום למערכת ההגברה להשמיע סאונד נעים יותר מבלי להיות בעל תואר באקוסטיקה.

StudioLive מציגה ממשק חדשני ואינטואיטיבי עם תכונת QuickTouch לגישת בזק לכל פרמטר, מיקס, אפקט ושליחה, ובכך מאפשרת שליטה יצירתית במהלך ההפקה. פונקציות שמירה וטעינה כלולות בכדי לשמור הגדרות ערוץ, הגדרות אפקט, שמירת מיקסים מלאים ועוד.
המערכת מציגה ממירי איכות המקנים 118 דיבי תחום דינמי, וממשק האודיו כולל מניעת ריצוד אות ומאפשר הקלטה של עד 32 ערוצים ו-18 ערוצי השמעה בו זמנית. כל ערוץ הקלטה יכול לקבל טיפול ב"ערוץ השמן", ויכולת ההשמעה הרב-ערוצית מאפשרת מיקס מפורט ומטופל כולל מנוע סיכום בעל כמה אלגוריתמים או שילוב הקלטות במופעים חיים.

החיים בעבודות הקלטה קלים יותר בעזרת תוכנת ההקלטות המצורפת, CAPTURE, אשר תוכננה במיוחד עבור המיקסר, ותוכנת StudioLive HDR מקנה יכולות עריכה כמו גם ייצוא של קבצים לתאימות עם תוכנות הקלטה פופולריות. 
::: ראו כתבה ראשונה על המיקסר ::: שליטה אלחוטית בהופעות
 • מוסיקה אלקטרונית
  עברי לידר - המזרח התיכון Prod.By Sam Halabi// - (Amit copel
  acProd: היי , זה רמיקס שלי לשיר המזרח התיכון של עברי לידר (חלק מתחרוןת רמיקסים של מכללת BPM) :) קישור לשרשור המלא אחרון
 • על המדרגות - לפני רכישה
  כמה שווה היום SIGNAL MP2?
  Smilan: היי, מה הערך של פרהאמפ טרנזיסטורי כפול של סיגנאל עם יחידת שליטה פאסיבית למוניטורים ביד שניה? לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: מחפש חומר תאורטי בעברית
  Zmani: ניסיתי בעבר דבר דומה עם רכיב מקפיץ מתח מתכוונן שנקרא 1200W אבל במציאות לא סיפק את הסחורה ונשרף בניסיונות הראשוניים.הממיר שה לשרשור המלא אחרון
 • 24 שעות- אוף טופיק
  פוסט וירטואלס תקופתיים אה-דה-לה-קורונה
  mixtrim: הפוסט סוף סוף הושלם! התוכן פוזר בהתאמה במקומו בשרשור הזה רק לטעימה מה קבלתם הפעם: מיועד כמובן עבור זה (שגם התווסף לשרשור המלא אחרון