תפריט
שלום אורח ::: Tue, 14 Jul 2020, 00:34
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

מסיבת השקה ל-ElectriCIty - החממה ל DJ's ויוצרים אלקטרוניים

Thursday, 03-05-12, 00:00, מקור: ::: ::: נושא: לימודים
מיטב ה-DJ's ינגנו ביום חמישי בקמפוס אוניברסיטת תל אביב במסגרת השקת פרויקט ElectriCity. מדובר בפרויקט קהילתי עצמאי ללא מטרות רווח, שהוקם בשיתוף עם אוניברסיטת ת"א ומכללת BPM למוסיקה. 
מטרתו של הפרויקט לספק בית ליוצרים ו-DJ's, לעודד יצירה ולמידה משותפת, ובו יקבלו כלים, ידע ובמה הנחוצים להתפתחות המוזיקלית והמקצועית שלהם - מעין מגרש משחקים שיתופי בו הכל מותר.
 
החממה תחל את פעילותה בחמישי - 3.5.12 , ותקיים 6 מפגשים, אחת לשבוע בימי חמישי בין 18:00- 23:00, במתחם "חמישי בקמפוס" באונ' ת"א. המפגשים יכללו סשן עבודה פתוח בלווי מנטורים, הרצאות, סדנאות, מסיבות ועוד, כשאחד התוצרים של החממה הוא ליין מסיבות שירוץ במועדונים נבחרים בעיר (כגון הבלוק, החתול והכלב ועוד, אשר שותפים בתוכן השוטף של החממה - הם מתארחים אצלנו ואנחנו אצלם).
 
השיא צפוי להיות ביום הסטודנט באונ' ת"א, שם יקום מתחם מיוחד ל-ElectriCity ובמה אלקטרונית בה ינגנו חניכי החממה לצד DJ's מוכרים. 
ביום חמישי, ה-3 למאי, תושק כאמור פעילות החממה במסיבה בת 6 שעות החל מהשעה 17:00 בקמפוס האוניברסיטה (כניסה חופשית), עם DJ's וליינים של מועדונים מובילים בעיר: 
טלפייר (גל פרץ שמנגן בחתול) שמגיע מטעם bpm והחתול 
ליין המאש-אפ ADD 
ליין הדאבסטפ kids up late 
מועדון הדואר (אמרקורד) 
הסטוראג׳ 
הפקת הטראנס Doof Records 
במהלך כל ימי החממה תהיה עמדת DJ בה תינתן במה לדי-ג'יים לנגן באירוע ולחשוף את המוזיקה שלהם. לפרטים ומידע על השתתפות 072-2204452 או במייל :: לעמוד הפייסבוק של הפרויקט :::  לפרטים: אילן 054-5422487 
 • פוסט פרודקשן, וידאו, תצוגה ותמונה
  הטמעת פלייליסט יו טיוב בעמוד פייסבוק עסקי
  Yossi Mor: היי האם יש דרך להטמיע פלייסליסט שיצרתי ביו טיוב בעמוד עסקי בפייסבוק? אני יודע שאפשר ליצור לשונית יו טיוב בעמוד העסקי בפייסבוק אבל ה לשרשור המלא אחרון
 • סינתזה ומבנה צליל
  RE: קורס סינתזה ב Udemy
  ReuvenM: הרווח כולו של התלמידים שלך! אין עליך בתחום לשרשור המלא אחרון
 • הגברת ותאורת מופעים - PA
  RE: המלצות על מיק אלחוטי (מדונה)
  Avodaraba: פעם היה לי את זה: קישור וזה עבד מצויין היום יש את זה קישור לשרשור המלא אחרון
 • Apple, Logic
  RE: Apple's ARM wrestling - אופק חדש למעבדי אפל
  DrDataMiner: תודה, טל ! לאפל יש 2 סיבות להחלטה ואף אחת מהן לא קשורה ישירות לביצועים. אפל מעולם לא היו (למיטב ידיעתי וזיכרוני - וההיסטור לשרשור המלא אחרון