תפריט
שלום אורח ::: Thu, 02 Dec 2021, 05:29
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

Kemper Profiling Amp - אלפי מגברים במכשיר אחד

Friday, 15-06-12, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: כלי נגינה והפקה

ההתנהגות הדינמית והתחושה בנגינה עם מגבר שפופרות הינה מורכבת ביותר לפיענוח, ולמרות שישנם מדמי מגברים בשפע, הם יותר מציעים פתרון של נוחות מאשר משכנעים לגמרי בתוצאה, ועל כל אלה ראוי להזכיר את הקנאות של גיטריסט לסאונד ולמגבר שלו. הדמייה טוטלית של מגבר "מנורות" דורשת צלילה לעומקם של רכיבים והתנהגותם באינטראקציה עם המגבר, עם אות הגיטרה ועם שלל משתנים בכל שנייה. סיפור יקר ומורכב הדורש כוח עיבוד רב.
כעת מגיע מוצר חדיש הבא להתמודד עם כל המורכבות הזו, ומסוגל לייצר עותק מכל מגבר קיים תוך 30 שניות!

Kemper Profiling Amp

Christoph Kemper כבר 15 שנה גורם לצליל דיגיטלי להישמע אנלוגי וזאת עם מוצר הדגל Access Virus הסופר-פופולרי, אגדה בפני עצמה. בשנים האחרונות הוא ריכז מאמצים רבים כדי ליצור הדמייה דיגיטלית מדוייקת של מגברים, ובמקום מסלול דיגום רכיבים הקיים אצל אחרים (כמו פראקטל המעולים) הוא חיפש פתרון בקונבולושן (הלבשה של אופי אות אחד על האחר, מה שקיים בהדמיות ריוורבים רבות).

כדי לייצר פרופיל של מגבר ספציפי באמצעות ה-Kemper Profiling Amp שנראה מרשים במיוחד וזכה כבר בפרסים עבור הישג טכנולוגי מופלא, כל שיש לעשות זה לנגן דרך הקמפר לתוך המגבר הקיים (שלך או כזה שהשאלת) ולכוון פרמטרים כמו איקיו, רמקול, מיקרופון וכדומה, עד הגיעך לסאונד שאתה רוצה. כאן המגבר למד את התוצר ועובר למצב יצירת פרופיל,  ובוחן את התנהגות הנתיב והיענות התדרים, רמות עיוות והרמוניה באמצעות אותות שונים כדי ליצור את ההדמייה האותנטית ביותר.
כאשר התהליך הזה מסתיים (כ-30 שניות) ניתן להשוות מיידית בנגינה דרך הדיגום של קמפר לבין המגבר המקורי ובלחיצת כפתור בלבד. באופן מפחיד ההעתק נשמע זהה! רק שכעת יש למשתמש יותר יכולות שליטה ואפשרויות סאונד מהדגם המקורי, ביניהן שליטת הגיין והדיסטורשן, התנהגות מגבר ההספק, דחיסה וססטיין, גודל הארגז ועוד, וכמובן שהכפתורים המסורתיים של בס, מיד וטרבל תמיד בנמצא.
בנוסף לכל האפשרויות הנ"ל קיימים ארבעה פדלים וירטואליים לפני דרגת סימולצית המגבר, כמו גם מודולציה, דיליי וריוורב אחרי דרגת ההדמייה ועוד לולאת אפקט חיצוני להשלמת התמונה.

ה-Kemper מגשים את חלומם של דורות גיטריסטים - ללכוד את הנשמה של המגברים לתוך קופסה קטנה. הוא מאפשר לכל נגן לייצר דיוקן מדויק מכל מגבר שתחת ידו, לשמור אותו בזכרון ולקחת אותו לכל מקום. זה כולל גם מצבי הקלטה באולפן או העמדת מיקרופון ספציפית. בתוצאה מקבלים פרהאמפ גיטרה אמיתי, עם כפתורי גיין, פרזנס וטון, מוכן לחיבור למגבר, מערכת הגברה או ציוד הקלטה באולפן. להבדיל מהדמיות מגברים סטטיות, ה"פרופיל" המדובר כאן הינו המהות החיה והדינמית עם תמונה רב מימדית של מגבר מנורות קיים. מכאן שגם שינוי כל פרמטר יהיה זהה בהתנהגותו לדגם המקור.

ה-Kemper Profiling Amplifier  מגיע עם 200 קביעות מוכנות מראש, וזאת בליווי משאבים אינטנסיבי באינטרנט (מאות מגברים שהונצחו בידי אחרים, מוכנים לשימוש), מציג שליטת גיין מעל 80 דיבי ויכולת אוטומטית לפצות ווליום במצבי קלין... מכאן הדימיון פתוח לשנות פרמטרים פנימיים כאילו אתה יצרן המגבר המקורי (אפילו את ספק הכוח שלו, התנהגות כפתור, או לקבוע בלאי - חדש או וינטאג').

מבחינת חיבורים לרשותך DI מובנה היכול לפצל את האות בין יציאה ישירה עבור הקלטה של הצליל היבש לבין המגבר. דרגת הכניסה מציגה עכבה גבוהה הנדרשת לפיקאפ ועם נתיב אות שקוף למהדרין. חיבורי לולאת אפקט חיצוני כבר הוזכרו, ושתי יציאות עצמאיות קיימות, חיבור אולפני מאוזן וזוג מחברי TRS כולל יציאת מוניטור המציעה את סאונד המגבר ללא הרמקול, טוב לחיבור מגבר קיים אחר. כמו כן מצויד הקמפר בממשק וחיבורים דיגיטליים, ממשק MIDI, כניסות פדל, חיבור רשת וממשק USB.

 • כלי נגינה - כללי
  הזמנה מחול
  Basskiks: ערב טוב אני מעוניין להזמין מחול מסוויץ או טומאן ציוד יש למישהו ידע בחניות הללו? לא יודע אם זה המקום הנכון לרשום פשוט לא לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  אלתור מוסיקלי על 2 - כלי נגינה יחד
  chai050: אלתור מוסיקלי על 2 כלי נגינה סיניים - בטבע ה ג'ונגל חג שמח לשרשור המלא אחרון
 • פלגינים חינמיים מומלצים
  RE: Baby Audio...Adult Result (סדרת החינמים של BABY Audio)
  DrDataMiner: סתם תוספת קטנה, לחג-פשיטת הרגל להמונים (Black Friday) : החברה מציעה - בשיתוף עם אתר Bedroom Producers Blog - את הקומפרסור לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: עזרה בבחירת כרטיס קול
  yonatanstn: חברים תודה רבה על כל התגובות והעזרה מעריך שהקדשתם מזמנכם גם לפרט ולהסביר יותר לעומק! אבדוק את הדברים. תודה לשרשור המלא אחרון