תפריט
שלום אורח ::: Thu, 24 Aug 2017, 02:19
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

EON ONE - מיני מכוורת להגברה קומפקטית מ-JBL

Tuesday, 26-07-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: הגברת קול, DJ

מערכת הגברה אולטרה-קומפקטית עם פיזור מעולה ויכולות הזרמת אודיו

החברה מפתיעה שוב בתחום הגברה ניידת וקומפקטית להפליא, וזאת בדמות ה-EON ONE - מערכת הכל-כלול להגברה איכותית בכל מקום, מהפקות תיאטרון, דרך הופעות אקוסטיות ועד להקות קטנות.

מדובר במערכת הגברה הכוללת linear-array, המפיקה אודיו ודיבור בצורה נקיה וברורה לרוחבו של האולם. סאבוופר בגודל "10 מפיק את הנמוכים החזקים הנדרשים כדי להשאיר את הרוקדים ברחבה, בעוד מיקסר 6-ערוצים הכולל אפקטים ואיקיו מאפשר התאמה אישית לכל מקום ואירוע.

המערכת מציעה תמיכה בשידור בלוטות' להזרמת מוסיקה באמצעות התקן נייד, והטוב מכל - המערכת קומפקטית וקלה דיה לנשיאה ביד אחת - מעולה לאמנים מופיעים וליישומים הדורשים מינימום מפעילים.

מערכות הגברה היוו תמיד אתגר בכל הקשור לאיזון הקריטי שבין ניידות ואיכות הצליל, כאשר העלות והגודל קבעו תמיד את עומק הפשרה בביצועים. JBL החליטו לשנות את כללי המשחק עם מערכות הליין-אריי שלה, וכעת ה-EON ONE מביא את האיכות המקצועית והנסיון הרב של החברה לכל אירוע, יהיה זה מופע באתר בילוי, במות בידור,  כנסים ונאומים, הרקדה ואפילו להקות קטנות.

מערכת הכל-כלול זו נטענת בקלות לרכב, והודות למשקלה הנמוך וידיות הנשיאה המשולבות, ניתנת להובלה ולהתקנה תוך שניות. רק לחבר עד 6 כלי נגינה, מקורות מוזיקה או מיקרופונים וישר להתחיל במופע.
עם 3 מצבי השמעה בהתאמה לסביבות שונות, ה-EON ONE מסוגלת להפיק 380 וואט דרך רמקולי מיכוורת רב-כיווניים וסאב-וופר מובנה, וזאת כדי להציב סאונד נקי במלוא תחום האודיו ובפיזור מעולה באתר.

ברור שללא נמוכים חזקים הקהל פחות נלהב, אך כאן החברה ציידה את המערכת עם וופר "10 המסוגל להפיק בס נקי במלוא העוצמה למרות הקומפקטיות של המערכת. זו  אמנם תכונה מעולה לתקליטנים ניידים והצגות, אך מאפשרת גם למקצוענים להציג להקה עם מלוא הסאונד של גיטרה בס, סינתי ותופים ללא בעייה בנמוכים וללא אבדן עוצמה בקצה האולם.

תכונה חשובה נוספת היא היכולת להזרים מדיה באמצעות קישור בלוטות', וזאת עם התקן נייד כמו סמארטפון מכל מקום באתר ובטווח הקליטה. אפשרות זו מונעת התפזרות כבלים על רחבת הריקודים וגם הטרדות של אורחים הרצים לבמה לבקש את השיר האהוב עליהם...

300 וואט ו-118 דיבי לחת קול, וופר "10, ששה דרייברים "2, מיקסר 6 ערוצים עם תקשורת בלוטות'. מפרט מלא

חדשות אחרונות
עשוי לענין אותך...
 • קידום עצמי
  סשנים של הקלטת גיטרות ובס
  ronmay2005: היי חברים בנוסף להפקות מוזיקליות . אני עושה גם סשנים של הקלטת גיטרות ובס מצרף Show Reel חדש שהכנתי למקבץ פרסומות שאני מנג לשרשור המלא אחרון
 • מחשבים - חומרה
  RE: AMD Ryzen - מפלצת עיבוד חדשה ?
  DrDataMiner: טוב, כנראה דברים לא כל כך ורודים... הבנץ' של מספר ה-Voice'ים (קונטקט) מציג תוצאות אחרות (לפחות ככל שזה נוגע לעכבה נמוכה). לשרשור המלא אחרון
 • דגימות ולופים - Samples & Loops
  RE: פריסטים ל - BazilleCM/BeatZille/Bazille (חינם)
  DrDataMiner: סופסוף ! תודה , חביבי :clap: :thankyou: לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: בעיות עם חיבור מיקרופון עם התנגדות גבוהה
  הופמן: אם ככה כנראה שאתה צודק והניסיון עם השנאי מתאם החיצוני יש לו סיכוי. בכל מקרה אם הייתי צריך לבחור בין שלושת האפשרויות שזמינות לה לשרשור המלא אחרון
מקומי