תפריט
שלום אורח ::: Sun, 22 Oct 2017, 04:03
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

המוניטורים של Barefoot Sound בישראל!

Tuesday, 11-10-16, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה

מוניטורים הם בחירה אישית עמוקה שלא כמו ציוד אולפני אחר. העובדה שטובי המפיקים בעולם בחרו Barefoot מדברת בעד עצמה.

המוניטורים של Barefoot Sound בישראל!

Barefoot Sound הפכה למובילה בתחום המוניטורים קצה-עליון לאולפן, וזאת בזכות תכנון רמקולים חדשני אשר אומץ במהרה על ידי אולפנים גדולים, מוזיקאים בעלי אולפן ומפיקים מרחבי העולם.

Barefoot מייצרת באורגון, ארה"ב, היכן שהמוניטורים מורכבים ונבדקים, כאשר התיבות עצמן והזיווד מיוצרים בקליפורניה, וכעת יש לחברה 6 דגמים מפתיעים לתחום הפרו-אודיו, ביניהם MicroMain26, MicroMain27. MiniMain12, MicroMain35, MicroMain45 וה- MasterStack1 - כולם מציגים כמה טכנולוגיות שהפכו לשם דבר בתחום האולפן.
 

MEME

טכנולוגית  MEME עליה מבוסס המוניטור (קיצור של Multi-Emphasis Monitor Emulation) עושה שימוש במידול DSP מתוחכם להפקת הסאונד וההיענות הקלאסיים של מוניטור לשדה שמיעה קרוב, ומאפשרת לבחון את המיקסים על כמה סוגי רמקולים ללא צורך בחיווט והתקנה ומיתוג של כמה זוגות פיזיים - והכל מאותו מיקום של הטכנאי ובאמצעות שלט רחוק.

בין הקביעות להאזנה ניתן למצוא  Old School, Cube, Hi-Fi, ו- Flat, כאשר כל אחת מהן מציגה שדה שמיעה אופייני לדגם מוניטור מוכר או התקן האזנה נפוץ, מאורטונים דרך NS10 ועד מחשב אישי וטאבלט, מצב היי-פיי, וכמובן מצב שטוח ולא מעובד.
 

טכנולוגית Dual-Force מתמודדת עם רעידות התיבה, אשר גורמות לעיוותים בתוצר הסאונד. כאן מיושם ריסון משמעותי ברעידות, כך שהן נבלמות בדרך לתיבה ומדוכאות מראשיתן.

dual_ring_radiator

הטוויטר הייחודי מכיל 2 טבעות הקרנה, וזאת בניגוד לטוויטר כיפה רגיל המאבד את האפקט ברגע שזזים מעט מנקודת האזנה מדויקת.

בצורה זו מוקרנת נקודה חמה רחבה יותר בתחום הגבוהים עד 40 קה"ץ, זאת בשילוב הינע ניאודימיום חזק וקומפקטי, ומוליך גל מכוון, מה שמעניק תחום דינמי נפלא ללא דחיסה.

 

ה-MicroMain27  הינה מערכת מפוצלת ל-3.5 תחומים, עם 5 דרייברים הממוקמים בתוך מכלול אטום, ומציבה היענות של 35 הרץ עד 45 קה"ץ במינימום עיוות ועם תחום דינמי מפתיע.

המערכת כוללת שני סאב-וופרים "10 המבטלים אפשרות של רעידה, טוויטר "1, ודרייברים "5.25 לתחום הביניים והבס, הגברה של Hypex, כניסות דיגיטליות, מנחת-צעדים ומעבד אות מתקדם.

ה-MicroMain27  כבר נמצא באינספור אולפנים, ומפיקים בעלי שם נשבעים בו, וזאת בזכות הטכנולוגיה המתקדמת, איכות הממירים, נתיב האות ויכולות ההדמיה החוסכות המון זמן וסימני שאלה. מוניטור זה מתאים לאולפן בכל גודל.


ה-MiniMain12 הינה מערכת מפוצלת ל-4 תחומים הכוללת 7 רמקולים מבודדים, ומציגה היענות של 20 הרץ עד 40 קה"ץ עם רמת עיות אפסית, תחום דינמי עוצר נשימה ותגובת גל אולטרה מהירה.
כל דרייבר מכיל סליל קול תחתי המאפשר תנועה ארוכה למדי, והטוויטר כפול-הטבעת מפיק גבוהים ברורים להפליא.

הרמקולים עם הקונוס עשוי אלומיניום מסוגלים להקרין כ-2 אוקטבות מעבר לרוחב הפס שלהם, והמגבר הייחודי של Hypex  מאפשר סאונד חזק ושקוף בו זמנית.

MiniMain12


ה-MicroMain35 דור-2 הינה מערכת מפוצלת ל-3 תחומי תדר וכוללת 4 רמקולים במבנה אטום, עם היענות תדרים שמ-35 הרץ ועד 45 קה"ץ מרשימים וללא עיוות.
דרייבר המיד-בס החדיש מציג מגוון טכנולוגיות מתקדמות כדי להפיק תוצר סאונד עשיר בפרטים ברורים בכל עוצמה.
כמו בכל הדגמים, גם כאן משולבות כל הטכנולוגיות שהוזכרו מעלה, מה שהופך את המוניטורים ליחידי סגולה.

MicroMain35


Barefoot הכריזה לאחרונה על הדגם החדש במשפחה, ה-MicroMain45, המציג את אותן תכונות, נתיב אות משובח, מגבר ייחודי וטכנולוגית דרייברים חדשנית כמו בדגמים הגדולים, רק שהוא מופשט לרמה של התכונות החיוניות בלבד וזאת כדי לאפשר לבעלי תקציב נמוך ליהנות מהרזולוציה, הדינמיקה והסאונד של החברה.

micromain45

כל המוניטורים של החברה מהקטנים ועד הגדולים יהין זמינים ללקוחות בישראל - פרטים מלאים ומחירים אצל היבואן. מוניטורים Barefoot מיוצגים בישראל על ידי יואב שדמה בע"מ 099502596 

המחשב הדק, הקל והחזק מסוגו, במחיר מצחיק לעומת דגם אפל דומה

Chuwi Lapbook Air Notebook

 • גיטרות - Guitars
  RE: פדל וואה וואה תקול יש סירטון מצורף עם משהוא יכול לעזור עם זה
  nimrod: נראה שהציר של הפדל זז ממקומו ולא תומך דופן/צד אחד של הפדל (או ציר של צד אחד, אם מדובר ב2 צירים נפרדים) תבדוק אם יש שם א לשרשור המלא אחרון
 • מוסיקה אלקטרונית
  RE: שבת שלום אנשים, צריך עזרה בבקשה במיקס לקטע שאני עובד עליו
  Solar P: בכיף ..... ותמיד תנסה או תשתדל לשים לב לזנב הקיק ולהתאים אותו לתו יסוד של הבס זו נקודת פתיחה טובה להימנע מבוציות בנמוכים לשרשור המלא אחרון
 • כלים וירטואליים, פלאגים - VST/i
  קליקים ב-Waves Tune
  UV: אני עובד עם Waves Tune - מסתדר איתו טוב, כמה השוואות למלודיין בעבר נטו לטובתו בכמה אספקטים, כבר לא זוכר למען האמת במדוייק. אבל לשרשור המלא אחרון
 • תיאוריה
  RE: תוכנה לזיהוי תווים עבור שני קטעי סולו בו זמנית
  ReuvenM: נראה לי שווה נסיון עם מלודיין לשרשור המלא אחרון