תפריט
שלום אורח ::: Mon, 19 Aug 2019, 19:19
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

מוצרי האקוסטיקה של Auralex כעת ב-KZPRO

Tuesday, 02-04-19, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: התקנות

כעת ניתן להשיג בישראל את מוצרי האיכות של חברת Auralex  האמריקאית, המתמחה בפתרונות אקוסטיים מגוונים.

 KZPRO - חטיבת הסאונד והתאורה המקצועית של רשת כלי זמר - שפעילותה מקיפה ציוד מקצועי לתחום האולפנים, ההגברה, התקנות סאונד ותאורה לאולמות, מועדונים וחדרי קולנוע, נבחרה לייצג את אורלקס בישראל.


אורלקס מציעה פתרונות הפונים לקהל יעד מגוון; מוצרי ספיגת הדהוד קול ומשככי רעידות איכותיים לשוק האולפנים הביתיים, חומרי בידוד ובליעה לענף הבניה, ואף דיפיוזרים ופתרונות אלגנטיים המכוונים לתחום האודיו המקצועי.

מעכשיו החברה מיוצגת ע"י KZPRO ובמסגרת ההחדרה לשוק של מוצרי אקוסטיקה בעלי תקן אלה, מוצעים מוצרי האקוסטיקה המעולים של החברה במחירים מיוחדים, כולל קיטים שלמים להתקנה עצמית.

restaurant

בין המוצרים מצאנו חומרי ספיגה לתדרים בעייתיים, כמו ה-Roominator, לוכדי באסים המתאימים כמעט לכל חלל ועוזרים במיוחד במקומות בהם התדר הנמוך בלתי מרוסן, משטחי בידוד וניטרול מגע (כמו בין מוניטור לסטנד/רצפה או ניתוק תופים מהרצפה) ועוד מגוון מוצרים המאפשרים התקנה עצמית, הפותרת מועקה אקוסטית במהירות או עבור מתקינים מקצועיים למוסדות, אולמות וכדומה.

כדי להנגיש את מוצרי החברה גם למשתמש הביתי בתחילת דרכו, יצרו ב-KZPRO מארזים ייחודיים וקומפקטיים במחירים אטרקטיביים במיוחד.
בהקשר הזה ראוי לציין את הערכות הניידות, אלה המאפשרות תזוזה של המתחם המטופל אקוסטית בהתאם לנגנים או המיקום בחדר, מה שמקנה גמישות רבה במתחם המטופל.

לדוגמה, הערכה Promax V2  קלה ואפקטיבית מאוד מבחינת ספיגה ביישומי אולפן מגוונים, בכיתות לימוד, באולפן הביתי ועוד.

הערכה VoxMAX  מעולה להקלטות שירה וקריינות, שכן היא מתמודדת עם החזרים מהקירות בחללים קטנים ומקנה טיפול אקוסטי תחום ונקודתי המאפשר הקלטת מיקרופונים רגישים.

הקיט הפופולרי של החברה, ה-Roominator, עוצב במיוחד לפתרון רחב-ישומים והתמודדות במקומות תובעניים מבחינת סאונד, כמו חדרי מיקס ומסטרינג או אולפן פרויקטים קטן, והוא משפר פלאים את התגובה בחדר ומעוצב אסתטית כנדרש.

הספוגים המעוצבים של אורלקס, כמו ה-Studiofoam המותקנים באינספור אולפנים, חדרי ישיבות, מרפאות ובתי חולים, מוסדות לימוד, קולנוע ביתי ועוד, מאוד אפקטיביים בתדרים המעיקים בתחום הביניים והגבוה, ומשמשים כ'אולר שוויצרי' בהדממת החזרים מקירות ומתקרות, ומאפשרים פתרון מהיר ולגמרי לא יקר לטיפול אקוסטי המאפשר להתחיל לעבוד מיד.

סדרת ISO פונה לקהל הטכנאים והמוסיקאים ומציעה פטנטים בתחום שיכוך הרעידות ונטרול מגע, כגון ה-MoPADS להצפת מוניטורים, Xpanders להלבשה מתחת סטנדים, GRAMMA להצפת מגברי גיטרה ובס, ובמות-HoverDeck להצפת תופים.בסדרת מוצרי הבנייה (Construction) ניתן למצוא מבחר מוצרים המשפרים את יכולת הבידוד האקוסטי של המבנה. בין המוצרים הבולטים: U-Boats להצפת קלה של רצפות, 8RC לחיבור גמיש של ניצבי קירות ו-StopGap לאיטום אקוסטי מושלם של חריצים ומרווחים.

כמו-כן, ניתן להשיג מוצרי אורלקס מבוססי-ספוגים איכותיים שתוכננו בקפידה על ידי מהנדסי החברה ונבדקו ע"י מעבדת צד-שלישי בעלת מוניטין – כפי שנהוג בתעשייה זו בעולם.

מזה שנים רבות מוצרי אורלקס מיושמים בהצלחה ברחבי העולם ע"י מתכנני אולפנים, מהנדסי אקוסטיקה, משרדי יועצים, טכנאים ומוסיקאים. בין המשתמשים המפורסמים ניתן למצוא את להקת 3 Doors Down, קווין שירלי – מפיק (Aerosmith), ריקי לווסון – מתופף (Steely-Dan), ג'ון בלקוול – מתופף (Prince), בן פאולר, להקת Stone Temple Pilots, הבסיסט Andy Cichon (Billy Joel, Shania Twain), מרסלו גומז – טכנאי (Steve Vai),  בריאן פורקר – טכנאי (Yes, KISS), ועוד רבים.בין המוסדות והאולפנים בהם תוכלו למצוא את מוצרי אורלקס: אולפני Universal, אולפני Sound Kitchen (דיקסי צ'יקס, פיטר פרמפטון), אולפני Time-Warner, ביה"ס Berklee, מעבדות Toyota, מעבדות Manley Labs, אולפני Sony, אולפני NBC, אולפני Digital Sound Works, אולפני 20th Century Fox, אולפני השידור ESPN ו-CBS, מרכז המוסיקה Lincoln Center, מרכז החלל קנדי של NASA, אולפני Lucas-Arts ועוד רבים אחרים, כולל מאות התקנות ומשתמשים בישראל.

כאמור, מוצרי החברה מוצעים כעת במחירי השקה, ביניהם מחיצות אקוסטיות ניידות, לוכדי בסים פינתיים, ערכות אקוסטיות שלמות לאולפנים וחדרי חזרות, חדרי ישיבות ולכל חלל הדורש טיפול אקוסטי, הגברת מובנות הדיבור, ספיגת הדהוד והחזרי קול ממשטחים וקירות, וריסון תדרים בעייתיים בחדר.

 
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: תיקון מקלדת שליטה: משקולות קלידים
  nimrod: אם לא תמצא פתרון קרוב, דבר איתי. אני באזור זיכרון יעקב.. :) לשרשור המלא אחרון
 • מקלדות, סינטים ושלטים - Synth
  RE: מקלדת שליטה ישנה, נובים לא עובדים
  acidhead: יופי, בכייף :) לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: ACTIVE MONITOR CONTROLLERS
  acidhead: הוא אמר שיש לו babyface אז יש לו כבר שליטה ידנית מהכרטיס על התכונות האלה ב totalmix. השאלה היא לגבי הנמכה דיגיטלית מהכרט לשרשור המלא אחרון
 • גיטרות - Guitars
  RE: אוברדרייב Super Plexi של חברה איטלקית Formula B
  וירץ: מאוד התרשמתי מהדמו ורכשתי אחד כזה (מהחברה עצמה). אכן אוברדרייב מעולה. אחרי הרבה שנים של שימוש בלעדי בקרל מרטין MK3 המצויין, לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */