תפריט
שלום אורח ::: Sun, 15 Sep 2019, 10:48
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

האתר החדש של KZPRO עלה לרשת

Wednesday, 11-09-19, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אירועים

כלי זמר היבואנית הגדולה בישראל לכלי נגינה, ציוד סאונד, אולפן, הגברה, תאורה והתקנות, העלתה לאוויר את האתר החדיש לציוד מקצועי תחת המותג KZPRO, זאת כחלק ממהלך מיתוג כולל שימשך עד לסוף שנת 2019 עם עוד המון הפתעות בהמשך

KZPRO

סאונד תאורה ומוסיקה הם המפתח לחוויה יוצאת דופן הנצרבת בזיכרון, בין אם אתם אנשי הגברה, יזמים, בעלי אולמות, DJ's, מפיקים מוזיקליים או בליינים. בכלי זמר ובחטיבה המקצועית שלה - KZPRO, מאמינים שמגיע לכם לראות, לשמוע ולהרגיש אחרת. 
 
זו בדיוק הסיבה שחברת כלי זמר, הגדולה בתחום, הקימה את KZPRO - רשת חנויות קונספט בפריסה ארצית, ורשת זו מיוצגת מעכשיו עם אתר מתקדם משלה.
 
מגוון המוצרים האינסופי של הרשת המקצועית, המותגים המובילים, כמו גם צוותי המכירות המקצועיים והמכירה הישירה מהיבואן לצרכן, מאפשרים לחברה להציע לכם ציוד אולפני, דיג׳יי, מוצרי סאונד, הגברה ותאורה באיכות גבוהה ובמחירים נוחים.

אלו המחלקות השונות הזוכות לטיפול מקצועי באתר החדש:
 
KZPRO כל המחלקות

בנוסף לרשת הקמעונאית, החטיבה המקצועית של KZPRO מתמחה בייעוץ והתקנת מערכות סאונד ותאורה לעסקים, מוסדות ופרויקטים. החברה מעסיקה צוותי מכירות, שירות, תכנון ויעוץ מקצועיים במרכז המקצועי בפ"ת ובקרוב גם בפריסה ארצית בסניפי הרשת. תוכלו להתרשם מחשיבה יצירתית ומקצועית זו, ולזכות בשירות מעולה ויכולת הבנת הצרכים הייחודיים למטרות וליישומים שלכם.

באתר ניתן לראות פרוייקטים לדוגמא המחולקים על פי קטגוריות, עם מפרטים טכניים ותמונות מהשטח, לדוגמא:
פרוייקטים לדוגמא

באתר החדש ניתן למצוא את כל המוצרים מתוייגים למחלקות נישה, ובתוך כל מחלקה ניתן למצוא תת-נישות לפי נושא, כך שקל מאוד להתמצא.
בנוסף יתעדכנו באופן קבוע קטגוריות "חדש על המדף": 

חדש על המדף

קטגוריית "מוצר השבוע":
מוצר השבוע
וכן קטגוריית פרויקט החודש:

KZPRO
 
באתר החדש מחכות לכם מחלקות עם מגוון מוצרים ופתרונות עבור דיג'יי, אולפני הקלטה ופוסט, ציוד להפקת מוסיקה, שפע של ציוד מודרני להגברה ותאורה, פתרונות סאונד מושלמים לעסקים, מערכות ופתרונות למוסדות ופרויקטים, אביזרים והתקנים משלימים לציוד וכלי נגינה, ציוד משלים לסגנון חיים, חברה ובית ועוד.
 
האתר החדש הינו סנונית ראשונה מקמפיין שימשך עד סוף השנה, ובמסגרתו יושקו 22 סניפים של KZPRO ברחבי הארץ!
 
KZPRO יהיו למעשה מחלקות הסאונד והתאורה המקצועיות של רשת כלי זמר והם ימוקמו במתחמים נפרדים בתוך סניפי כלי זמר הקיימים כיום, ויפעלו במקביל למחלקה המקצועית בפ"ת ולחנות הקונספט הייחודית ל- DJ's ואולפן בדיזינגוף סנטר ת"א.
 
 
לאחרונה הקימה הרשת גם מועדון לקוחות המעניק הנחות ייחודיות ועדכונים שוטפים אודות מוצרים חדשים, השקות עתידיות ועוד, ההרשמה לאתר הינה בחינם וניתן לבצע אותה באמצעות האתר בלחיצה בקישור שבראש העמוד הראשי.
 
 • קידום עצמי
  בלוז לחילוני - הקלטה מעודכנת, מה דעתכם?
  liorp: לשרשור המלא אחרון
 • כרטיסי אודיו כללי - Audio Cards
  RE: חיבור USB C
  acidhead: בעדיפות לכבל ללא מתאמים פיזים. לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  מגבר halilit 200w משופץ
  shak11: שלום, ברשותי מגבר חלילית 200w אשר נהרס ושופץ. כיום הוא שופץ לדמות מגברים(בין כניסות 1-4) עם מנורה אחת מבוטלת שלא קיימת ולא עובדת במגב לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: יחס ליפופים / מספר ליפופים / התנגדות בשנאי
  ReuvenM: לא הבנתי אם מעשית או שאתה רוצה ללמוד את הנושא? מעשית, בנה את העכבה הנדרשת בכל צד של השנאי על פי עובי החוט וכמות הליפופים שתידרש תו לשרשור המלא אחרון
 • /* פרסום היה כאן */