תפריט
שלום אורח ::: Tue, 07 Apr 2020, 03:51
musical act magazine המגזין הישראלי לטכנולוגיות באודיו ומוסיקה Musical Act Magazine

המוניטורים של HEDD הגיעו לארץ!

Tuesday, 14-01-20, 00:00, מקור: ACT @ RM ::: ::: נושא: אולפן והפקה

מוניטורים אנלוגיים בחשיבה דיגיטלית מהמסטר Klaus Heinz

המוניטורים החדשניים של HEDD מחברים בין טכנולוגית רמקולים אנלוגית עם הצרכים העכשווים לבקרת סאונד, וזאת בשילוב מערכת דיגיטלית חכמה.
Heinz Electrodynamic Designs מגשימים את השאיפה להפקת סאונד שקוף, וזאת עם רכיבים איכותיים מהרמה הגבוהה ביותר כיאה למוצר גרמני.
Heinz Electrodynamic Designs התכנון בא לידי ביטוי בארגז המט-שחור והיציב מבחינת תדרים, פאנל חזיתי בעובי 38 מ"מ ויציבות מבנית שעמידה לרוחב ספקטרום התדרים גם בעוצמות גבוהות.

המגבר המובנה עצמו הינו ICEpower מתוצרת דנית, בעל נצילות גבוהה, הספק רב וסאונד נהדר. ממיר ה- HEDD AMT החדשני - טוויטר הדגל של Klaus Heinz המבוסס על המצאה קודמת של הפיזיקאי אוסקר הייל, מפיק תדרים גבוהים ברמת פירוט ודיוק דינמי שלא יאמן. 

Air Motion Transformer HEDD

הוו'פר החדש, העשוי במרקם שכבות כוורת קשיח במיוחד, דואג לתדרי הביניים והנמוכים.
וו'פר זה עשוי באיכות שלא נראה כמותה עד היום. ה'סנדביץ' בעל התאים הצפופים כמו בכוורת, מבוסס על תרכובת מתקדמת חזקה מאוד, למעשה עמידה פי 3 מכל דיאפרגמה אחרת.
HEDD Woofer

העצמת הדיוק בין תנועת הסליל הנע של הדיאפרגמה והתנודה של לחצי-הקול מפחיתה את תופעות הלוואי בהאזנה לאודיו. הסאונד נהיה שקוף יותר ותלת ממדי. כל היבט של הוופר, הפרמטרים האלקטרו-מכניים שלו, מיקומו בארגז והתגובה שלו לאיקיו, תוכננו למיטב הביצועים; סליל גדול יותר, מתואם ליניארית עם מערכת המגנט, וזאת כדי להפיק בס ותחום ביניים בעלי דינמיקה ודיוק גבוהים להפליא.

 • 1.HEDD Bridge - Input card-slot for digital connectivity (Dante / Audio-over-IP)
 • 2. Low Shelf filter - ± 2dB at 200Hz // ± 4dB at 50Hz
 • 3. High Shelf filter - ± 2dB at 5kHz // ± 4dB at 20kHz
 • 4. Gain - Variable input gain between – 30dB and + 6dB, 0 dB = 440mV (-4.9dBu, -7.1dBV) input voltage deliver 90dB SPL (1m); Input Gain = 0dB
 • 5. Source: 3-Position slide switch for input selection - Left: HEDD Bridge, Center: RCA (Cinch), Right: XLR
 • 6. Unbalanced RCA (Cinch) input
 • 7. Balanced XLR input
 • 8. Power connection - All HEDD monitors come with regulated Universal Mains, working from 85V-264V. Regulated means that our amps will work at their full capacity under any condition.

בסדרה כמה דגמים לבחירה, וכולם מסוגלים לפעול על רשת חשמל משתנה בין 84 ל-264 וולט, מתח המווסת פנימית כך שהמוניטור תמיד פועל במיטבו בכל מצב של רשת החשמל. בנוסף, המוניטורים מגיעים עם נישת כרטיס אחורית, המאפשר גישור עם התקנים אופציונליים כמו אודיו-על-רשת (דאנטה לדוגמה).

Type 05 הוא דגם רב-יישומי באמת. ביצועים חזקים, חיבוריות דיגיטלית ומבנה קומפקטי הופכים אותו לבחירה האידאלית לאולפני פרויקטים, עמדות וניידות שידור, בקרה רב-ערוצית ועמדות תקשורת הדורשות מובנות ונקיון צליל גבוהים.

ה-Type 05 מבוסס מערכת מפוצלת לשני תחומי תדר המעניקה בסיס יציב ורמה גבוהה של דיוק בטווח התדרים שבין 45 ל-50 אלף הרץ, וזאת בתיאום מעולה בין הוופר "6 והטוויטר החדשני. מרשים.
בנוסף לחיבורים הסטנדרטיים של כניסות XLR ו-RCA, ה-Type 05 מציג נישת כרטיס לחיבור רשת דיגיטלי אופציונלי.

ה-Type 07 הינו דגם הנחשב למוניטור שדה-שמיעה-קרוב קלאסי, למרות שגמישותו ועוצמתו הם מעבר לכך. במבט חטוף הדגם הזה מציע מידות אופייניות למוניטור קלאסי עם וופר "7 וטוויטר בעל פירוט מדהים מסוג Air Motion Transformer, מה שהופך אותו מושלם לאולפן הקלטות ולבקרת שידור בכל מידה של חדר.
עדיין, תכנון אחראי של הרכיבים השונים, בעיקר הדרך בה התיבה, המגבר והדיאפרגמה פועלים בהרמוניה, יוצרת רמה יציבה ביותר של סאונד, עוצמה, תמונה רחבה וצליל שקוף הגורם לך להשתאות מחדש.

עם שני מגברים של 100 וואט והיענות התדרים המאוזנת שלו, ה-Type 07 נשמע גדול ובשל יותר מאשר הגודל הפיזי שהוא באמת תופס באולפן. יש טכנאים שמחכים ממש למופלאות כזו, וזו ממש הסיבה שבקושי ניתן למצוא יישום שהמוניטור הזה אינו אידאלי עבורו; התכנון המבריק עושה אותו מועמד מעולה לאולפני הקלטות, מיקס ומסטרינג, כמו גם בקרת שידור ותחומים נוספים.
גם דגם זה, כמו האחרים, מגיע עם חיבוריות XLR ו-RCA, ובמקביל עם נישה לכרטיס תקשורת אופציונלי לחיבור על רשת אודיו דיגיטלית.

ה-Type 20 הינו דגם מלוא הנפח המפוצל ל-3 תחומי תדר, ועדיין הצליחו להכיל אותו בתיבה שאינה תופסת נדל"ן רב. הוא מציע את הטוב שבשני עולמות המוניטרינג: מידות נוחות להתאמה בחדר הקלטות ומסטרינג, או אולפן ביתי מתקדם, וסט הכישורים המושלם לבקרת סאונד בשדה שמיעה אמצע-הדרך.

ה-Type 20 מצוי על תשתית תיבה חזקה ומצופה גומי, המשלבת את טכנולוגיית וופר הכוורת ("7 בס ו-"4 תדרי ביניים) יחד עם הטוויטר החדשני AMT, וזאת להפקה הכי ריאליסטית ומדוייקת של תחום תדרים מלא.

Studio-Monitor Type 20 by HEDD Audio front

מגברי 300 וואט מקלאס D (ה-ICEpower תוצרת דנית) פועלים בנישה האנלוגית של המוניטור, והסאונד של מוניטור קומפקטי זה הוא קסם של ממש; טהור, חזק ובלתי מתאמץ, עם כל היתרונות של מערכת מפוצלת לשלשה תחומי תדר.

ה-Type 20 ידוע גם בניקיון תדרי הביניים שלו, אזור רגיש ובעייתי בהפקת צליל, וכאן הוא משגש עם דינמיקה גבוהה יותר, סאונד תלת מימדי לכל רוחב שדה השמיעה, ותחום תדרים הנע מ-50 הרץ כל הדרך עד 32 אלף הרץ!

הוא מסוגל לטפל במצבי אודיו מורכבים ומאתגרים כאחד, ומציע מוניטורינג אנלוגי עם אפשרות לחיבוריות דיגיטלית כיאה לתקופה. אף הוא מכיל, בנוסף לחיבוריות XLR ו-RCA, נישת אופציה לחיבור דיגיטלי המצויה מאחור.

 • מחשבים - מפרטי מחשב
  עזרה בבחירת מחשב נייד
  sigalgoldsobel: היי, אשמח לעזרה: לאחי הקונטרבסיסט גנבו את הנייד ורגע לפני הקניה של חדש הוא נעצר לחשוב, אולי ירצה בעתיד הלא רחוק להקליט קצת בבי לשרשור המלא אחרון
 • DIY, אלקטרוניקה וחיווט
  RE: איך (לא) לשרוף רמקול..
  nimrod: בבקשה: :) לשרשור המלא אחרון
 • קידום עצמי
  RE: בלוז קוסמי לייב
  וירץ: תודה יעקב :thumbsup: :thumbsup: לשרשור המלא אחרון
 • חדשות - NEWS
  RE: המאק פרו החדש - האם הוא רלוונטי לאודיו
  TanTan: שלח מכתב לאפל שימשיכו את הייצור, מזל :lol: :lol: :lol: לשרשור המלא אחרון